Decydujące starcie grupy G

Mundial 2022: Serbia - Szwajcaria kursy i typy

Jeśli chodzi o Mundial 2022, Serbia – Szwajcaria może być jednym z najbardziej ekscytujących meczów fazy grupowej. Właśnie ten mecz prawdopodobnie zdecyduje bowiem, kto oprócz Brazylii przejdzie do dalszego etapu turnieju. Sprawdź, jakie mamy na mecz Serbia – Szwajcaria typy do obstawienia.

Mecz Serbia – Szwajcaria kursy i typy

Jeśli zamierzasz obstawiać na Mistrzostwa Świata 2022 zakłady, to na pewno nie powinieneś przechodzić obojętnie wobec meczu Serbia – Szwajcaria. Typy na to spotkanie są naprawdę ekscytujące, bo kończący zmagania fazy grupowej mecz będzie się wiązał z ogromną motywacją obu drużyn. Bardzo możliwe, że właśnie w bezpośrednim starciu Serbowie i Szwajcarzy przesądzą o tym, kto dołączy do Brazylii na miejscach premiowanych awansem do fazy knock-out.

W przypadku meczu Serbia – Szwajcaria kursy mogą być bardzo dynamiczne, bo przed rozpoczęciem turnieju trudno rozsądzić, w jakiej sytuacji obie drużyny będą się znajdować w momencie wybrzmienia pierwszego gwizdka. Każda z nich będzie już po spotkaniach z Kamerunem i Brazylią, przy czym to Szwajcaria zagra z Brazylią bezpośrednio przed starciem z Serbią – i do tego będzie miała na odpoczynek po drugiej kolejce sześć godzin mniej. Aspekt zmęczenia może więc minimalnie przeważać na korzyść Serbii.

Przed rozpoczęciem turnieju Mundial 2022 Serbia – Szwajcaria to drużyny prezentujące bardzo mieszaną formę. Potrafią zarówno efektownie wygrywać (Serbia 4:1 ze Szwecją, Szwajcaria 1:0 z Portugalią i 2:1 z Hiszpanią) jak i serwować kibicom blamaże (Serbia 0:3 z Danią, Szwajcaria 0:4 z Portugalią czy 1:1 z Kosowem). O wyniku spotkania w trzeciej kolejce Mundialu może zdecydować po prostu dyspozycja tego konkretnego wieczoru.

Jeśli chodzi o kontuzje, zanim rozpoczęły się Mistrzostwa Świata 2022, Serbia – Szwajcaria nie mają żadnych kontuzji ani problemów personalnych. Trudno jednak powiedzieć, jak sytuacja będzie wyglądała bezpośrednio przed trzecią kolejką. Pamiętaj, żeby sprawdzić najświeższe wiadomości, zanim obstawisz na Mistrzostwa Świata 2022 zakłady u bukmachera. Dostępne na mecz Serbia – Szwajcaria kursy mogą zmienić się w każdej chwili, szczególnie jeżeli pojawią się nowe informacje mające wpływ na dyspozycję poszczególnych zawodników.

Serbia – Szwajcaria kursy

Bukmacherom trudno wyłonić faworyta tego spotkania, chociaż sytuacja będzie się pewnie dynamicznie zmieniać, im bliżej będzie do pierwszego gwizdka. Ogólnie analitycy wydają się minimalnie premiować Szwajcarów, ale wcale by ich nie zdziwiła wygrana Serbii albo remis. To jeden z nielicznych meczów fazy grupowej Mundialu, w którym stają w szranki drużyny o bardzo podobnym poziomie i żaden rezultat nie okaże się zaskakujący.

Taki układ kursów oznacza, że jeśli masz mocne przeczucie lub porządne argumenty za którąś z drużyn, to spokojnie możesz obstawić z bardzo godnym zainteresowania mnożnikiem. Jeśli natomiast nie jesteś się w stanie zdecydować na żaden rynek z oferty 1X2, to pod spodem sugerujemy ciekawe zakłady, które możesz postawić bez deklarowania się za zwycięstwem konkretnej drużyny.

Mundial 2022 – mecz Grupy G: Serbia – Szwajcaria typy

Jak tu wystawić na mecz Serbia – Szwajcaria typy, skoro tak dużo zależy od poprzednich dwóch kolejek? Jeśli jakimś cudem Brazylii powinie się noga na wcześniejszym etapie i jedna z drużyn będzie miała już zapewniony awans, domyślamy się, że to ta druga może być bardziej zmotywowana. Jeżeli jednak walka o drugie miejsce będzie się rozstrzygać właśnie tutaj… Spodziewamy się metaforycznej walki na noże.

Zarówno Serbia, jak i Szwajcaria to ekipy znane z ostrej gry, a emocje będą sięgały zenitu. Rozważylibyśmy więc zakład na więcej niż 4.5 żółtej kartki w tym meczu, a dla ryzykantów – w meczu Serbia – Szwajcaria kupony puszczone na czerwoną kartkę również mają naszym zdaniem sporo sensu.

Uważamy również, że są spore szanse na sprawdzenie się rynku BTTS (obie drużyny strzelą gola). Co prawda wystawione na Mundial 2022 kursy na ten mecz nie są wybitnie wysokie, ale nie spadły też na tyle, żeby zakład nie miał sensu. Inny interesujący rynek na bramki w tym spotkaniu to “Gol w obu połowach”, jeżeli obie drużyny będą musiały atakować, by zapewnić sobie awans, to mecz będzie prawdopodobnie otwarty i ten zakład ma spore szanse na wejście.

Jeśli wierzysz w wygraną jednej z drużyn, ale chcesz zminimalizować ryzyko, zauważ, że są dostępne na Mundial 2022 kursy w formule podwójna szansa, czyli “drużyna wygra cały mecz albo pierwszą połowę”. Taki zakład może okazać się całkiem opłacalny.

Typy na Serbię

Jeśli masz chęć na ryzykowny kupon, proponowane na Mundial 2022 typy na gola Mitrovicia mogą okazać się dla Ciebie całkiem kuszące. Ten potężny napastnik zawsze motywuje się na mecze reprezentacyjne, a do tego jest przyzwyczajony do fizycznej gry w Premier League, więc naszym zdaniem ma szansę przebić się przez szwajcarską obronę.

Typy na Szwajcarię

Nie jesteśmy na tyle pewni zwycięstwa jednej z drużyn, żeby proponować typ na 1X2, ale naszym zdaniem Szwajcaria ma nieco większe szanse, co potwierdzają zresztą wystawiane na Mundial 2022 typy większości internautów. My rozważylibyśmy więc zakład “Szwajcaria wygra przynajmniej jedną połowę”, na który dostępny jest całkiem sensowny kurs.

Typy na Serbia – Szwajcaria okiem innych

My wystawiliśmy już na mecz Mistrzostwa Świata 2022 typy, ale może jeszcze Ci mało? Jeśli tak, rzuć okiem na prognozy zaproponowane przez internautów. Pamiętaj tylko, że biorą one pod uwagę dostępne na mecz Serbia – Szwajcaria kursy z chwili publikacji typu – od tego czasu oferta buków mogła się zmienić. Przeczytaj więc każdą analizę i samodzielnie przemyśl, czy Twoim zdaniem ma ona sens i warto na niej wzorować zakład.

W tej chwili nie mamy więcej typów - odśwież albo sprawdź później!

Mieliśmy rację? Sprawdź po meczu! 👇

Czy sprawdziły się zaproponowane przez nas na spotkanie Serbia – Szwajcaria typy? Dowiesz się poniżej. Przyjrzyj się wynikowi i porównaj go też z tym, jakie bukmacher wystawił na Mistrzostwa Świata 2022 kursy. Dzięki takiej wiedzy będzie Ci łatwiej szukać value w meczach dalszej fazy turnieju, co pozwoli Ci też mądrzej obstawiać. Powodzenia – oby udały Ci się postawione na Mundial 2022 zakłady!