Pożegnanie z Afryką

Mundial 2022: Francja - Polska kursy i typy

Takiego obrotu spraw nie spodziewał się chyba nikt. Trwa Mundial 2022 i Francja – Polska zmierzą się ze sobą już w niedzielę 4.12.2022 o godzinie 16:00.Jak prezentują się na spotkanie Francja – Polska kursy? Sprawdźcie!

Mecz Francja – Polska kursy i typy

Te Mistrzostwa Świata przejdą do historii. Polska awansowała do ⅛ finału i zagra z Francją po przegranym meczu z Argentyną. Wszystko za sprawą starcia Arabii Saudyjskiej z Meksykiem. To pierwsze przejście Polaków do fazy pucharowej od 36 lat. Jak prezentują się na mecz Francja – Polska typy i kursy? Śmiało można powiedzieć, że nie są optymistyczne dla naszych rodaków. Przyjrzyjmy się jak wyglądają zakłady na Mistrzostwa Świata w Katarze i jaki rezultat meczu przewidują bukmacherzy. 

Francja – Polska kursy

To będzie chyba najbardziej oczekiwane przez Polaków spotkanie całego Mundialu 2022. Francja – Polska rozegra mecz, który, zdaniem wielu ekspertów nie skończy się pomyślnie dla rodaków. I nie ma co się dziwić, w tym meczu Mistrzostw Świata 2022 kursy wyraźnie pokazują kto jest faworytem tego starcia. Operatorzy jednogłośnie typują zwycięstwo Francuzów, co widać po kursach na to wydarzenie. Warto przypomnieć, że Francja podczas tych mistrzostw broni tytułu, a także jest jednym z głównych kandydatów wygrania całego wydarzenia. 

Skąd takie na mecz Francja – Polska typy? Reprezentacja Francji bardzo szybko zapracowała sobie na awans z grupy. Na ostatni mecz grupowy z Tunezją wyszła rezerwowym składem, co świadczyło nie tylko o pewności wygranej, ale także o dopracowanej strategii na kolejne spotkania na Mistrzostwa Świata 2022. Francja – Polska to będzie pojedynek, w którym drużyna “Les Bleus” będzie wypoczęta i gotowa do ataku. W przypadku polskiej reprezentacji – zadecydowały ostatnie sekundy meczu grupowego Meksyku i Arabii Saudyjskiej. 

Co więcej, (i chyba trzeba to powiedzieć wprost), Polska nie zachwycała stylem gry podczas Mundialu 2022 i kursy dokładnie to oddają. Udało się jednak osiągnąć swój cel, czyli wyjście z grupy. Istnieje szansa, że mając na uwadze takiego przeciwnika, jakim jest Francja, polska reprezentacja będzie grała bez presji, co może sprawić, że uda się utrzeć nosa nie tylko Francuzom, ale i bukmacherom. Niemniej jednak, zanim zakończy się mecz Francja – Polska, typy są jednoznaczne, o czym już wspominaliśmy.

Prawda jest też taka, że Mundial 2022 i kursy potrafią nas zaskoczyć, dlatego sprawdźmy jeszcze, jakie są mocne strony obu drużyn i jakie działania mogą zaważyć o wyniku. W przypadku Francji główny skład jest niezwykle zgrany. Ale jeśli chodzi o zmienników – czasami jeszcze nie potrafią przewidzieć ruchów kolegów z drużyny. Dodatkowo kilku piłkarzy mierzy się z urazami, więc może w tym jest nadzieja dla Polski? 

Mundial 2022 – mecz ⅛ finału Francja – Polska typy

Mistrzostwa Świata 2022 i zakłady na spotkania dostarczają naprawdę wiele emocji. I choć na Mundial 2022 typy w przypadku starcia Francji i z Polską są jednoznaczne, sprawdźmy jak przebiegały mecze obu drużyn w fazie grupowej.

Typy na Francję

Zanim rozpoczął się Mundial 2022 typy wyraźnie wskazywały, że Francuzi (czyli aktualni Mistrzowie Świata), bez problemu dostaną się do fazy pucharowej. I tak też było. Do grupy trafili z Austrią, Tunezją i Danią, co automatycznie czyniło ich faworytami, jeśli chodzi o awans i wyjście z grupy.

Podczas pierwszego meczu Francja pokazała niezwykłe zgranie i siłę, strzelając Austrii 4 bramki i tracąc tylko jedną. Duńczycy okazali się nieco trudniejszym przeciwnikiem, ale ostatecznie w tym starciu odnieśli zwycięstwo 2:1. Ostatni mecz był dla Francji „pewniakiem”, dlatego Didier Deschamps wystawił do gry z Tunezją drużynę rezerwową, co zakończyło się wynikiem 0:1, ale i tak zapewniło im pierwsze miejsce w fazie grupowej. 

Typy na Polskę

Polska z kolei nie miała tyle szczęścia w swojej fazie grupowej i zaczynał mniej optymistycznie Mundial 2022. Typy jasno wskazywały, że zagrożeniem dla Biało – Czerwonych będzie stanowiła Argentyna i Meksyk. Nikt jednak nie przewidział, że to Arabia Saudyjska przyczyni się do tego, że Polacy wyjdą z grupy. 

Pierwszy mecz dla Polaków zakończył się remisem z Meksykiem 0:0. Następnie wygrali z Arabią Saudyjską 2:0, choć mieli całkiem sporo szans na poprawienie swojego wyniku. Z kolei na spotkaniu z Argentyną przegrali 0:2, a na awans miał wpływ drugi mecz: Meksyk – Arabia Saudyjska, który zakończył się wynikiem 2:0 dla Meksyku.

Jedno można przyznać :Mundial 2022 i zakłady bukmacherskie dostarczają naprawdę wiele emocji.

Typy na Francja – Polska okiem innych

Oj! Nie mamy w tej chwili sprawdzonych typów. Spróbuj później!

Choć typy na zwycięstwo Francji w tym spotkaniu są jednoznaczne, nie zapominaj, że możesz obstawiać także inne elementy meczu. Bukmacherzy pokazują w kursach, że nie wierzą w bezbramkowe spotkanie po stronie Francji, tak samo jak nie przewidują, że spotkanie zakończy się remisem 0:0. Są też raczej przekonani, że cała gra “zmieści się” w regulaminowym czasie, a karne na zakończenie meczu nie będą mieć miejsca. Ciekawym zakładem może wydawać się też ten dotyczący rzutów rożnych, czy pokazania czerwonych kartek, dlatego jeśli masz ochotę na dodatkowe emocje, zapoznaj się z kompletną ofertą bukmacherów.

Mieliśmy rację? Sprawdź po meczu! 👇

A po meczu zerknij tutaj, czy mecz Francja – Polska na Mundialu 2022 zakończył się zgodnie z naszymi oczekiwaniami.