Kto wygra Oscara? Zakłady już ruszyły!

Oscary 2021 zakłady

Zawiera treści reklamowe | 18+ | Obowiązuje regulamin

Wielu fanów zakładów bukmacherskich nie zdaje sobie sprawy, jak fajne są zakłady na Oscary. Obstawianie rozdania nagród nie jest oczywiście takie samo, jak zakłady na mecze, więc sprawdź jak obstawiać Oscary!

Gdzie robić zakłady na Oscary?

Nie ma w ogóle mowy o tym, żeby robić zakłady na Oscary, jeśli nie znajdziesz sobie do tego odpowiedniego bukmachera. Bez obaw, spieszymy z pomocą: poniżej znajdziesz listę (naszym zdaniem) najlepszych bukmacherów, którzy oferują zakłady na Oscary 2021. Tabelka jest o tyle sprytna, że możesz jednym kliknięciem przenieść się do artykułu poświęconemu wybranemu operatorowi lub przenieść się bezpośrednio na strone bukmachera i założyć konto. Nie dziękuj. Skorzystaj.

STS
Bonus na zakłady
1504 zł!
Fortuna
Bonus na zakłady
2720 zł
BetFan
Bonus na zakłady
Do 1600 zł!
eWinner
Bonus na zakłady
610 zł!
PZBuk
Bonus na zakłady
520 zł

Jak widzisz oferty powitalne dla nowych graczy są u naszych rodzimych bukmacherów niczego sobie. Jak więc wybrać tego najlepszego na Oscary? Zakłady to nie tylko bonusy, dlatego zawsze oceniamy w naszych recenzjach usługi bukmacherskie jako całość oraz poszczególne ich elementy.

Oscary + zakłady = kursy

Pierwszą rzeczą, na którą zwrócisz uwagę podczas polowania na najlepsze zakłady na Oscary będą oczywiście kursy. Jeśli jesteś fanem zakładów sportowych, to nie musimy Ci tłumaczyć, jak one działają. Jeżeli jednak jesteś tutaj, ponieważ chcesz postawić jeden ze swoich pierwszych kuponów, już spieszymy z wyjaśnieniem: kursy bukmacherskie odzwierciedlają prawdopodobieństwo zajścia jakiegoś zdarzenia. W Polsce bukmacherzy operują tzw. kursami dziesiętnymi, więc to na nich się skupimy.

Powiedzmy, że chcesz robić zakłady na Oscary i widzisz, że w zakładzie na najlepszą aktorkę pierwszoplanową kurs na Meryl Streep wynosi 1.75, natomiast na Julię Roberts kurs wynosi 2.50. Oznacza to, że bukmacher uważa, że większe szanse na zwycięstwo ma Streep. Ponieważ im niższy kurs, tym większe prawdopodobieństwo, że tak się stanie. A im większe prawdopodobieństwo, tym mniejsze ryzyko, że przegrasz. A skoro jest małe ryzyko, a co za tym idzie większa szansa na wygraną, bukmacher nie będzie wypłacał za to wysokich wygranych. Jeżeli zatem postawisz na Meryl Streep po 1.75 i wygrasz, za każdą postawioną złotówkę wygrasz 1,75 zł (1 zł x 1.75 = 1,75 zł; 2 zł x 1.75 = 3 zł itd.). Jeśli jednak postawisz na Julię Roberts po kursie 2.50 i to ona dostanie Oscara, to Twoja wygrana będzie wyższa!

Kolejne Oscary – zakłady na kategorie

Przed nami kolejne już Oscary. Zakłady bukmacherskie zawsze dostarczają solidne rynki, wśród których znajdą się nie tylko zakłady na najlepszy film, najlepszego aktora pierwszoplanowego i najlepszy film nieanglojęzyczny. Możesz stawiać na najlepszą muzykę, efekty specjalne, kostiumy, role drugoplanowe, reżyserów, a nawet na to, czy Polak dostanie Oscara w dowolnej kategorii. Wybór jest równie ciekawy, co repertuar kinowy w szczycie sezonu, dlatego obstawianie Oscarów to naprawdę fajna zabawa. Jak jednak obstawiać i wygrywać? O ile nie masz nikogo znajomego w komisji Akademii Filmowej, to możesz liczyć na dwa źródła pomocy przy zakładach na Oscary: setki krytyków filmowych oraz… na nas!

Zakłady na najlepszy film długometrażowy

To chyba najbardziej prestiżowa nagroda nocy rozdania Oscarów: najlepszy film długometrażowy. Zakłady na Oscary oczywiście także i na tej kategorii skupiają uwagę graczy, dlatego i my zacznijmy właśnie od niej. Sprawdź kursy na najlepszy film!

Bukmacher na OscaryKursy na najlepszy film
STS
Nomadland 1.25
Proces Siódemki z Chicago 7.00
Minari 10.00
Obiecująca. Młoda. Kobieta 10.00
Fortuna
Nomadland 1.25
Proces Siódemki z Chicago 7.00
Minari 10.00
Obiecująca. Młoda. Kobieta 10.00
BetFan
Nomadland 1.22
Proces Siódemki z Chicago 7.50
Obiecująca. Młoda. Kobieta 10.00
Minari 11.00
Kursy z dnia 30.03.2021

Zakłady na najlepszą aktorkę

Jakaż inna gala pozwala nam oglądać śmietankę hollywoodzką jeśli nie właśnie Oscary? Zakłady na najlepszą aktorkę to także okazja nie od parady, aby wrzucić na kupon coś ciekawego. Kto wygra Oscara 2021 za swoją wielką rolę? Która z pięknych dam ze łzami w oczach i najszczerszym zaskoczeniem odbierze na scenie statuetkę?

Bukmacher na OscaryKursy na najlepszą aktorkę
STSCarey Mulligan 1.50
Andra Day 4.00
Frances McDormand 4.50
PZBukCarey Mulligan 1.68
Andra Day 4.00
Frances McDormand 4.35
BetFanCarey Mulligan 1.80
Frances McDormand 3.50
Andra Day 4.60
Kursy z dnia 30.03.2021

Zakłady na najlepszego aktora

Choć nie zalicza się ich do grona płci pięknej, obstawianie Oscarów za najlepszą rolę męską także cieszy się ogromną popularnością. Bukmacherzy nie zawsze są tu zgodni – wszystko zależy od tego, jak udały się komu ich kinowe produkcje. Co jednak począć w sytuacji, gdy wystawione typy na Oscary są takie same? Wtedy z pomocą przychodzimy my i nasz ranking bukmacherów zamieszczony na początku tego artykułu!

Bukmacher na OscaryKursy na najlepszego aktora
STSChadwick Boseman 1.08
Anthony Hopkins 5.00
Riz Ahmed 10.00
FortunaChadwick Boseman 1.05
Anthony Hopkins 8.00
Riz Ahmed 10.00
BetFanChadwick Boseman 1.05
Riz Ahmed 9.00
Anthony Hopkins 9.50
Kursy z dnia 30.03.2021

Zakłady na najlepszą aktorkę drugoplanową

Zapewne mnóstwo razy oglądałeś film, w której żeńska rola drugoplanowa została zagrana tak, że mówiło się o niej wcale nie mniej, niż o postaci w roli głównej, prawda? To także ważna kategoria oscarowa, a więc i bukmacherska! Śledź kursy na Oscary w zakresie kobiecej roli drugoplanowej, a na pewno znajdziesz doskonałą okazję na fajną wygraną!

Bukmacher na OscaryKursy na najlepszą aktorkę drugoplanową
FortunaYuh-Jung Youn 2.50
Maria Bakalova 3.00
Glenn Close 5.00
PZBukMaria Bakalova 2,25
Yuh-Jung Youn 2.75
Glenn Close 5.00
STSYuh-Jung Youn 2.55
Maria Bakalova 2.75
Glenn Close 3.50
Kursy z dnia 30.03.2021

Zakłady na najlepszego aktora drugoplanowego

Sytuacja identyczna, jak w przypadku najlepszej drugoplanowej roli żeńskiej: nie trzeba grać pierwszych skrzypiec, żeby zostać dostrzeżonym! Zakłady na Oscary nie pomijają także nagród za najlepszego aktora drugoplanowego, więc i Ty ich nie pomiń!

Bukmacher na OscaryKursy na najlepszego aktora drugoplanowego
STSDaniel Kaluuya 1.20
Sacha Baron Cohen 4.00
Leslie Odom Jr. 7.00
BetFanDaniel Kaluuya 1.20
Sacha Baron Cohen 5.00
Leslie Odom Jr. 7.50
FortunaDaniel Kaluuya 1.20
Sacha Baron Cohen 5.00
Leslie Odom Jr. 7.00
Kursy z dnia 30.03.2021

Zakłady na najlepszego reżysera

Umówmy się – najwet najlepszy scenariusz i najlepsi aktorzy nie uratują filmu, jeśli jego reżyser jest po prostu kiepski. Całe szczęście nie obstawiamy tutaj Złotych Malin, a Oscary – zakłady na reżysera będą więc zaliczały się do tych ekscytujących z dokładnie odwrotnych powodów.

Kim są faworyci? Akademia Filmowa potrafi zaskakiwać, chociaż w ostatnich latach typy na Oscary pokrywały się raczej z decyzjami komisji. Jak będzie tym razem?

PZBukChloe Zhao 1.10
David Fincher 8.50
Lee Isaac Chung 13.00
STSChloe Zhao 1.10
David Fincher 8.00
Lee Isaac Chung 10.00
BetFanChloe Zhao 1.07
David Fincher 11.00
Lee Isaac Chung 11.00
Kursy z dnia 30.03.2021

Gdzie i kiedy oglądać Oscary na żywo?

Każda gala rozdania Oscarów jest relacjonowana w polskiej telewizji, dlatego jeśli korzystasz z kablówki, dekodera lub innych dobrodziejstw, sprawdź, czy masz w pakiecie CANAL+. Kiedy?

Oscary 2021

gala rozdania nagród: 15.04.2021 (noc 15/16.04 w polsce)

Nie każdy jednak korzysta z usług kablówek. Co wtedy? Niestety, klaps. Znaczy – klops. Żadna platforma steamingowa dostępna w Polsce nie prowadzi transmisji na żywo. Jeśli więc nie CANAL+, to pozostają Ci skróty i migawki w serwisach informacyjnych lub YouTube, które pojawią się już następnego dnia.

FAQ

Kto wygra Oscary 2021?

…nie wiemy.

Gdzie najlepiej robić zakłady na Oscary 2021?

O! To wiemy! Sprawdziliśmy aktualne oferty bukmacherskie i dodaliśmy do tego doświadczenia z przeszłości. Wyszło nam, że najlepsze zakłady na Oscary ma STS. Ale jeśli chcesz porównać tego bukmachera z innymi, zajrzyj do naszego rankingu bukmacherów do Oscarów!

Kiedy robić zakłady na Oscary 2021?

Gala rozdania nagród Oscary 2021 odbędzie się wyjątkowo późno, bo dopiero 15.04.2021r. (w Polsce będzie już noc i technicznie 16.04). Będzie to także ostatni moment na postawienie zakładów. I nie – nie ma czegoś takiego jak zakłady na Oscary na żywo!

Czy są bonusy bukmacherskie na Oscary?

Niestety bukmacherzy raczej się nie decydują na celebrowanie Oscarów aż do tego stopnia, by przygotowywać z tej okazji specjalne bonusy, ale możesz za to spokojnie wykorzystać któryś z bonusów powitalnych lub dodatkowych promocji na zakłady, by podbić sobie kupon oscarowy!