Północ kontra południe

Mundial 2022: Kanada - Maroko kursy i typy

To będzie ostatni mecz grupy F jeśli chodzi o mundial 2022. Kanada – Maroko być może nie pobudza świadomości kibiców aż tak bardzo, jak inne mecze, ale dla obu ekip będzie to ważne spotkanie. Oto zapowiedź na Kanada – Maroko. Typy stworzyli nasi eksperci.

Mecz Kanada – Maroko kursy i typy

W tym artykule opisujemy mecz Kanada – Maroko. Kursy i typy na to spotkanie są już dostępne, więc postanowiliśmy stworzyć zbiór najciekawszych z nich. Podczas fazy grupowej na każdy mecz podajemy wam zakłady na mundial 2022. Typy przygotowane są wraz z analizą konkretnych zdarzeń. Staramy się dobierać takie z najwyższym prawdopodobieństwem trafienia, ale przy tym muszą mieć odpowiednio wysoki kurs. Do tej pory mamy przerobione wszystkie mecze na mistrzostwa świata 2022. Kanada – Maroko jest więc kolejnym z nich i poniżej znajdziecie szczegółowy opis naszych wyborów.

Kanada występuje na mundialu dopiero po raz drugi i nikt od niej zbyt wiele nie oczekiwał. Turniej tego kalibru dla reprezentantów Kraju Klonowego Liścia jest czymś zupełnie nowym, więc trudno spodziewać się, żeby zawojowali te rozgrywki. Zbierają tu cenne doświadczenie przed imprezą, która odbędzie się za 4 lata, a którą Kanadyjczycy będą współorganizować. Naprzeciw staje kadra Maroko, czyli afrykańskie Lwy Atlasu. Na Czarnym Lądzie należą do najmocniejszych zespołów i mają w swoich szeregach piłkarzy z topowych europejskich klubów. Jeśli jednak chodzi o mundial 2022, kursy nie były dla nich zbyt łaskawe.

Kanada – Maroko kursy

Przed meczem Kanada – Maroko kursy bukmacherskie wskazywały Marokańczyków jako faworytów tego starcia. Do tej pory w bezpośrednich starciach te ekipy mierzyły się ze sobą trzykrotnie. Raz padł remis, a w dwóch meczach górą była reprezentacja z Afryki. Przemawia za nimi też większe doświadczenie na arenie międzynarodowej i dla nie nie będzie nowością mundial 2022. Zakłady bukmacherskie biorą pod uwagę, że Maroko już na ubiegłym turnieju pozostawiło po sobie niezłe wrażenie. Chociaż suche wyniki tego nie pokazują, to Lwy Atlasu miały spore szanse na wyjście z grupy, w której byli przecież Hiszpanie i Portugalczycy.

Teraz przy meczu Kanada – Maroko typy większości graczy opowiadają się właśnie za Marokiem. Ten zespół ma być według nich nieznacznie lepszy, ale jak będzie ostatecznie, to zweryfikuje boisko. Dla obu drużyn może to być ostatni mecz, jeśli chodzi o mistrzostwa świata 2022. Kursy podpowiadają, że zarówno Kanadyjczycy, jak i Marokańczycy zakończą swoją przygodę z turniejem po fazie grupowej. Może być tak, że w trzeciej kolejce po prostu nie będą mieć już nic do stracenia i zagrają o honor. Wzięliśmy pod uwagę, że wpłynie to na przebieg ostatniego spotkania Kanada – Maroko. Typy naszych ekspertów na ten mecz zaprezentowaliśmy poniżej.

Mundial 2022 – mecz Grupy F: Kanada – Maroko typy

Przechodzimy do najważniejszej sekcji niniejszego artykułu. Proponowane zakłady do obstawienia w meczu Kanada – Maroko. Tutaj przedstawiliśmy trzy najbardziej prawdopodobne według nas zdarzenia, które mają szanse powodzenia. Dotyczą one ogólnie meczu, a poniżej znajdziecie też analizę obu drużyn wraz z typami na każdą z nich. Oczywiście zadbaliśmy o uzasadnienie każdego typu, więc nie zostawiamy Was z czystymi strzałami.

Mundial 2022. Kanada – Maroko kursy i typy:

  • Maroko wygra z Kanadą,
  • Obie drużyny strzelą gola – NIE,
  • Poniżej 3.5 bramki w meczu

Jak już mogliście przeczytać wyżej, Maroko ma nieco bardziej doświadczoną drużynę. Może to być kluczowe na takim turnieju, jak Mundial 2022. Kursy są nieco niższe na “Lwy Atlasu”, co pokazuje że większość graczy spodziewa się ich wygranej nad Kanadą. Poziom jest jednak dość zbliżony i można sądzić, że obie ekipy się wzajemnie zneutralizują. Jeśli któraś z drużyn nie zdoła strzelić gola, nasz drugi typ będzie poprawny. Nie oczekujemy też tutaj festiwalu bramek. Wynika to nieco z poprzedniego argumentu, bo zespoły spróbują przede wszystkim nie stracić bramki i może to skutkować niewielką liczbą trafień.

Typy na Kanadę

Jak zaprezentuje się Kanada podczas tego meczu? Eksperci są zdania, że rzucą wszystkie siły do ataku od samego początku. Nie będą mieli nic do stracenia, więc postarają się zostawić po sobie dobre wrażenie, aby kibice ich zapamiętali. Dla nich będzie to okazja, by dobrze zapamiętać mistrzostwa świata 2022. Typy większości graczy przemawiają za tym, że to będzie ostatnia gra Kanadyjczyków na katarskiej imprezie. Jako outsider nie mają nic do stracenia, więc możemy spodziewać się po nich ofensywnej gry. Jakie mamy typy na Kanadę?

  • Kanada strzeli bramkę – TAK
  • Kanada z większą liczbą spalonych
  • Rzuty rożne Kanady – powyżej 4,5

Ten zespół będzie tu z pewnością nastawiony na atak. Może to zaowocować zdobytym golem, a na pewno więcej spędzonej pod bramką rywali. Wiąże się to oczywiście z większą liczbą spalonych oraz rzutów rożnych. To są nasze propozycje na mecz Kanada – Maroko.

Typy na Maroko

Co do Maroko, to mamy nieco mieszane uczucia. Z jednej strony zrobili świetną robotę, awansując na mistrzostwa świata 2022. Zakłady bukmacherskie musiały jednak nieco zmodyfikować swoją ofertę, gdy okazało się, że reprezentacja zwolniła selekcjonera, który był autorem tego sukcesu. Powodem był konflikt z gwiazdą kadry – Hakimem Ziyechem. W meczu Kanada – Maroko kursy są dla Lwów Atlasu nieco bardziej przychylne, ale to wcale nie musi oznaczać, że będą tu faworytami. Jakie są nasze typy na Maroko?

  • Maroko zdobędzie poniżej 1,5 gola
  • Liczba żółtych kartek – poniżej 2,5
  • Maroko będzie mieć większe posiadanie piłki

Raczej nie ma co oczekiwać zmasowanego ataku na bramkę rywali. Kluczowe dla Marokańczyków będą trzy punkty, co może oznaczać dość zachowawczą grę. Skupią się na kontroli boiskowych wydarzeń i częściej będą przy piłce, czego efektem będzie mniejsza liczba fauli. Warto wziąć pod uwagę nasze propozycje na mundial 2022.

Typy na Kanada – Maroko okiem innych

W tej chwili nie mamy więcej typów - odśwież albo sprawdź później!

W tym starciu możecie też obrać nieco inną strategię i spojrzeć na Kanada – Maroko okiem ryzykantów. Tacy zaproponują zakłady obracające się wokół remisów. Czy to na koniec spotkania, czy do przerwy. Celem jest znalezienie wyższego kursu, aby obstawić na kuponie wyłącznie jeden mecz. W ten sposób także można obstawiać Mundial 2022. Kursy w meczach drużyn o zbliżonym potencjale mogą być korzystniejsze dla typerów, ale muszą się oni liczyć z tym, że trudniej będzie im prawidłowo wytypować takie zdarzenia.

Mieliśmy rację? Sprawdź po meczu! 👇

Po każdym spotkaniu możesz sprawdzić, jak nam poszło. Nie inaczej jest w przypadku meczu Kanada – Maroko. Kursy zdarzeń opieraliśmy na ofercie polskich bukmacherów, więc nie ma możliwości, którejś z naszych propozycji nie będziesz mógł postawić. Grajmy razem podczas mistrzostw świata w Katarze!