Kopciuszek sprawi niespodziankę?

EURO 2020: Niemcy - Węgry kursy

Na zakończenie rywalizacji w Grupie F, Niemcy zmierzą się z Węgrami. Nie trzeba być bacznym obserwatorem piłki reprezentacyjnej, bo nawet niedzielni kibice wiedzą, kto jest w tym meczu faworytem, a która reprezentacja przystępuje w roli przysłowiowego kopciuszka. Przed spotkaniem Niemcy – Węgry kursy bukmacherskie wskazują właśnie na tych pierwszych i szczerze mówiąc, nie ma się co wielce dziwić.

Euro 2020: mecz Niemcy – Węgry kursy

Zazwyczaj przy okazji takich meczów mówimy o tym, że jeśli wydarzy się coś innego, niż pewne zwycięstwo jednej z reprezentacji (w tym przypadku Niemiec), to będziemy świadkami mega niespodzianki. Tak też przewidują to bukmacherzy.

Kursy na Niemcy

Nasi zachodni sąsiedzi wskazywani są przez bukmacherów i ekspertów właśnie jako Ci, którzy bez większego wysiłku powinni odprawić Węgrów z przysłowiowym kwitkiem. Kurs na zwycięstwo Niemców jest tak niski, że można podrapać się po głowie i zastanowić, czy w ogóle warto puszczać singla czy lepiej poszukać innych zakładów.

Kursy na Węgry

Nie ma co ukrywać, jeśli Węgrzy pokonają Niemców albo chociaż urwą im punkty, to w środowisku piłkarskim będzie o tym niemal tak głośno, jak o sensacyjnym triumfie reprezentacji Grecji na Mistrzostwach Europy w 2004 roku. Dlatego też nawet najwięksi optymiści nie wierzą w taki obrót sprawy. Widać to też po kursach bukmacherskich, które przy zwycięstwie Węgrów są napompowane do niebotycznych rozmiarów.

Niemcy – Węgry zakłady, które warto lub nie warto postawić

Ostatnie mecze fazy grupowej mają to do siebie, że masz okazję porównać, jak obie reprezentacje zaprezentowały się we wcześniejszych spotkaniach Euro 2020. Dlatego też nie spiesz się z zakładami na mecz Niemcy – Węgry. Kursy mogą ulec delikatnej zmianie, ale na początek zerknij na poprzednie mecze i Niemców i Węgrów, przeanalizuj je pod kątem bezpośredniego meczu obu reprezentacji i spróbuj przewidzieć, co może się tutaj zadziać.

Nie ma co ukrywać, w piłce nożnej ważne jest też to, jak jedna reprezentacja “leży” drugiej. Oczywiście, wszystkiego nie da się oprzeć na statystykach czy historycznych bojach, ale warto do nich zajrzeć. Do tej pory obie reprezentacje grały ze sobą 33 razy. 13 razy wygrywali Niemcy, 10-krotnie padał remis i 10 zwycięstw po swojej stronie zapisali Węgrzy.

Patrząc już ściślej na ostatnie mecze, a konkretnie XXI wiek, to Węgrzy tylko raz pokonali Niemców, trzykrotnie przegrywając. To, co da się zauważyć, to fakt, że w ostatnich czterech meczach Niemców z Węgrami padały zawsze min. 2 gole, a raz nawet 7 bramek! Może to jakiś klucz do tego, jeśli nie chcesz stawiać na zwycięstwo albo kursy na wygraną Niemców są za niskie, by spróbować wstrzelić się w over bramkowy? Radzimy jednak unikać zakładów na dokładny wynik czy dokładną liczbę bramek.

Jeżeli chcesz już szukać sensacji, to może warto optować za strzeleniem bramki przez Węgrów czy jakimś handicapem ujemnym po stronie Niemców? Czysta “dwójka” na Węgrów to chyba jednak zbyt szalony plan… by mógł się powieść.

Euro 2020 kursy: o tym musisz wiedzieć

Wielkie turnieje, a takim bez wątpienia jest Euro 2020 mają to do siebie, że bukmacherzy kuszą na lewo i prawo. Tak jak rozważasz obstawianie meczu Niemcy – Węgry, tak pewnie kusi Cię też postawienie na inne spotkania czy nawet końcowe rozstrzygnięcia Mistrzostw Europy.

Nie dziwimy się. Szaleństwo związane z długo wyczekiwanym Euro 2020 dopadło nas wszystkich. Podczas turnieju możesz natknąć się na wyższe kursy bukmacherskie, niż ma to miejsce przy okazji rozgrywek ligowych czy pucharowych w piłce klubowej. A to dobra okazja, by przy odpowiedniej strategii i szczęściu do portfela wpadło nieco “zaskórniaków”.

Pamiętaj jednak, że kursy nie są wyznacznikiem tego, kto wygra mecz, a kto przegra. Oczywiście, pokażą Ci “zdanie” bukmacherów, Ty możesz, ale przecież nie musisz się z nim zgadzać.

Pamiętaj też, że najczęściej najbardziej atrakcyjne kursy spotkasz na najtrudniejszych zdarzeniach, jak dokładny wynik meczu, dokładna liczba bramek czy strzelec pierwszej bramki. Rynki te wiążą się ze sporym ryzykiem. Dlatego też, sugerujemy wybieranie dużo pewniejszych zakładów, nawet po nieco niższym kursie, gdzie jeden czy dwa błędy w trakcie spotkania (jak np. przypadkowo stracony gol) nie przekreślą Twojego kuponu.

Gdzie znajdziesz dobre kursy na mecz Niemcy – Węgry?

Jeżeli chcesz obstawiać mecz Niemcy – Węgry, kursy godne uwagi znajdziesz u poniżej zaprezentowanych bukmacherów. Możesz też zgarnąć u nich interesujące bonusy na Euro 2020. Kursy i bonusy najlepiej sprawdzać na bieżąco, a taką możliwość da Ci założenie konta u kilku bukmacherów lub regularne odwiedzanie naszej strony.