Sprawdź!

Nowe bonusy BetFan

Bierz bonusy!

Przed nami powrót do ligowego grania, który szczególnie dla fanów polskiej Ekstraklasy zapowiada się ekscytująco. Już w niedzielę odbędzie się bowiem starcie Legii z Lechem Poznań, z okazji którego w BeFan przygotowaliś coś specjalnego dla potencjalnych i obecnych graczy. Mowa o akcji specjalnej, która w przeszłości cieszyła się ogromnym zainteresowaniem i sympatią użytkowników!

Deszcz freebetów na hit Ekstraklasy

W zasadzie cały opis tej promocji mógłby się zawrzeć w stwierdzeniu, że BetFan daje freebety za to, co wydarzy się na boisku w Warszawie. Od każdego gola strzelonego począwszy, na wbiegnięciu kibica na murawę skończywszy. Naprawdę.

Co trzeba zrobić, by oprócz śledzenia przebiegu spotkania móc liczyć wartość darmowego zakładu, który wpadnie na twoje konto? Wystarczy zagrać kupon AKO (kurs min. 3.50), z min. 3 zdarzeniami za dokładnie 49 zł, oczywiście zawierający typ z oferty na Legia vs Lech. Później znaczenie ma już tylko to, ile sytuacji z listy zobaczysz na murawie – rozliczenie kuponu nie wpływa bowiem na otrzymanie nagrody.

Jakie są nagrody? Na przykład:

  • każdy gol to 5 zł
  • przestrzelony karny – 25 zł
  • gol w doliczonym czasie gry – 20 zł
  • gol samobójczy – 20 zł

Jak to w BETFAN, na końcu wszystkie się sumuje. Dlatego każdy gracz może dostać 50 zł, 100 zł, 150 zł czy nawet więcej freebetu. W przypadku, gdy dodatkowo kupon wejdzie, wygrana będzie cieszyła podwójna!

Więcej szczegółów i regulamin promocji znajdziesz na stronie BetFan.

Ranking Gier Karcianych – 3 000 zł co poniedziałek

Uwaga, uwaga, nowa oferta dla graczy! Co poniedziałek, w ramach jednodniowej rywalizacji, BetFan będzie rozdawać…. 3 000 zł w GOTÓWCE!

Aby móc powalczyć o znalezienie się w gronie 50 osób, które wezmą udział w podziale powyższej kwoty, należy najpierw zapisać się do akcji. Później wystarczy już tylko wejść w Gry Karciane na stronie lub w aplikacji BetFan i spróbować swojego szczęścia! Każda postawiona złotówka to jeden punkt w rankingu, na podstawie którego przyznane zostaną odpowiednie nagrody.

Haczyki? Ani jednego!

Więcej szczegółów i regulamin promocji znajdziesz na stronie BetFan.

Bonus 200% do 300 zł

Aż do Do 450 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin i warunki dla każdej oferty
100% do 300 zł: obrót bonusem x1 na AKO, min. 2 zdarzenia, kurs łączny min. 3.00 Pełen reg
Bierz bonus od bukmachera!