Hiszpańskojęzyczne starcie

Mundial 2022: Hiszpania - Kostaryka kursy i typy

Jak zacznie się w grupie E Mundial 2022? Hiszpania – Kostaryka to mecz pierwszej kolejki, chociaż zostanie rozegrany dopiero po starciu Niemcy – Japonia. Sprawdź, jakie mamy na spotkanie Hiszpania – Kostaryka typy i czego się spodziewamy.

Mecz Hiszpania – Kostaryka kursy i typy

Zamierzasz obstawiać zakłady na Mistrzostwa Świata w Katarze? W takim razie powinieneś szybko opracować na mecz Hiszpania – Kostaryka typy, ponieważ to spotkanie odbędzie się już trzeciego dnia turnieju.

Obie drużyny podejdą do niego prawdopodobnie w pełnym składzie, chyba że któryś gracz pechowo wypadnie ze względów zdrowotnych na niedługo przed turniejem. Na chwilę pisania tego artykułu żadna z ekip nie cierpi jednak na kontuzje znaczących zawodników.

Jeśli chodzi o Mundial 2022 Hiszpania – Kostaryka to całkiem ciekawie dobrana para do rywalizacji. Warto zauważyć, że będzie to dopiero czwarty w historii mecz między tymi drużynami. Wszystkie poprzednie odbyły się po roku 2010. Dotychczas Hiszpania dwa razy wygrała i raz zremisowała. Nic nie wskazuje na to, aby La Roja miała popsuć sobie statystyki właśnie w Mistrzostwa Świata 2022. Hiszpania – Kostaryka wydaje się meczem z góry przesądzonym, ale w sporcie nic nigdy nie jest pewne.

Co jeszcze można powiedzieć o sytuacji obu drużyn przed meczem Hiszpania – Kostaryka? Typy z pewnością powinny wziąć pod uwagę fakt, że Hiszpanie rozegrają mecz towarzyski w Jordanii na niecały tydzień przed rozpoczęciem turnieju, więc będą w rytmie meczowym i do tego zahartują się do gry w wysokiej temperaturze. Zawodnicy Kostaryki mają zaplanowany mecz towarzyski jedynie pod koniec września i do tego odbędzie się on w Korei Południowej, co oznacza, że pogoda niekoniecznie będzie się pokrywać z tą, w której będą musieli występować w Katarze.

Teraz sprawdźmy, jakie bukmacherzy proponują na mecz Hiszpania – Kostaryka kursy. Jeśli chcesz obstawiać na Mundial 2022 zakłady, z pewnością musisz mieć ofertę buków pod kontrolą.

Hiszpania – Kostaryka kursy

Dla nikogo nie będzie raczej zaskoczeniem fakt, że dostępne na mecz Hiszpania – Kostaryka kursy w ogromnym stopniu faworyzują Hiszpanów. Na czas pisania tego tekstu bukmacherzy dają Kostarykańczykom mniejsze szanse niż np. Iranowi przeciwko Anglii albo Katarowi przeciw Holandii. Mimo że w ostatnich 10 meczach przed powstaniem tego artykułu drużyna z Ameryki Południowej straciła tylko 4 gole, to jednak analitycy zupełnie nie wierzą, żeby miało jej się udać uchronić przed atakami La Furia Roja.

Zwycięstwo Kostaryki byłoby ogromnym zaskoczeniem, a osoba, która postawiłaby w takim wypadku na Mistrzostwa Świata 2022 zakłady na właśnie tę drużynę niebagatelnie pomnożyłaby swoje środki. Bardzo trudno jednak uwierzyć, żeby taka sytuacja miała się wydarzyć – choć w przeszłości Kostarykańczycy udowodnili, że potrafią zaskakiwać, kiedy to pokonali Włochów 1:0 na MŚ 2014.

Mundial 2022 – mecz Grupy E: Hiszpania – Kostaryka typy

Jako że na mecz Hiszpania – Kostaryka kursy na typowe rynki 1X2 są bardzo niezbalansowane, to może się wydawać, że tego spotkania nie warto obstawiać. Ale nie ma powodu, żeby tak do tego podchodzić. W końcu nie bez powodu na Mundial 2022 typy można weryfikować na przynajmniej kilkudziesięciu różnych rynkach dla każdego meczu.

W przypadku opisywanego meczu zdecydowanie warto rozważyć postawienie zakładu z handicapem. Ten mechanizm obstawiania jest idealnie dopasowany do spotkań, które mają oczywistego faworyta. My rozważamy postawienie na wygraną Hiszpanii z handicapem -1.5. Niekoniecznie kusilibyśmy się jednak na wyższy handicap, bo Kostaryka jest znana z bardzo dobrej jak na drużynę tej klasy obrony.

Typy na Hiszpanię

Typy większości internautów rozbijają się o to, w jaki dokładnie sposób Hiszpanie wygrają to spotkanie. My również wpisujemy się w ten nurt, bo słabo wierzymy w możliwości Kostaryki. Ciekawą opcją jest naszym zdaniem zakład na to, że Hiszpania wygra różnicą dwóch bramek. Wydaje się to realistyczną opcją, bo nie sądzimy, aby na początku turnieju po uzyskaniu bezpiecznej przewagi zawodnicy Hiszpanii mieli przesadnie się wysilać i szukać wysokiego wyniku. Prawdopodobnie będą oni konserwować energię na kolejne mecze, a w szczególnosci na nadchodzące w drugiej kolejce decydujące spotkanie z Niemcami.

Ryzykanci mogą rozważyć zaraz przed meczem kupon na to, że gola strzeli Pablo Sarabia – oczywiście jeśli będzie w składzie. Ten zawodnik, który miejsce w kadrze zdobył dopiero w późniejszym stadium kariery, trafia ostatnimi czasy częściej, niż można by się po nim spodziewać i jeżeli trafi do ostatecznej kadry na mundial, z pewnością będzie ostrzył sobie zęby na bramkę, bo będzie to jego pierwszy występ na Mistrzostwach Świata. Jeśli chodzi o Mundial 2022 kursy na strzelca bramki na pewno będą bardzo wysokie, ale pamiętaj, że wiąże się to ze sporym ryzykiem.

Typy na Kostarykę 

Wystawione na Mistrzostwa Świata 2022 kursy na Kostarykę nas nie dziwią – nie spodziewamy się, aby ta drużyna wygrała, obawialibyśmy się na nią postawić nawet po odjęciu Hiszpanii dwóch bramek. Spodziewamy się, że gracze z Ameryki Południowej będą zepchnięci do obrony. Rozważamy więc w przypadku tego meczu na Mistrzostwa Świata 2022 typy na więcej niż 2.5 żółtych kartek dla Kostaryki, a także na mniej niż 3.5 rzuty rożne.

Typy na Hiszpania – Kostaryka okiem innych

Jako że zaproponowane na Mundial 2022 kursy wymagają szukania value w mniej typowych rynkach niż 1X2, możesz spodziewać się po internautach interesujących i kreatywnych analiz. Sprawdź, jakie proponują oni na mecz Hiszpania – Kostaryka typy. Pamiętaj tylko, żeby podejść do wszelkich porad krytycznie i dobrze się zastanowić, czy warto za nimi podążać. 

W tej chwili nie mamy więcej typów - odśwież albo sprawdź później!

Mieliśmy rację? Sprawdź po meczu! 👇

Czy nasze opracowane na Mundial 2022 typy okazały się poprawne? A może któryś z internautów zdołał świetnie przewidzieć przebieg spotkania Hiszpania – Kostaryka? Kursy swoje, a rzeczywistość swoje, więc sprawdź po meczu, jakim wynikiem zakończyło się to ciekawe spotkanie pierwszej kolejki mundialowej grupy E.