Kto wygra Oscara? Zakłady już ruszyły!

Oscary 2021 zakłady

Zawiera treści reklamowe | 18+ | Obowiązuje regulamin

Wielu fanów zakładów bukmacherskich nie zdaje sobie sprawy, jak fajne są zakłady na Oscary. Obstawianie rozdania nagród nie jest oczywiście takie samo, jak zakłady na mecze, więc sprawdź jak obstawiać Oscary!

Gdzie robić zakłady na Oscary?

Nie ma w ogóle mowy o tym, żeby robić zakłady na Oscary, jeśli nie znajdziesz sobie do tego odpowiedniego bukmachera. Bez obaw, spieszymy z pomocą: poniżej znajdziesz listę (naszym zdaniem) najlepszych bukmacherów, którzy oferują zakłady na Oscary 2021. Tabelka jest o tyle sprytna, że możesz jednym kliknięciem przenieść się do artykułu poświęconemu wybranemu operatorowi lub przenieść się bezpośrednio na strone bukmachera i założyć konto. Nie dziękuj. Skorzystaj.

STS
Bonus na zakłady
1300 zł!
Fortuna
Bonus na zakłady
2230 zł
eWinner
Bonus na zakłady
655 zł!
PZBuk
Bonus na zakłady
200 zł + 20 000 pkt
Betclic
Bonus na zakłady
550 zł!

Jak widzisz oferty powitalne dla nowych graczy są u naszych rodzimych bukmacherów niczego sobie. Jak więc wybrać tego najlepszego na Oscary? Zakłady to nie tylko bonusy, dlatego zawsze oceniamy w naszych recenzjach usługi bukmacherskie jako całość oraz poszczególne ich elementy.

Oscary + zakłady = kursy

Pierwszą rzeczą, na którą zwrócisz uwagę podczas polowania na najlepsze zakłady na Oscary będą oczywiście kursy. Jeśli jesteś fanem zakładów sportowych, to nie musimy Ci tłumaczyć, jak one działają. Jeżeli jednak jesteś tutaj, ponieważ chcesz postawić jeden ze swoich pierwszych kuponów, już spieszymy z wyjaśnieniem: kursy bukmacherskie odzwierciedlają prawdopodobieństwo zajścia jakiegoś zdarzenia. W Polsce bukmacherzy operują tzw. kursami dziesiętnymi, więc to na nich się skupimy.

Powiedzmy, że chcesz robić zakłady na Oscary i widzisz, że w zakładzie na najlepszą aktorkę pierwszoplanową kurs na Meryl Streep wynosi 1.75, natomiast na Julię Roberts kurs wynosi 2.50. Oznacza to, że bukmacher uważa, że większe szanse na zwycięstwo ma Streep. Ponieważ im niższy kurs, tym większe prawdopodobieństwo, że tak się stanie. A im większe prawdopodobieństwo, tym mniejsze ryzyko, że przegrasz. A skoro jest małe ryzyko, a co za tym idzie większa szansa na wygraną, bukmacher nie będzie wypłacał za to wysokich wygranych. Jeżeli zatem postawisz na Meryl Streep po 1.75 i wygrasz, za każdą postawioną złotówkę wygrasz 1,75 zł (1 zł x 1.75 = 1,75 zł; 2 zł x 1.75 = 3 zł itd.). Jeśli jednak postawisz na Julię Roberts po kursie 2.50 i to ona dostanie Oscara, to Twoja wygrana będzie wyższa!

Kolejne Oscary – zakłady na kategorie

Przed nami kolejne już Oscary. Zakłady bukmacherskie zawsze dostarczają solidne rynki, wśród których znajdą się nie tylko zakłady na najlepszy film, najlepszego aktora pierwszoplanowego i najlepszy film nieanglojęzyczny. Możesz stawiać na najlepszą muzykę, efekty specjalne, kostiumy, role drugoplanowe, reżyserów, a nawet na to, czy Polak dostanie Oscara w dowolnej kategorii. Wybór jest równie ciekawy, co repertuar kinowy w szczycie sezonu, dlatego obstawianie Oscarów to naprawdę fajna zabawa. Jak jednak obstawiać i wygrywać? O ile nie masz nikogo znajomego w komisji Akademii Filmowej, to możesz liczyć na dwa źródła pomocy przy zakładach na Oscary: setki krytyków filmowych oraz… na nas!

Zakłady na najlepszy film długometrażowy

To chyba najbardziej prestiżowa nagroda nocy rozdania Oscarów: najlepszy film długometrażowy. Zakłady na Oscary oczywiście także i na tej kategorii skupiają uwagę graczy, dlatego i my zacznijmy właśnie od niej. Sprawdź kursy na najlepszy film!

Zakłady na najlepszą aktorkę

Jakaż inna gala pozwala nam oglądać śmietankę hollywoodzką jeśli nie właśnie Oscary? Zakłady na najlepszą aktorkę to także okazja nie od parady, aby wrzucić na kupon coś ciekawego. Kto wygra Oscara 2021 za swoją wielką rolę? Która z pięknych dam ze łzami w oczach i najszczerszym zaskoczeniem odbierze na scenie statuetkę?

Zakłady na najlepszego aktora

Choć nie zalicza się ich do grona płci pięknej, obstawianie Oscarów za najlepszą rolę męską także cieszy się ogromną popularnością. Bukmacherzy nie zawsze są tu zgodni – wszystko zależy od tego, jak udały się komu ich kinowe produkcje. Co jednak począć w sytuacji, gdy wystawione typy na Oscary są takie same? Wtedy z pomocą przychodzimy my i nasz ranking bukmacherów zamieszczony na początku tego artykułu!

Zakłady na najlepszą aktorkę drugoplanową

Zapewne mnóstwo razy oglądałeś film, w której żeńska rola drugoplanowa została zagrana tak, że mówiło się o niej wcale nie mniej, niż o postaci w roli głównej, prawda? To także ważna kategoria oscarowa, a więc i bukmacherska! Śledź kursy na Oscary w zakresie kobiecej roli drugoplanowej, a na pewno znajdziesz doskonałą okazję na fajną wygraną!

Zakłady na najlepszego aktora drugoplanowego

Sytuacja identyczna, jak w przypadku najlepszej drugoplanowej roli żeńskiej: nie trzeba grać pierwszych skrzypiec, żeby zostać dostrzeżonym! Zakłady na Oscary nie pomijają także nagród za najlepszego aktora drugoplanowego, więc i Ty ich nie pomiń!

Zakłady na najlepszego reżysera

Umówmy się – najwet najlepszy scenariusz i najlepsi aktorzy nie uratują filmu, jeśli jego reżyser jest po prostu kiepski. Całe szczęście nie obstawiamy tutaj Złotych Malin, a Oscary – zakłady na reżysera będą więc zaliczały się do tych ekscytujących z dokładnie odwrotnych powodów.

Kim są faworyci? Akademia Filmowa potrafi zaskakiwać, chociaż w ostatnich latach typy na Oscary pokrywały się raczej z decyzjami komisji. Jak będzie tym razem?

Gdzie i kiedy oglądać Oscary na żywo?

Każda gala rozdania Oscarów jest relacjonowana w polskiej telewizji, dlatego jeśli korzystasz z kablówki, dekodera lub innych dobrodziejstw, sprawdź, czy masz w pakiecie CANAL+. Kiedy?

Oscary 2021

gala rozdania nagród: 15.04.2021 (noc 15/16.04 w polsce)

Nie każdy jednak korzysta z usług kablówek. Co wtedy? Niestety, klaps. Znaczy – klops. Żadna platforma steamingowa dostępna w Polsce nie prowadzi transmisji na żywo. Jeśli więc nie CANAL+, to pozostają Ci skróty i migawki w serwisach informacyjnych lub YouTube, które pojawią się już następnego dnia.

FAQ

Kto wygra Oscary 2021?

…nie wiemy.

Gdzie najlepiej robić zakłady na Oscary 2021?

O! To wiemy! Sprawdziliśmy aktualne oferty bukmacherskie i dodaliśmy do tego doświadczenia z przeszłości. Wyszło nam, że najlepsze zakłady na Oscary ma STS. Ale jeśli chcesz porównać tego bukmachera z innymi, zajrzyj do naszego rankingu bukmacherów do Oscarów!

Kiedy robić zakłady na Oscary 2021?

Gala rozdania nagród Oscary 2021 odbędzie się wyjątkowo późno, bo dopiero 15.04.2021r. (w Polsce będzie już noc i technicznie 16.04). Będzie to także ostatni moment na postawienie zakładów. I nie – nie ma czegoś takiego jak zakłady na Oscary na żywo!

Czy są bonusy bukmacherskie na Oscary?

Niestety bukmacherzy raczej się nie decydują na celebrowanie Oscarów aż do tego stopnia, by przygotowywać z tej okazji specjalne bonusy, ale możesz za to spokojnie wykorzystać któryś z bonusów powitalnych lub dodatkowych promocji na zakłady, by podbić sobie kupon oscarowy!