Trwaj, piękny śnie!

Mundial 2022: Maroko - Portugalia kursy i typy

Która z reprezentacji zagra w półfinale Mistrzostw Świata 2022? Przed nami interesujący mecz Maroko – Portugalia. Typy, analizy oraz statystyki publikujemy w naszym tekście. Zapoznaj się z nimi, jeżeli chcesz obstawiać.

Mecz Maroko – Portugalia kursy i typy

Mundial 2022 wkracza w fazę ćwierćfinałów, a to oznacza, że teraz zaczynają się prawdziwe emocje. Przegrany pojedzie do domu, a wygrany zrobi kolejny krok w kierunku upragnionego celu, jakim jest podniesienie Pucharu Świata. Co za tym idzie, także obstawianie Mundialu 2022 wywołuje coraz więcej emocji.

Maroko to bez dwóch zdań reprezentacja, która zadziwia piłkarski świat. Konia z rzędem temu, kto przewidział przed startem Mundialu, że Marokańczycy będą się bić o półfinał. Zwłaszcza, że zanim wystartował Mundial 2022, kursy owszem przewidywały, że mogą wyjść z grupy, ale większych szans w fazie pucharowej tej reprezentacji nie dawano. A jednak. Ćwierćfinał dla Marokańczyków to najlepszy wynik w historii, a jak wiadomo, apetyt rośnie w miarę jedzenia.

Po drugiej stronie staną gracze reprezentacji Portugalii. Portugalczycy od początku wymieniani byli w szerokim gronie faworytów Mistrzostw Świata w piłce nożnej. W końcu Cristiano Ronaldo i spółka to Mistrzowie Europy z 2018 roku, a w przeszłości, a konkretnie w 1966 roku Portugalia sięgała także po brązowe medale Mistrzostw Świata.

W naszym tekście przeanalizowaliśmy na Mistrzostwa Świata 2022 zakłady bukmacherskie właśnie w odniesieniu do tego konkretnego meczu. Dla kogo dalej będzie trwał Mundial 2022? Maroko – Portugalia? Kto wygra? Jak tu być mądrym? Przeczytaj nasze analizy.

Maroko – Portugalia kursy

Poznaliśmy ofertę bukmacherów, którzy wyłożyli przysłowiowe karty na stół. I trzeba przyznać, że spoglądając na Maroko – Portugalia kursy, wszystko wydaje się jasne. Portugalczycy są zdecydowanymi faworytami, ale chwila… podobnie przecież było w 1/8 finału, kiedy Maroko było skazywane na pożarcie w starciu przeciwko Hiszpanom. Każdy dobrze wie, jak się wówczas skończyło.

Dlatego też na mecz Maroko – Portugalia kursy traktuj wyłącznie, jak wyznacznik tego, ile możesz zarobić, kiedy trafisz wynik. Obstawiając Portugalię nie podwoisz kapitału. Kiedy zagrasz na remis przekroczysz potrojenie stawki, a zakłady na wygraną Maroka to możliwość prawie sześciokrotnego zysku. Owszem, żeby spełnił się któryś ze scenariuszy, najpierw musisz poprawnie przewidzieć wynik. Liczymy, że pomogą w tym nasze na mecz Maroko – Portugalia typy, które zaprezentowaliśmy w kolejnym fragmencie tekstu. Są one istotnym dopełnieniem tego, co pokazują na Mundial 2022 kursy bukmacherskie.

Mundial 2022 – mecz 1/4 finału : Maroko – Portugalia typy

Zanim na dobre przejdziemy do typów, a Ty wyślesz na Mundial 2022 zakłady, poświęć chwilę na zapoznanie się z powyższym oknem. Wymieniliśmy w nim wyniki wszystkich bezpośrednich meczów, rozegranych pomiędzy Marokiem, a Portugalią. Mało tego, zestawiliśmy tam także ostatnie wyniki, osiągane przez obie reprezentacje. Dzięki temu przypomnisz sobie, jak Maroko i Portugalia grały w fazie grupowej i w jaki sposób awansowały do opisywanego ćwierćfinału. To kompletna wiedza, która przyda się, jeżeli chcesz obstawiać Mundial 2022. Maroko – Portugalia w naszym odczuciu nie jest wcale tak prostym meczem do typowania, jakby mogły wskazywać kursy. Czas więc zaprezentować nasze na Mundial 2022 typy na to spotkanie.

Typy na Maroko

Mistrzostwa Świata 2022 zaserwowały nam już kilka dużych niespodzianek. Odpadnięcie Niemców i Belgii w grupie czy awans Japonii i Korei Południowej były jednymi z nich. Jednak to Marokańczycy są autorami największej sensacji tego turnieju. Sam awans z grupy, w której Maroko rywalizowało z Chorwacją, Belgią i Kanadą był czymś dużym, ale to pokonanie Hiszpanów w 1/8 finału wprawiło kibiców Lwów Atlasu w prawdziwą ekstazę.

Owszem, niektórzy deprecjonują osiągnięcie Maroka, twierdząc, że wygrali w rzutach karnych, które Hiszpanie wykonywali niczym chłopcy we mgle. To fakt, ale to samo Maroko dzielnie broniło się przez 120 minut, pozwalając Hiszpanom tylko na jeden celny strzał(!). Mało tego, Marokańczycy mieli także swoje sytuacje. Pokazali, że grając bez presji, a przede wszystkim bez kompleksów, są w stanie dokonywać rzeczy wręcz niemożliwych.

Czy podobnie będzie w meczu Maroko – Portugalia? Typy na wygraną Lwów Atlasu to naszym zdaniem zbyt ryzykowny zakład. Marokańczycy są na fali i wiedzą, że tak duży sukces może się długo nie powtórzyć. Dlatego będą cieszyć się grą i próbować sprawić kolejną niespodziankę.

Marokańczycy słyną ze świetnej defensywy, która wytrąciła wszystkie atuty Hiszpanów w ostatnim meczem. Podkreśleniem tego faktu są także statystyki. Otóż reprezentacja Maroka straciła w ostatnich ośmiu meczach tylko… jednego gola! I nie grała przecież z byle kim, bowiem z Hiszpanią, Belgią, Chorwacją czy Paragwajem.

Jednocześnie 5 z 8 ostatnich meczów Maroka kończyło się z wynikiem poniżej 2.5 gola. Uważamy, że i tym razem nie zobaczymy zbyt wielu trafień, a na Mistrzostwa Świata 2022 kursy właśnie na wynik poniżej 2.5 bramki są zadowalające i warto to wykorzystać.

Typy na Portugalię

Portugalczycy są zdecydowanym faworytem na papierze. Nie może być inaczej, kiedy podopieczni Fernando Santosa rozbili dosłownie w pył Szwajcarię, wygrywając w 1/8 finału aż 6:1. Koncertowo grał Joao Felix, kolejny świetny mecz zanotował Bruno Fernandes, a Cristiano Ronaldo… wszedł dopiero z ławki. W jego miejsce od pierwszej minuty zagrał Goncalo Ramos, który skompletował hat-tricka.

Uważamy jednak, że mecz z Marokiem będzie zupełnie innym spotkaniem. Nic dwa razy się nie zdarza? Owszem. Maroko jest bardziej zdyscyplinowane w defensywie od Szwajcarów i może wytrzymać napór nawet tak bardzo rozpędzonej Portugalii. Pokazał to chociażby ostatni bezpośredni mecz obu tych reprezentacji, rozegrany na Mistrzostwach Świata w 2018 roku. Portugalia wygrała skromnie 1:0, oddając tylko dwa celne strzały na bramkę Marokańczyków.

Choć przed meczem Maroko – Portugalia kursy faworyzują tych drugich, to my nie pokusimy się o obstawianie wyniku. Uważamy za dużo ciekawsze, a przede wszystkim pewniejsze zakłady na to, że Portugalia odda w meczu mniej, niż 5.5 celnego strzału na bramkę Maroka. Dodatkowo można też się pokusić o to, że Joao Felix zdobędzie gola lub zanotuje asystę. Tak świetna dyspozycja tego gracza z meczu ze Szwajcarią jest dowodem, że może on stanowić największe zagrożenie dla marokańskiej linii defensywy.

Typy na Maroko – Portugalia okiem innych

Obstawiasz Mistrzostwa Świata 2022? Maroko – Portugalia jest meczem, którego umieszczenie na kuponie warto rozważyć. Skoro znasz nasze typy, poznaj także, jak obstawiają inni gracze.

Oj! Nie mamy w tej chwili sprawdzonych typów. Spróbuj później!

Mieliśmy rację? Sprawdź po meczu! 👇

Jeżeli zechcesz, wróć do nas po zakończeniu meczu Maroka z Portugalią, żeby sprawdzić, czy nasze na Mistrzostwa Świata 2022 typy były trafne, a może się pomyliliśmy. Cóż, zdarza się i najlepszym, o czym przypominamy już z góry. W poniższym oknie znajdziesz wynik meczu i garść cennych statystyk, z którymi będziesz mógł szykować na Mundial 2022 typy na półfinał.