Kto wygra?

Nitro vs Xayoo typy na Fame MMA 14

Postaw w Betclic!

Na walkę Nitro vs Xayoo typy bukmacherskie zagrasz w zakładach online Betclic. To jeden z głównych pojedynków na FAME MMA 14, które zbliża się wielkimi krokami. Nitrozyniak chce zrehabilitować się za ostatnią porażkę.

Nitro kurs BetclicXayoo kurs Betclic
3.151.28

Nitro vs Xayoo typy na Fame MMA 14

Jeden z nich ma już za sobą debiut w FAME MMA (Nitrozyniak), a drugi stoi przed swoją pierwszą walką (Xayoo). Co rzuca się w oczy, to że bukmacher wyżej ceni Marcina Majkuta, który nie miał okazji na to, żeby zaprezentować swoje umiejętności MMA. Jeśli chodzi o walkę Nitro vs Xayoo typy są przychylniejsze w kierunku debiutanta. Dlaczego?

Zakłady na FAME MMA w Betclic sugerują, że powinna to być łatwa walka dla Marcina Majkuta. Wystarczy spojrzeć na kursy 3.15 vs 1.28. Tak duża dysproporcja pozwala sądzić, że walczy amator z zawodowcem, ale wcale tak nie jest. Ba, to w końcu Sergiusz Górski ma za sobą więcej pojedynków w sportach walki. Dla Xayoo to debiut, a wiadomo, że początki bywają trudne.

Na pojedynek Sergiusz Górski vs Marcin Majkut typy możesz obstawiać tylko u bukmachera Betclic. To jedyny bukmacher w naszym kraju udostępniający zakłady FAME MMA. W jego ocenie Nitrozyniak nie ma większych szans na wygraną w konfrontacji z Xayoo. Według obliczeń Betclic Majkut na 70% wygra walkę na gali 14 maja 2022 roku.

Sergiusz Górski vs Marcin Majkut typy

Co może się wydarzyć podczas najbliższej walki? W FAME MMA typy trzeba grać z dużą ostrożnością, ponieważ zawodnicy w mediach społecznościowych często kreują wizerunek, który odbiega od rzeczywistości. MMA to nie jest sport, którego można nauczyć się w kilka tygodni. Nitro, jak i Xayoo to amatorzy tego rodzaju rywalizacji. To że Sergiusz Górski brał udział w FAME MMA 13 daje mu pewien handicap. Co prawda Nitro niespodziewanie przegrał, ale czasami porażka uczy bardziej, niż zwycięstwo.

W większości przypadków na FAME MMA 14 typy obstawiane są na główne walki. Pojedynek Nitro vs Xayoo to co-main event. To oznacza, że obaj zawodnicy wejdą do oktagonu pod koniec gali. W naszej ocenie Nitrozyniak nie może być spisywany na straty. W końcu Górski jest o 5 cm wyższy od Majkuta. Co więcej, Nitro zaznajomił się już z atmosferą, jaka panuje na FAME MMA. Dla Xayoo będzie to nowość – co innego jest być na trybunach, a co innego walczyć w oktagonie.

Nitro i Xayoo nie należą do najsilniejszych zawodników, dlatego nie spodziewamy się, żeby któryś z nich zadał kończący cios. Raczej liczymy na długi pojedynek – podobny do tego, jaki Górski stoczył z Pawłem Smektalskim na poprzedniej gali. W takiej sytuacji proponujemy grać zakład na rozstrzygnięcie walki na punkty.

Typy na Nitro na Fame MMA 14

Patrząc na poprzednią walkę Sergiusza Górskiego widać było to, że w wielu przypadkach brakowało mu po prostu sił. Tak naprawdę Nitro już w pierwszej rundzie sprawiał wrażenia zawodnika, któremu odcięto prąd. Nie jest tajemnicą, że pali on papierosy, a tego rodzaju używki negatywnie odbijają się na formę w ringu. Na szczęście dla niego – jego rywal na FAME MMA 14 również nie stroni od palenia papierosów.

Nitrozyniak zawiódł swoją publiczność na poprzedniej gali FAME MMA. Wówczas bukmacher Betclic typował jego wygraną, a zwyciężył underdog, Paweł Unboxall Smektalski. Sergiusz Górski może szybko odbudować się po porażce. Wydaje się być zdeterminowany, żeby tym razem pokazać się z lepszej strony w oktagonie.

Nitro na Fame MMA – statystyki

Jak na razie Nitro, czyli Sergiusz Górski tylko raz wystąpił w FAME MMA. Podczas marcowej gali uległ on Pawłowi Smektalskiemu. O losach pojedynku zadecydował jednogłośny werdykt sędziów.

Typy na Xayoo na Fame MMA 14

O Marcinie Majkucie od strony sportowej nie wiemy zbyt wiele. Xayoo jeszcze nie rywalizował w żadnym freak fighcie. Wszystko to sprawia, że jego dyspozycja jest dużą niewiadomą. Co prawda Betclic wierzy w jego umiejętności, ale nigdy nie zostały one potwierdzone w ringu. Majowa gala FAME MMA 14 będzie szansą, żeby zaprezentować walory bokserskie, zapaśnicze, jak i pozostałe chwyty stosowane w MMA.

Xayoo to duży faworyt w kursach, ale my podchodzimy do tego z pewną rezerwą. W końcu pamiętamy, że takim liderem był Nitrozyniak w konfrontacji ze Smektalskim. Dopóki dany zawodnik nie potwierdzi formy w ringu, dopóty jego walory poddajemy znakowi zapytania.

Xayoo na Fame MMA – statystyki

Dla Xayoo to debiut w MMA. Tym samym Marcin Majkut zacznie pisać swoją historię walk w FAME MMA.

Zakłady na Fame MMA 14

W FAME MMA 14 obstawisz wiele dodatkowych rynków. Jako użytkownik tego bukmachera przed galą możesz postawić kupony na ciekawe zakłady związane z rozstrzygnięciem pojedynku, a także przebiegiem rywalizacji. O jakie typy na Nitro vs Xayoo chodzi? M.in. o zakłady na ilość rund, typy na KO/TKO i dokładną rundę, w której zakończy się konfrontacja.

Walka Fame MMAKursy Betclic 
Mariusz Hejter Słoński – Dawid Malczyński5.75 – 1.08
Nitro – Xayoo3.15 – 1.28
Wiewiór – Krycha1.28 – 3.15
Piotr Szeliga – Norman Parke3.15 – 1.28
Robert Karaś – Adam Josef2.20 – 1.55
Mateusz Murański – Alan Kwieciński2.75 – 1.35
Agata Fąk – Monika Kociołek1.45 – 2.45
Tromba – Gimper1.50 – 2.30

Kursy Betclic z dnia 5.05.2022 r. | Oferta może ulec zmianie.