Z kolonialną przeszłością w tle

Mundial 2022: Tunezja - Francja kursy i typy

Co mamy w grupie D na zakończenie turnieju Mundial 2022? Tunezja – Francja. Mecz może rozstrzygnąć o tym, kto wyjdzie z pierwszego miejsca. Przeczytaj, jakie są na spotkanie Tunezja – Francja typy i na jakie ciekawe rynki możesz postawić.

Mecz Tunezja – Francja kursy i typy

Jeśli planujesz obstawiać na Mistrzostwa Świata 2022 zakłady typu 1X2, to na widok kursów wystawionych na to spotkanie możesz złapać się za głowę. Mierzą się tutaj drużyny zupełnie różnej klasy: zwycięzca poprzedniego Mundialu kontra ekipa, która nie tak dawno przegrała z grającym w dziesięciu Burkina Faso.

Ale nie upraszczajmy tematu i przyjrzyjmy się temu, jak naprawdę wygląda sytuacja drużyn Tunezja – Francja. Typy większości internautów z pewnością będą wskazywać na Francuzów, pewnie zresztą słusznie, ale Tunezji trzeba przyznać, że w ostatnich miesiącach przed Mundialem udało jej się pokonać takie drużyny jak Japonia (trzema golami) i Chile (dwoma).

Tych przeciwników trudno porównywać z Francją, ale uzyskane przez afrykańską drużynę wyniki udowadniają, że jest ona w stanie wznieść się na wyżyny i pokonać silniejsze ekipy. Choć, cóż, zdarzyło jej się także zostać rozklepaną 1:5 przez Brazylię. Wystawione na Mundial 2022 kursy z pewnością biorą to pod uwagę, kiedy uznają za niemalże pewne, że podobny los spotka Tunezję w spotkaniu trzeciej kolejki fazy grupowej.

Z kolei jeżeli chodzi o Francję, jest to drużyna w oczywisty sposób klasowa i pełna zawodników ze światowej elity – ale jej ostatnie wyniki niekoniecznie wskazują na dobrą formę. Od czerwca do września 2022 na sześć rozegranych meczów Francja zaliczyła dwa remisy, trzy przegrane i tylko jedno zwycięstwo! To wręcz szokujące ze strony tej drużyny wyniki. Na tę chwilę nie wydaje się jednak, żeby wystawiane na mecz Tunezja – Francja typy brały to wszystko pod uwagę. Bukmacherzy również uważaja, że europejska drużyna powinna bez problemu pokazać Tunezji, jak się gra w piłkę nożną.

Jeśli chodzi o okoliczności tego meczu na turnieju Mistrzostwa Świata 2022, Tunezja – Francja odbędzie się po rozegraniu przez obie drużyny spotkań przeciwko Danii i Australii. Tunezja będzie mieć po drugiej kolejce kilka godzin więcej na regenerację. Podejrzewamy, że zawodnicy z tego kraju mogą być też bardziej przyzwyczajeni do rywalizacji przy wysokich temperaturach.

Tunezja – Francja kursy

Jeśli chodzi o wystawione na Mistrzostwa Świata 2022 kursy, to właśnie przy okazji tego meczu widać jedną z największych dysproporcji fazy grupowych. Spójrz sam. W przypadku spotkania Tunezja – Francja kursy niemalże nie dają szans drużynie z Afryki, czemu trudno się oczywiście dziwić.

Mundial 2022 – mecz Grupy D: Tunezja – Francja typy

Gdy odbywa się międzynarodowy turniej taki jak Mundial 2022 zakłady często nabierają wymiaru politycznego. Tak może być i w tym przypadku, bo Tunezja w przeszłości była jedną z francuskich kolonii w Afryce.

Nie wysuwamy może teorii, że Francuzi tu przegrają, ale też nie zdziwi nas, jeżeli zawodnicy słabszej według rankingów drużyny bardzo zmotywują się na mecz Tunezja – Francja. Typy zdecydowanie powinny brać pod uwagę mentalny wymiar takiego meczu, toczonego do tego w kraju ze zbliżoną do Tunezji religią i kulturą.

Wydaje Ci się, że wymyślamy? W takim razie może Cię zdziwić, jak wyglądają statystyki H2H dla poprzednich spotkań Tunezja – Francja. Kursy na Tunezję sięgają zenitu, ale dotychczas na 9 meczów afrykańska drużyna przegrała tylko 3 razy – 2 razy wygrała, a czterokrotnie zremisowała.

Czy wyniki z ubiegłych dekad mogą jakkolwiek przełożyć się na szanse Tunezji? Cóż, trzeba by sporej odwagi, żeby zasugerować zwycięstwo tej drużyny. Może jeśli Francuzi będą mieć już zapewnione wyjście z pierwszego miejsca w grupie i będzie szansa, że wyjdą na ten mecz zdekoncentrowani i drugim wachlarzem zawodników… albo może jeżeli dalej będą grać równie słabo co bezpośrednio przed Mundialem.

Poważnie rozważamy natomiast zakład na BTTS, na który na mecz Tunezja – Francja kursy są bardzo wysokie, bo każdy tunezyjski napastnik będzie zmotywowany jak nigdy, żeby choć trochę dopiec Francuzom i pozbawić ich czystego konta. Czy wierzysz, że tak rzeczywiście może się wydarzyć? To już oczywiście Twój wybór – przyznajemy, że proponowany przez nas zakład jest całkiem ryzykowny.

Typy na Tunezję

Wystawione na mecz Tunezja – Francja kursy sprawiają, że myśl o kuponie na Tunezję jest bardzo kusząca. Czy warto w ogóle to rozważać? Cóż, to pomysł jedynie dla ostrych ryzykantów, ale… blamaże w fazie grupowej mają za sobą już Hiszpania i Niemcy, a forma Francuzów przyprawia ostatnio o ból głowy. W formie rozrywki rozważylibyśmy postawienie drobnej kwoty na 1X albo 1.

Bardziej realistyczna propozycja z naszej strony to przedłużenie wątku BTTS, ale tym razem sugerujemy po prostu kupon na to, że Tunezja strzeli gola. Honorową bramkę udało się im ostatnio strzelić nawet przeciwko Brazylii, a jak już wspominaliśmy, sądzimy, że zawodnicy z tego kraju będą bardzo zmotywowani, grając z Francją.

Typy na Francję

Ostatnimi czasy francuski napad ma problemy z odnalezieniem strzeleckich butów, a jeżeli już trafia do siatki, to raczej odblokowanie następuje dopiero w drugiej połowie. Dlatego ze swojej strony proponujemy na Mundial 2022 typy na brak gola w pierwszej połowie lub brak gola Francji w pierwszej połowie.

Typy na Tunezja – Francja okiem innych

Jeśli chodzi o Mundial 2022, Tunezja – Francja cieszy się wśród typerów sporym zainteresowaniem. Poniżej możesz sprawdzić analizy i prognozy opublikowane ostatnio przez internautów. Pamiętaj tylko, żeby dobrze się zastanowić, zanim wykorzystasz wystawione na Mundial 2022 typy! Samodzielnie podejmij decyzję o postawieniu kuponu. 

W tej chwili nie mamy więcej typów - odśwież albo sprawdź później!

Mieliśmy rację? Sprawdź po meczu! 👇

Czy zaproponowane przez nas na Mistrzostwa Świata 2022 typy okazały się słuszne? Cóż, sprawdzisz to poniżej, kiedy tylko wybrzmi ostatni gwizdek. Przyjrzyj się statystykom spotkania, żeby w przyszłości podejmować przy obstawianiu jeszcze mądrzejsze decyzje. Życzymy powodzenia w opracowywaniu kuponów na kolejne fazy turnieju!