Gospodarze się postawią?

Mundial 2022: Holandia - Katar kursy i typy

Holandia – Katar to jeden z dwóch meczów, kończących rywalizację w grupie A. Przed pierwszym gwizdkiem w spotkaniu Holandia – Katar typy ekspertów wskazują zdecydowanie na Oranje. Czy tak w rzeczywistości będzie? Sprawdź nasze analizy.

Mecz Holandia – Katar kursy i typy

W przedostatnim dniu listopada, Holandia rozegra swój ostatni mecz w fazie grupowej Mistrzostw Świata. Rywalem Holendrów będzie gospodarz turnieju, reprezentacja Kataru. Przed starciem Holandia – Katar kursy bukmacherskie wskazują na wygraną Oranje.

Absolutnie się temu nie dziwimy, bowiem Holandia to reprezentacja naszpikowana wieloma gwiazdami, która co prawda miewa gorsze chwile, ale wciąż zaliczana jest do grona najlepszych drużyn na świecie. Katarczycy to z kolei ekipa, która przed rozpoczęciem Mundialu była dość anonimowa. Wszyscy piłkarze grają w Azji i nie mogą pochwalić się takim CV, jak chociażby Depay, de Jong, Gakpo, Blind czy Dumfries, którzy będą biegać po przeciwnej stronie boiska.

Czy wystawione na Mundial 2022 kursy na mecz Holendrów z Katarczykami okażą się prorocze? W dalszej części tekstu postaramy się to przeanalizować. Wszystko po to, żebyś mógł postawić przemyślane zakłady na Mistrzostwa Świata w Katarze.

Holandia – Katar kursy

Rzuć okiem na powyższą tabelę. Porównaliśmy w niej na Mundial 2022 kursy na mecz Holendrów z Katarczykami, oferowane przez wybranych operatorów. Który bukmacher ma najlepszą ofertę na Mundial 2022? Holandia – Katar, gdzie obstawiać? Odpowiedź jest bardzo prosta – tam, gdzie kursy są najwyższe.

Analizując oferty bukmacherów, widzimy, że są one porównywalne. Kurs na zwycięstwo Holandii nie jest wysoki, a to oznacza, że zakład pojedynczy, zwłaszcza przy niskiej stawce, może średnio się opłacać. Korzystniej, w naszym odczuciu, stworzyć kupon akumulowany, na który możesz dodać przykładowo jeszcze jeden czy dwa zakłady, dotyczące innych meczów.

W przypadku obstawiania niespodzianki, a więc remisu bądź zwycięstwa Katarczyków, zakład solo wygląda już zdecydowanie lepiej. Kurs jest wysoki, ale wiąże się to z małym prawdopodobieństwem, że takie na Mundial 2022 typy okażą się skuteczne.

Mundial 2022 – mecz Grupy A: Holandia – Katar typy

Bez względu na to, jakie na mecz Holandia – Katar typy chcesz zagrać, zapoznaj się z powyżej zaprezentowanymi informacjami. Dzięki nim upewnisz się, czy kupon, który zamierzasz wysłać ma sens. W widocznym okienku sprawdzisz ostatnie wyniki Holandii i Kataru oraz cenną garść statystyk, zawierającą między innymi liczbę strzelonych i straconych goli, kartek czy innych zmiennych, które na boisku są równie ważne.

Jak zapewne dostrzegasz, nie zawarliśmy informacji na temat bezpośrednich meczów. Wszystko dlatego, że reprezentacje te nie miały jeszcze okazji przeciwko sobie grać. Pierwszy, historyczny mecz szykuje nam właśnie Mundial 2022. Holandia – Katar? Kto wygra? Spójrz na szczegółowe analizy poniżej.

Typy na Holandię

Jak pokazują na starcie Holandia – Katar kursy, to Oranje są zdecydowanymi faworytami meczu, kończącego fazę grupową. Przychylamy się do tych prognoz i stawiamy, że Holendrzy nie tylko wygrają, ale będą w stanie zdobyć co najmniej dwa gole więcej od swoich rywali. Stąd zalecamy zagrać na Mistrzostwa Świata 2022 zakłady z handicapem, a konkretnie Holandia (-1.5).

Holendrzy pokazali moc podczas Ligi Narodów UEFA, która poprzedziła Mistrzostwa Świata w Katarze. Pomarańczowi wygrali 5 z 6 meczów, nie przegrywając żadnego. Cenne były zwłaszcza zwycięstwa przeciwko Belgom czy pokonanie Polaków na PGE Narodowym. Oranje pokazali, że potrafią zdominować rywala i błyskawicznie po podkręceniu tempa stwarzać sobie sytuacje podbramkowe. To może być najtrudniejszy sprawdzian dla linii defensywy reprezentacji Kataru.

Dostrzegamy także, że w 5 z 6 spotkań Ligi Narodów, Holendrzy strzelili przynajmniej dwa gole. To wszystko składa się w logiczną całość, że na mecz Holandia – Katar typy, o których wspomnieliśmy, mogą się sprawdzić.

Holendrów zabrakło na ostatnich Mistrzostwach Świata w Rosji i teraz choć częściowo będą chcieli to zrehabilitować swoim kibicom, dobrym występem przeciwko Katarczykom. Nie ma co ukrywać, że jest to rywal, na tle którego Oranje mogą wyglądać o dwie klasy lepiej. Mogą uaktywnić swój cały potencjał ofensywny i zawładnąć środkiem pola, co miało już miejsce wiele razy, w meczach przeciwko słabszym rywalom. Warto zwrócić uwagę na Frenkiego de Jonga, który nabierając wiatru w żagle, może poprowadzić Holendrów do przekonywującego zwycięstwa nad Katarem.

Typy na Katar

I choć nasze na Mistrzostwa Świata 2022 typy wskazują na wyraźną wygraną Holandii, to absolutnie nie zamierzamy odbierać szans Katarowi. Choć nie wygląda na to, że będą w stanie powalczyć choćby o remis, to grzechem byłoby nie wspomnieć o tym, co może być ich handicapem.

To oczywiście boisko i warunki, w których będzie toczył się ten mecz. Katarczycy na pewno nie dysponują lepszą techniką od Holendrów, ale znaczące może być przygotowanie fizyczne. Zwłaszcza w specyficznym, katarskim klimacie. Czy samym wybieganiem da się jednak zaskoczyć Pomarańczowych? Nie wydaje nam się.

Uważamy, że Katar nie będzie w stanie strzelić gola Holendrom. Warto sprawdzić takie na Mistrzostwa Świata 2022 kursy w kontekście opisywanego meczu. Po pierwsze, Oranje zachowali czyste konto w dwóch ostatnich meczach Ligi Narodów UEFA – przeciwko Polsce z bramkostrzelnym Robertem Lewandowskim, a przede wszystkim przeciwko Belgii, która patrząc na Hazarda i de Bruyne, także miała kim postraszyć. Katarczycy nie posiadają w swoim teamie gwiazd czy piłkarzy, potrafiących w pojedynkę ciągnąć zespół za przysłowiowe uszy. Po drugie, Holendrzy mają Virgila van Dijka, a ten w wybornej formie, będzie w stanie zneutralizować wszystkie ofensywne atuty rywali.

Reasumując, gramy na wygraną Holandii z handicapem -1.5. Nasz drugi typ, to brak gola ze strony reprezentacji Kataru. Jeżeli uważasz, że takie na Mundial 2022 zakłady mają sens, śmiało przygotuj kupon.

Typy na Holandia – Katar okiem innych

Jeśli wciąż się wahasz i analizujesz przed meczem Holandia – Katar kursy, warto sprawdzić, co obstawiają inni gracze. Poniżej zobaczysz najbardziej aktualne na Mundial 2022 typy z zaprzyjaźnionego portalu. Pokrywają się z naszymi oraz Twoimi przewidywaniami?

W tej chwili nie mamy więcej typów - odśwież albo sprawdź później!

Mieliśmy rację? Sprawdź po meczu! 👇

Czy mieliśmy rację, typując Mistrzostwa Świata 2022? Holandia – Katar zakończył się tak, jak przewidywaliśmy? A może się pomyliliśmy? Wynik tego spotkania wraz z pełnym przekrojem pomeczowych statystyk znajdziesz poniżej.