Dawid kontra Goliat

Mundial 2022: Kostaryka – Niemcy kursy i typy

Czym zaskoczy nas Mundial 2022? Kostaryka – Niemcy to mecz, który dla wielu kibiców jest przesądzony. Sport jest jednak nieprzewidywalny. Jakie mamy na spotkanie Kostaryka – Niemcy typy? Sprawdź prognozy analityków i internautów i zobacz, czy Dawid może pokonać Goliata.

Mecz Kostaryka – Niemcy kursy i typy

Zamierzasz obstawiać zakłady na Mistrzostwa Świata w Katarze? Uważnie obserwuj, jakie na mecz Kostaryka – Niemcy kursy przygotowują bukmacherzy. Ten mecz pozornie wydaje się przesądzony. Zawsze jednak istnieje ryzyko i musisz o nim pamiętać, nawet podejmując decyzję o zakładzie na faworyta. W tej parze prognozy są dość jednostronne i wyraźnie promują naszych sąsiadów.

Jeśli chodzi o Mistrzostwa Świata 2022, Kostaryka – Niemcy to spotkanie, które odbędzie w ramach 3. kolejki spotkań w grupie E. Znalazły się w niej również reprezentacje Hiszpanii oraz Japonii. Grupa ta określana jest mianem jednej z najsilniejszych. Najbardziej emocjonujące starcie w grupie to to między Niemcami i Hiszpanią. Po starciu z drużyną z Półwyspu Iberyjskiego zmęczeni mogą być i Niemcy, i Kostarykańczycy.

Wystawiane na Mistrzostwa Świata 2022 typy bywają zaskakujące,ale  w przypadku starcia Kostaryka – Niemcy finał wydaje się łatwy do odgadnięcia. Pierwszy z zespołów dołączył do MŚ 2022 jako ostatni po trudnych barażach. Jedną bramką udało mu się wyprzedzić Nową Zelandię, ale raczej nie nastawiamy się, że sukces ten powtórzy się na początku grudnia. Z drugiej strony Kostaryka awansowała na Mundial już trzeci raz z rzędu, więc piłkarze mogą mieć ogromny apetyt na wyjście z grupy.

Jak zobaczysz poniżej, wystawione na mecz Kostaryka – Niemcy kursy są bardzo jednostronne. Nasi sąsiedzi są mocnym faworytem w grupie E i zdaniem bukmacherów będą walczyć z Hiszpanią o wyjście z pierwszego miejsca. Od 2021 roku prowadzi ich Hans-Dieter Flick i wszystko wskazuje na to, że szykuje się on na zmycie plamy z mundialu w Rosji. 

Do tej pory tylko raz mieliśmy okazję oglądać rywalizację Kostaryka – Niemcy. Typy były wtedy podobne, a bukmacherzy się nie pomylili. Nasi sąsiedzi na Mistrzostwach Świata w 2006 roku pokonali przeciwników, czterokrotnie umieszczając piłkę w siatce. Imponująca była natomiast bojowa postawa zespołu zza oceanu. Wanchope strzelił dwie bramki, a rozgrywki zdecydowanie nie można było nazwać jednostronną. Tym razem jednak Kostaryce brak niezawodnego snajpera, a Thomas Müller zrobi wszystko, by poprowadzić swoją drużynę do zwycięstwa.

W obu zespołach w ostatnim czasie nie doszło do zaskakujących zmian, kontuzji czy nieprzewidzianych zdarzeń. Wskazuje to, że na Mistrzostwa Świata 2022 zakłady można obstawiać na podstawie dotychczasowych występów drużyn.

Kostaryka – Niemcy kursy

Jeśli chodzi o Mundial 2022, kursy są szczególnie uważnie obserwowane przez kibiców. Często to one jako pierwsze wskazują, czego można spodziewać się na boisku. Nie inaczej jest w przypadku spotkania Kostaryka – Niemcy. Typy buków są tu zgodne: europejski zespół jest na pozycji oczywistego lidera. To drużyna, która ma szansę zdominować Mistrzostwa Świata 2022. Kursy tylko to potwierdzają, dając naszym sąsiadom kurs na wygraną całego turnieju podobny do tego, co Kostaryce na zwycięstwo w tym jednym meczu.

Z drugiej strony wiadomo, jak zaskakujący może być Mundial 2022. Typy nigdy nie dają 100-procentowej pewności, choćby były oparte o tysiąc statystyk. Wygrana Kostaryki byłaby niesamowitym wydarzeniem, które osobom obstawiającym taki scenariusz mogłoby przynieść imponujące wygrane. Czy jednak taka sytuacja jest możliwa podczas meczu Kostaryka – Niemcy? Kursy oraz doświadczenie i umiejętności zespołu z Niemiec sugerują, że byłoby to szokujące.

Mundial 2022 – mecz Grupy E: Kostaryka Niemcy typy

Przy dysproporcjach widocznych w kursach wygrana Niemiec, choćby była niemalże oczywista, w standardowych zakładach nie przyniesie spektakularnych wygranych. Postawić na nią jest sens jedynie w formie AKO – ale pamiętaj, że taka formuła kuponu powięsza ryzyko.

Na Mundial 2022 zakłady są jednak dostępne również w formie z handicapem. To praktyka stosowana właśnie w sytuacjach, gdy przewidywania buków są dość jednostronne. Tu jednak zalecamy ostrożność, bo Kostaryka potrafi zaskakiwać. Dała radę bronić wyniku w starciu z Nową Zelandią praktycznie przez całe spotkanie, bo gol padł już w trzeciej minucie. To doświadczenie mogą wykorzystać też w starciu z Niemcami, usiłując powtórzyć skuteczną obronę. Choćby więc nasi sąsiedzi wygrali, trudno powiedzieć, czy zdołają zrobić to dużą różnicą bramek.

Typy na Kostarykę

Jeśli chcesz obstawiać Mundial 2022, typy 1X2 (bez handicapa przynajmniej na poziomie 1.5) raczej nie mają dużego sensu, no chyba że bardzo lubisz ryzyko. Joel Campbell dobrze sobie ostatnio radzi, ale obrona Niemiec jednak bardzo sprawna. Jesteśmy natomiast skłonni uwierzyć w to, że zespół zza oceanu przynajmniej raz umieści piłkę w siatce, ale mecz będzie rozgrywał się w większości na ich połowie.

Typy na Niemcy

W starciu Kostaryka – Niemcy kursy zdecydowanie wskazują na sukces drugiego zespołu. Obstawianie odbędzie się radzej w kwestii sposobu wygranej, a nie tego, czy się ona odbędzie. Polecamy rozważyć np. kupon na to, iloma bramkami wygrają nasi sąsiedzi. Przypuszczamy, że w ciągu 90 minut padną przynajmniej 3 bramki. Niemcy będą dążyli do przewagi dwoma golami, ale przeciwnicy mogą nie odpuszczać do samego końca.

Warto obstawiać też, kiedy padnie pierwszy gol. Niemcy mogą chcieć uporać się ze słabszymi przeciwnikami z grupy w pierwszej połowie. Po przegranej cztery lata temu z Koreą mogą też mieć ogromną motywację do szybkiego rozstrzygania spotkań.

Keylor Navas, jeżeli stanie między słupkami, będzie miał pełne ręce roboty, warto więc też zastanowić się np. nad obstawieniem liczby rożnych. Niemcy powinni mieć ich więcej niż 6.5.

Typy na Kostaryka – Niemcy okiem innych

Na mecz Kostaryka – Niemcy typy są dość jednostronne. Obserwatorzy prześcigają się jednak w przewidywaniach szczegółowych scenariuszy tego spotkania. Zakłady 1X2 zapewne nie przyniosą niesamowitych wygranych, więc inne rynki mogą cieszyć się zainteresowaniem. Sprawdź, jakie typy wystawili internauci. Pamiętaj jednak, że do wszystkich tych opinii trzeba podchodzić rozważnie i z dystansem, bo opierają się tylko na przypuszczeniach. 

W tej chwili nie mamy więcej typów - odśwież albo sprawdź później!

Mieliśmy rację? Sprawdź po meczu! 👇

Piłka nożna to nieprzewidywalny sport. Bukmacherzy wystawili na Mundial 2022 kursy, my zaproponowaliśmy typy, ale kto miał rację? Ostatecznego przebiegu spotkań nie da się przewidzieć, sprawdź więc, jak zakończył się mecz 3. kolejki Mistrzostw Świata w ramach grupy E.