1/8 finału!

Mundial 2022: Holandia - USA kursy i typy

Przed nami kolejny mecz podczas jednego z największych wydarzeń sportowych! Chodzi oczywiście o Mundial 2022. Holandia – USA zmierzą się ze sobą już w sobotę 3.12.2022 o 16:00. Jak przedstawiają się na starcie Holandia – USA kursy i typy? Sprawdźmy!

Mecz Holandia – USA kursy i typy

Wydaje się, że Mistrzostwa Świata 2022 i zakłady bukmacherskie to święto nie tylko fanów piłki nożnej, ale także typerów. Nowe promocje, wysokie kursy, czy freebety, to tylko niektóre z bonusów, które są dostępne dla graczy. Oferta zakładów bukmacherskich na Mundial jest nieustannie aktualizowana, w zależności od tego, jak wypadają poszczególne reprezentacje w meczach. I choć do końca rozgrywek jeszcze daleko, już teraz masz możliwość postawić zakład na Mistrzostwa Świata 2022. Typy mogą dotyczyć np. zwycięzcy pucharu, półfinału, czy właśnie starcia drużyn, które wyszły z grupy A i B. 

Reprezentacja Holandii i USA zmierzy się jako jedna z par ⅛ finału Mundialu 2022. Taki obrót spraw wcale nie jest zaskoczeniem. Już w momencie losowania zespołów do poszczególnych grup, obie drużyny były najczęściej typowane, jako te, które awansują do rozgrywek pucharowych. Jak poradzą sobie w dalszej walce? Dowiemy się już niedługo. tymczasem możesz sprawdzić jakie są na Holandię i USA typy i tym samym zobaczyć, kto ma większe szanse na zwycięstwo tego starcia według operatorów. A jeśli masz swoich faworytów, zobacz jak wyglądają zakłady na Mistrzostwa Świata w Katarze u legalnych bukmacherów i sprawdź swoje przypuszczenia! Zanim jednak obstawisz, poznaj na Mundial 2022 kursy, ponieważ mogą stanowić wskazówkę w oszacowaniu szans na zwycięstwo jednej z drużyn.

Holandia – USA kursy

Nie jest chyba żadnym zaskoczeniem, że to Holandia jest faworytem w podczas meczu z USA na Mistrzostwa Świata 2022. Kursy zresztą same to pokazują. I nie ma co się dziwić. To Holendrzy opuścili grupę A zdobywając aż 7 punktów (podobny wynik ma jedynie Anglia). Amerykanom mecze fazy grupowej również nie poszły najgorzej i łącznie uzbierali pięć oczek. To sprawiło, że zmierzą się razem podczas ⅛ finału Mistrzostw Świata. Kto wygra zdaniem bukmacherów? Na spotkanie Holandia – USA typy są dość podobne u większości z nich i różnią się naprawdę nieznacznie, jednak zanim podejmiesz decyzję, u którego operatora chcesz typować, poznaj kompletną ofertę, by Mundial 2022 i zakłady bukmacherskie przyniosły Ci jak najwięcej benefitów i zabawy. 

Mundial 2022 – mecz ⅛ finału: Holandia – USA typy

Pora przyjrzeć się statystykom i przeanalizować jak wyglądają szanse Holandii w starciu z USA na Mistrzostwa Świata 2022. Typy świata bukmacherskiego są dość jednoznaczne, a my postaramy się Ci przedstawić, dlaczego tak się dzieje.

Typy na Holandię

Zerknijmy w przeszłość i sprawdźmy, czy w fazie grupowej podczas Mundialu 2022 Holandia i USA grały na podobnym poziomie, czy rezultat meczu jest raczej przesądzony? Pierwsze starcie Holandii na Mistrzostwach Świata zakończyło się niezwykle obiecująco, bo od zwycięstwa dwoma bramkami i nad Senegalem, któremu niestety nie udało się strzelić żadnego gola w tym starciu. Kolejny mecz Holendrów zakończył się remisem, ale dzięki zwycięstwu 2:0 z Katarem, awansowali do kolejnej fazy Mundialu 2022. Typy Na Holandię w dalszej grze nie powinny więc nikogo dziwić.

Typy na USA

Jeśli chodzi o reprezentację USA, ciężko stwierdził, żeby ich gra była nadwyraz emocjonująca. Piłkarzom drużyny ze Stanów nie udało się strzelić wielu bramek. Podczas swojego pierwszego meczu zremisowali z Walijczykami 1:1. Kolejne starcie nie przyniosło bramek, jedynie remis z Anglią 0:0. Dopiero w trzecim, meczu z Iranem, udało im się trafić 2 bramki i tym samym zapewnić sobie awans do pucharowej fazy Mistrzostw Świata. Nic więc dziwnego, że na Mundial 2022 kursy na USA w starciu z Holandią są dość wysokie.

Typy na Holandia – USA okiem innych

Oj! Nie mamy w tej chwili sprawdzonych typów. Spróbuj później!

Bukmacherzy są dość zgodni, jeśli chodzi o kursy i typy na mecz Holandia – USA, ale choć wynik wydaje się być przesądzony, warto pamiętać, że zakładać można się nie tylko o zwycięzcę meczu. Operatorzy spodziewają się np. raczej więcej bramek po stronie Holandii niż USA, co jasno widać w statystykach z meczów grupowych. Niewielu z nich zakłada, że Holandia, czy USA wygra mecz po rzutach karnych, co świadczy o przekonaniu, że mecz Holedrów z Amerykanami powinien zakończyć się zgodnie z regulaminowym czasem gry. Pod lupę można wziąć też rzuty rożne, których operatorzy spodziewają się wiele. 

Mieliśmy rację? Sprawdź po meczu! 👇

Statystyki, statystykami, ale prawda jest taka, że tego rodzaju wydarzenia rządzą się swoimi prawami. Nic nie jest przesądzone, a pewne jest jedynie to, że spotkanie podczas Mistrzostw Świata Holandia – USA dostarczy nam wiele emocji.