Wyrównany mecz?

Mundial 2022: Tunezja - Australia kursy i typy

Czy spotkanie Tunezja – Australia pozwoli jednej z drużyn myśleć o awansie do fazy pucharowej? Zapraszamy do zapoznania się z analizą, gdzie poznasz przygotowane przez naszą redakcję na spotkanie Tunezja – Australia typy bukmacherskie.

Mecz Tunezja – Australia kursy i typy

Jeżeli zwrócisz uwagę na zaprezentowane przed meczem Tunezja – Australia kursy, to już na pierwszy rzut oka widać, że bukmacherzy mają problem z określeniem faworyta. Kto wygra 26 listopada, a może padnie remis? Na to pytanie postaramy się odpowiedzieć w naszym tekście. Wierzymy, że dzięki temu ułatwimy naszym czytelnikom obstawianie Mundialu 2022.

Zacznijmy od tego, czy mogą dziwić wystawione na Mundial 2022 kursy na ten mecz? Otóż nie. Tunezja i Australia wydają się być reprezentacjami o zbliżonym poziomie. Na przysłowiowym papierze ich jakość znacznie odbiega od dwóch pozostałych uczestników Grupy D, a więc Francji i Danii. Stąd też, wielu twierdzi, że nie będzie to dla nich udany Mundial 2022. Tunezja – Australia przedstawiany jest jako mecz o trzecie miejsce fazy grupowej.

Tunezja – Australia kursy

Co ciekawe, na mecz Tunezja – Australia kursy są wyrównane na każdy, z trzech głównych rynków, a więc 1X2. Oznacza to jedno. Bez względu na to, jaki wynik wytypujesz, potencjalna wygrana będzie okazała. Z drugiej strony, wytypowanie tak nieoczywistego spotkania, może być twardym orzechem do zgryzienia. Doskonale wiedzą o tym bukmacherzy i stąd na Mistrzostwa Świata 2022 kursy na ten mecz są tak atrakcyjne.

Zanim jednak wyślesz na Mistrzostwa Świata 2022 zakłady i to bez względu, na kogo chcesz obstawić, porównaj na Mundial 2022 kursy widoczne w tabeli. Umieściliśmy tam rekomendowanych bukmacherów. Sugerujemy wybrać najwyższy dostępny kurs na dany zakład.

Mundial 2022 – mecz Grupy D: Tunezja – Australia typy

Zastanawiasz się, jak sporządzić skuteczne na Tunezja – Australia typy? Uważamy, że niezbędna w tym celu jest analiza powyższych danych. W oknie sprawdzisz ostatnie mecze Tunezji i Australii. Z kim grały obie reprezentacje i jakie wyniki osiągały. Ile razy wygrały, zremisowały, a ile razy schodziły z boiska jako pokonane. Mało tego, prezentujemy także historię bezpośrednich meczów, która choć nie jest bogata, to pomoże wyciągnąć pewne wnioski.

Zanim zagrasz na Mundial 2022 zakłady na mecz Tunezji z Australią, rzuć też okiem na skuteczność obu reprezentacji w ostatnich spotkaniach. Zarówno w defensywie, jak i w ofensywie. Takie porównanie przyda się pod kątem chociażby obliczenia prawdopobieństwa ilości bramek w nadchodzącym meczu.

Wierzymy, że dzięki temu, Twoje na Mistrzostwa Świata 2022 typy okażą się wygrane. Jeżeli chcesz dowiedzieć się, jak my widzimy ten mecz, odpowiedź znajdziesz poniżej.

Typy na Tunezję

Analizując formę Tunezji, można spojrzeć w kierunku meczy, rozegranych przed Mundialem w Katarze. Orły Kartaginy doznały chociażby bolesnej porażki 1:5 z Brazylią, ale potrafiły pokonać także Japonię czy Chile. Tunezja to reprezentacja, która jeszcze nigdy nie awansowała z grupy na Mistrzostwach Świata. Teraz chce to zmienić, a podstaw może szukać w czwartym miejscu, zajętym na ostatnim Pucharze Narodów Afryki.

Tunezyjczycy nie mają w składzie gwiazd wielkiego kalibru, ale nie przeszkadza im to osiągać dobrych wyników. Recepta na sukces tkwi w grze drużynowej, a najlepszym potwierdzeniem jest fakt, że w ostatnich meczach reprezentacji Tunezji, ciężar zdobywania bramek spoczywał nie na jednym, a na kilku piłkarzach.

Choć przed meczem Tunezja – Australia kursy kuszą do zagrania na wynik, my jednak uważamy, że tutaj zdarzyć może się wszystko. Zdecydowanie bezpieczniejszym zakładem, w naszej opinii, jest obstawienie, że obie drużyny nie strzelą bramki. Argumentem może być fakt, że większość ostatnich spotkań, zarówno Tunezji, jak i Australii kończyło się ze zdobyczami bramkowymi tylko po jednej stronie boiskowej barykady. Uważamy, że tym razem tylko Tunezja lub Australia strzeli gola/e. Nie zrobią tego oba zespoły.

Ciekawym zakładem może być też granie na to, że Tunezja strzeli maksymalnie jedną bramkę. Właśnie takim dorobkiem lub brakiem goli, kończyło się większość ostatnich meczów tej reprezentacji.

W gwoli ścisłości dodajmy, że jedyny, jak dotąd bezpośredni mecz Tunezja – Australia zakończył się wygraną Tunezyjczyków 2:0. Odbył się w 2005 roku, a więc to już kawał historii, do której nie przykładalibyśmy większej wagi. Stąd też uważamy zakłady na wygraną Tunezji za ryzykowne i bardziej optujemy za wspomnianymi zakładami bramkowymi.

Typy na Australię

Szanse Australii zostały wycenione przez bukmacherów mniej więcej na równi z szansami Tunezyjczyków. No i jak tutaj obstawiać? Sugerujemy poszukać także innego zakładu.

Zacznijmy od tego, że Australia to reprezentacja, która na ostatnim Pucharze Azji dotarła do ćwierćfinału. Wynik ten nie wywołał radości w kraju Kangurów, bowiem Australia musiała w tej fazie rozgrywek uznać wyższość Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Czy teraz są w stanie podbić Mundial 2022? Tunezja – Australia zdaje się, że będzie meczem o wszystko, być albo nie być.

Nie odważymy się, jak już wspomnieliśmy, o typowanie rozstrzygnięcia. Mimo, że Australia wygrała większość spotkań przed Mistrzostwami Świata 2022, to jednak klasa ich rywali była zdaje się, że niższa od Tunezji. Podtrzymujemy nasze twierdzenie, że dużo pewniejsze na Mundial 2022 typy w kontekście tego meczu, to brak BTTS-u. Można też pokusić się o zagranie na maksymalnie dwa gole w meczu Tunezji z Australią. Taki bilans bramkowy miał miejsce w większości, z ostatnich spotkań, rozegranych przez Australię.

Nie sądzimy, żeby sensowne były także zakłady, poszukujące potencjalnego strzelca bramki. W reprezentacji Australii, podobnie zresztą, jak w drużynie Tunezji, ciężar strzelania rozłożony jest co najmniej na kilku graczy. Nie ma tutaj typowych egzekturów, pokroju Roberta Lewandowskiego, Kyliana Mbappe czy Harry’ego Kane’a.

W gwoli ścisłości dodajmy, że Australia uczestniczyła w każdym, z czterech ostatnich Mundiali. Jednak tylko raz w przekroju tych imprez, w 2006 roku, awansowała z grupy. Jak będzie tym razem? Przekonamy się wkrótce.

Typy na Tunezja – Australia okiem innych

Warto dowiedzieć się także, co obstawiają inni gracze. Poniżej sprawdzisz na Mundial 2022 typy w kontekście meczu Tunezja – Australia. Czy są one podobne do Twoich, a może zupełnie inne? Wyciągnij należyte wnioski.

W tej chwili nie mamy więcej typów - odśwież albo sprawdź później!

Mieliśmy rację? Sprawdź po meczu! 👇

Obstawiłeś Mistrzostwa Świata 2022? Tunezja – Australia? Kto wygrał? Wróć na naszą stronę po zakończeniu meczu i dowiedz się, czy mieliśmy rację. Poniżej znajdziesz nie tylko wynik spotkania, ale i kompletne, pomeczowe statystyki, dzięki którym możesz pomyśleć nad kolejnymi zakładami na Tunezję czy Australię. Powodzenia!