Drugi mecz gospodarzy!

Mundial 2022: Katar - Senegal kursy i typy

Mecz Katar – Senegal otworzy drugą serię spotkań Mistrzostw Świata 2022 w Grupie A. Która z reprezentacji będzie cieszyła się ze zwycięstwa, a może padnie remis? Sprawdź kursy bukmacherskie i przygotowane przez nas na pojedynek Katar – Senegal typy.

Mecz Katar – Senegal kursy i typy

Lubimy, kiedy rozkręca się Mundial 2022. Katar – Senegal będzie kolejnym meczem najważniejszej imprezy tego roku. Spotkanie ma ciekawy kontekst, bowiem zagrają przeciwko sobie Katar – aktualny zdobywca Pucharu Azji, który w wielkim finale pokonał Japonię oraz Senegal – obecny triumfator Pucharu Narodów Afryki, który w meczu o złoto ograł Egipt.

Druga kolejka Mistrzostw Świata to faza, w której część reprezentacji pogrzebie swoje szanse na awans do fazy pucharowej, część je przedłuży, a inne mogą już przypieczętować taki sukces. Jak będzie w meczu Katar – Senegal? Jeżeli chcesz stawiać zakłady na Mistrzostwa Świata w Katarze właśnie na ten mecz, to czytając nasz tekst, zapoznasz się z ciekawymi analizami i statystykami, które mamy nadzieję, podpowiedzą Ci, czy Twoje na Katar – Senegal typy są słuszne.

Obie reprezentacje doskonale wiedzą, że to dla nich jeden z najważniejszych, o ile właśnie nie najważniejszy mecz mundialu. Liczymy zatem, że emocji będzie co niemiara i w piątkowe popołudnie będziemy delektować się wspaniałym widowiskiem, na które z całą pewnością zasługują Mistrzostwa Świata 2022. Katar – Senegal? Masz już pomysł kto wygra? Sprawdź zatem nasze analizy.

Katar – Senegal kursy

Jak pokazują przed meczem Katar – Senegal kursy, to rzeczywiście może być ciekawa konfrontacja. Choć wskazani bukmacherzy mają swojego faworyta, którym jest reprezentacja dowodzona przez Aliou Cissé, to Katarczykom wcale nie odbiera się szans. Na Mistrzostwa Świata 2022 kursy w przypadku tego meczu nie są może wyrównane, ale są dość bliskie sobie, co zdarza się dość rzadko.

Bukmacherzy mają zapewne na uwadze klimat panujący w Katarze oraz fakt, że Katarczycy są gospodarzem tego meczu. Nikt nie wyklucza też, że padnie remis. Spoglądając na wspomniane na Mundial 2022 kursy, jak najbardziej, wszystkie opcje są w grze.

Mundial 2022 – mecz Grupy A: Katar – Senegal typy

Druga kolejka Mistrzostw Świata to faza rozgrywek, w której możemy spojrzeć na to, jak obie reprezentacje poradziły sobie na otwarcie turnieju. Warto zatem zerknąć nie tylko na wyniki meczów Kataru z Holandią i Senegalu z Ekwadorem, ale także na statystyki.

Zanim puścisz u bukmachera na mecz Katar – Senegal typy, zadbaj o to, żeby wszystko zostało przeanalizowane jak należy. Czasem nawet najdrobniejszy szczegół potrafi być kluczowy w kontekście tego, czy trafisz swoje na Mundial 2022 zakłady czy też nie.

Typy na Katar

Za gospodarzami przemawia na pewno fakt, że grają na obiekcie i w klimacie, który doskonale znają. To zawsze pewnego rodzaju handicap.

Niemniej jednak, nie można nie zauważyć, że Katar na przysłowiowym papierze jest słabszą od Senegalu reprezentacją. Godzina meczu, a więc 15 także nie powinna być szczególnie męcząca dla piłkarzy z Afryki. I choć niemal wszyscy piłkarze Senegalu występują w Europie, to genetyka jest kluczem, podpowiadającym, że warunki nie będą aż takim handicapem po stronie Kataru.

Uważamy, że Katar będzie miał bardzo trudne zadanie, żeby przeciwstawić się naszpikowanemu gwiazdami Senegalowi. Katarczycy nie mogą mówić o indywidualnościach takich, jakie będą biegać na murawie po stronie właśnie Senegalu. A w obecnych czasach, to największe gwiazdy, w najtrudniejszych momentach potrafią przechylać szalę zwycięstwa na swoją stronę.

Katar co prawda przed Mistrzostwami Świata pokazał, że jest bramkostrzelną reprezentacją i nie można się dziwić, że piłkarze mają nadzieje na awans do fazy pucharowej. Z drugiej jednak strony, kiedy spojrzymy na rywali, z którymi Katarowi udało się wygrać, to mało było reprezentacji, o potencjale chociażby zbliżonym do Senegalu. Owszem, Katarczycy mogą żyć nadziejami, że udało im się pokonać w siernpu 2022 roku, Ghanę 2:1. To rywal o podobnym poziomie do Senegalu, ale trudno zestawiać ze sobą mecz towarzyski i spotkanie na Mundialu.

Stąd też na Mistrzostwa Świata 2022 zakłady na ten mecz w naszym wykonaniu, to porażka Kataru. Choć uważamy, że gospodarze mogą pokusić się o zdobycie gola.

Typy na Senegal

Wiesz już, że wieszczymy zwycięstwo Senegalu. Ekipa z Czarnego Lądu ma za sobą dwa, bardzo udane turnieje Pucharu Narodów Afryki. Obecnie jest mistrzem, a edycję wcześniej zdobyła srebrne medale. Teraz Senegalczycy chcieliby osiągnąć coś poważnego na Mistrzostwach Świata, gdzie do tej pory, ich historycznym osiągnięciem jest ćwierćfinał, wywalczony na boiskach Korei i Japonii w 2002 roku.

Czy po dwudziestu latach Senegal, mając w składzie taką gwiazdę, jak chociażby gracz Bayernu Monachium, Sadio Mane, nawiąże do swoich najlepszych lat? Wygrana z Katarem może być dużym krokiem we właściwą stronę. Przed meczem Katar – Senegal kursy wskazują na graczy z Afryki. My także.

Nie ma co ukrywać, Senegal jest lepszą drużyną. Po stronie Senegalczyków są też indywidualności. Jeżeli zestawimy 1:1 poszczególnych graczy obu reprezentacji, to trudno znaleźć “pojedynek”, w którym lepszy okazałby się piłkarz reprezentacji Kataru. Owszem, mówi sie, że “papier” nie gra, ale w tym meczu, trudno znaleźć argumenty przemawiające za gospodarzami.

Dodajmy, że oba zespoły nie miały jeszcze ze sobą przyjemności grać. Co ciekawe, Senegal w ostatnich trzech latach ani razu nie grał także przeciwko żadnej azjatyckiej reprezentacji. Czy może to być argumentem i szansą dla Kataru? Nie sądzimy. Nasze na Mundial 2022 typy w kontekście tego meczu, to wygrana Senegalu.

Typy na Katar – Senegal okiem innych

Poznałeś już na starcie Katar – Senegal kursy, naszą analizę i typy. Zobacz teraz, jakie na Mistrzostwa Świata 2022 typy stawiają inni gracze. Coś Ci już świta, czy jeszcze nie? A może widoczne Mundial 2022 typy są podobne do Twoich prognoz?

W tej chwili nie mamy więcej typów - odśwież albo sprawdź później!

Mieliśmy rację? Sprawdź po meczu! 👇

Każdy wie, że swoimi prawami może rządzić się Mundial 2022. Katar – Senegal nie jest wbrew pozorom łatwym meczem do wytypowania, a żeby sprawdzić, czy mieliśmy rację, zajrzyj tutaj po zakończeniu spotkania. Znajdziesz nie tylko wynik, ale i szczegółowe statystyki meczu, dzięki czemu porównasz także, jak zachowały się poszczególne na Mundial 2022 kursy.