Oranje biorą wszystko?

Mundial 2022: Holandia - Ekwador kursy i typy

Kto będzie górą w spotkaniu Holandia – Ekwador? To pytanie spędza sen z powiek wielu kibicom piłki nożnej. W naszym tekście znajdziesz na mecz Holandia – Ekwador typy, ale też solidne analizy i porównanie kursów bukmacherskich!

Mecz Holandia – Ekwador kursy i typy

Spoglądając na dostępne zakłady na Mundial 2022, trudno przejść obojętnie obok meczu Holandia – Ekwador. Kursy bukmacherskie mogą być jedną z podpowiedzi, na kogo warto postawić. My jednak postanowiliśmy wnikliwie przeanalizować ten mecz i drużyny zarówno Holandii, jak i Ekwadoru. To dobry okazja, żeby skonfrontować własne typy z naszymi przewidywaniami.

Holendrzy przystąpili do Mistrzostw Świata 2022 spragnieni wielkiego turnieju, bowiem cztery lata temu zabrakło ich na mundialu w Rosji. Oranje mogli być podbudowani dobrymi występami w Lidze Narodów, a Ekwador to reprezentacja, która zapewniła sobie udział w Mistrzostwach Świata, po zajęciu czwartego miejsca w eliminacjach na swoim kontynencie.

Na papierze każdy wie, kto jest faworytem meczu Holandia – Ekwador. Kursy bukmacherskie również potwierdzają, że zwycięsko z tego pojedynku powinni wyjść podopieczni Louisa van Gaala. Jesteśmy jednak dalecy od lekceważenia ekipy Gustavo Alfaro, gdyż wielkie imprezy pisały już wiele nieprawdopodobnych historii.

Holandia – Ekwador kursy

Kursy bukmacherskie zdecydowanie przemawiają za zwycięstwem Holendrów. Żaden operator nie wyłamał się z takich prognoz. I nie jest to dziełem przypadku, bowiem zakłady bukmacherskie dokładnie porównały siłę obu reprezentacji Wiedzą też po pierwszych meczach fazy grupowej, co jest mocnymi i słabymi stronami, zarówno Holendrów, jak i Ekwadorczyków. Mówiąc wprost, bukmacherzy mają kompletny materiał do analizy, ale boisko zawsze rządzi się swoimi prawami, co już zresztą pokazał trwający Mundial 2022. Holandia – Ekwador? Jak myślisz, jaki będzie wynik?

Dla kogo lepiej, po tym meczu rozwiną się Mistrzostwa Świata 2022? Holandia – Ekwador? Czy któraś drużyna zgarnie komplet oczek, a może podzielą się punktami po równo? Kursy na każdy z tych zakładów, a więc 1×2, sprawdzisz powyżej.

Trudno się dziwić, że to właśnie ekipa z Frenkie de Jongiem, Memphisem Depayem czy Virgilem van Dijkiem jest faworyzowana przez ekspertów. I choć Ekwador ma w składzie młodego, gniewnego Moisesa Caicedo, to jednak większym potencjałem dysponują Pomarańczowi. Wielu stawia właśnie na Mundial 2022 zakłady na wygraną Holendrów w tym meczu. My przejdźmy teraz do bardziej szczegółowej analizy.

Mundial 2022 – Mecz Grupy A – Holandia – Ekwador typy

Zanim postawisz zakłady na piątkowy mecz Holendrów z Ekwadorem, warto przeanalizować powyższe dane. W okienku znajdziesz zarówno ostatnie wyniki obu reprezentacji, jak i szczegółowe statystyki. Dzięki temu, możesz rozważyć na Mistrzostwa Świata 2022 zakłady na ten mecz nie tylko na wynik, ale też chociażby liczbę goli czy kartek. Na wszystkie te zakłady na Mundial 2022 kursy są jak najbardziej dostępne.

Przejdźmy do tego, jak wyglądają nasze przed starciem Holandia – Ekwador typy. Czy zgadzamy się z opiniami bukmacherów?

Typy na Holandię

Zacznijmy od tego, że Holendrzy mają już za sobą pierwszy mecz na Mistrzostwach Świata i dokładnie wiedzą, jaka jest stawka starcia z Ekwadorem. Oranje są faworytami i kiedy porównamy składy obu reprezentacji, to rzeczywiście, więcej jakości widać po stronie podopiecznych Louisa van Gaala. Czy jednak Pomarańczowi będą w stanie przełożyć to na boisko? Naszym zdaniem tak.

Holandia to zespół nastawiony na ofensywę, który szybko potrafi przeorganizować się z gry obronnej na atak. Oranje lubią dominować w środku pola, a w składzie mają kilku graczy, którzy kilkoma podaniami potrafią doprowadzić napastników do sytuacji bramkowych. Holendrzy to bramkostrzelna drużyna i choć od czasu do czasu, mechanizm ten się zatnie, to powstrzymanie ich ofensywnych zapędów nie należy do najłatwiejszych zadań.

Uważamy, że słuszne na mecz Holandia – Ekwador typy, to wygrana Pomarańczowych. Zwłaszcza, kiedy prześledzimy dwa, rozegrane do tej pory bezpośrednie mecze, pomiędzy Holandią, a Ekwadorem. Oranje jeszcze nigdy nie przegrali z reprezentantami Ameryki Południowej. Raz wygrali, a raz padł remis. Jeden z tych meczy, zremisowany 1:1 w 2014 roku, doskonale pamięta Memphis Depay. Stawiamy więc na Mundial 2022 typy na mecz Holandii z Ekwadorem na wygraną tych pierwszych.

Typy na Ekwador

Choć przed starciem Holandia – Ekwador kursy wyraźnie przemawiają na korzyść pierwszej reprezentacji, to zapewne znajdą się tacy, którzy będą liczyli na niespodziankę. Czy ma prawo się zdarzyć? W piłce wszystko jest możliwe, ale naszym zdaniem, Ekwador nie ma zbyt wielu argumentów, żeby zrobić krzywdę Pomarańczowym. Jak widać, na Mistrzostwa Świata 2022 kursy na ich zwycięstwo z Holandią są bardzo wysokie, co także w oczach bukmacherów, jest mało prawdopodobne.

Co ciekawe, w ostatnim bezpośrednim meczu pomiędzy tymi reprezentacjami padł remis 1:1. Jednak od 2014 roku, kiedy został rozegrany, minęło już trochę czasu i wydaje nam się, że korzystniej zadziałał on na Holandię. Oranje mają lepsze pokolenie piłkarzy, niż Ekwador. Chociaż z drugiej strony reprezentanci Ameryki Południowej mają w swoich szeregach Moisésa Caicedo, który w bogatym CV ma argumenty, by z ich wykorzystaniem, próbować wyeliminować najgroźniejszą broń Holendrów, a więc środek pola.

Weź to pod uwagę, jeżeli chcesz obstawiać Mundial 2022. Holandia – Ekwador to mecz, który ma faworyta i trąbią o tym wszyscy. Także my. Jednak nie można odbierać szans Ekwadorowi, nawet jeśli na Mundial 2022 kursy skazują ich na przysłowiowe pożarcie. Uważamy, że Ekwador może zdobyć gola, ale raczej nie będzie w stanie zakończyć tego pojedynku z dorobkiem punktowym.

Typy na Holandia – Ekwador okiem innych

Skoro znasz już nasze przewidywania, zobacz jakie na Mistrzostwa Świata 2022 typy mają inni gracze. Jak obstawiają mecz Holandia – Ekwador? Czy grają na faworytów, a więc Oranje, a może szukają niespodzianki, typując remis bądź wygraną ekipy z Ameryki Południowej. Sprawdź poniżej najnowsze typy bukmacherskie.

W tej chwili nie mamy więcej typów - odśwież albo sprawdź później!

Mieliśmy rację? Sprawdź po meczu! 👇

Jeżeli chcesz sprawdzić skuteczność naszych typów czy po prostu poznać odpowiedź na pytanie, czy mieliśmy rację, typując mecz Holandia – Ekwador, poniżej znajdziesz wynik spotkania tuż po jego zakończeniu. Będziesz mógł także zapoznać się ze szczegółowymi statystykami. Mogą pomóc w obstawianiu kolejnych spotkań Mistrzostw Świata w Katarze.