Wyrównany pojedynek?

Mundial 2022: Ekwador - Senegal kursy i typy

Kto wygra mecz Ekwador – Senegal? Typy i kursy bukmacherskie sprawdzisz w naszym tekście. Liczymy, że Ekwador – Senegal będzie porywającym widowiskiem, które będzie trzymało w napięciu przez pełne 90 minut plus to, co doliczy arbiter.

Mecz Ekwador – Senegal kursy i typy

Zanim rozpoczęły się Mistrzostwa Świata 2022, Ekwador – Senegal był meczem, awizowanym jako starcie dwóch wyrównanych reprezentacji, o zajęcie drugiego miejsca w grupie A. To pozwalało i wciąż pozwala wiązać duże nadzieje na niezłe widowisko 29 listopada 2022 roku.

Jak możesz zauważyć powyżej, przed meczem Ekwador – Senegal kursy bukmacherskie są dość wyrównane, a to kolejny argument za tym, żeby przyjrzeć się temu pojedynkowi z bliska i przeanalizować zakłady na Mundial 2022. Zwłaszcza, że to starcie aktualnego triumfatora Pucharu Narodów Afryki z ćwierćfinalistą Copa America. W dodatku, obie reprezentacje preferują dość miły dla oka styl gry.

Mając nadzieję, że spotkanie nie zawiedzie, zapraszamy na analizę meczu Ekwador – Senegal. Kto wygra? Oto jest pytanie!

Ekwador – Senegal kursy

Analizując to spotkanie, na sam początek zerknij na powyższe porównanie bukmacherów. Dzięki niemu przekonasz się, który z nich ma najlepsze na Ekwador – Senegal kursy. Owszem, na Mistrzostwa Świata 2022 kursy i różnice w nich pomiędzy poszczególnymi bukmacherami są może i niewielkie, ale przy graniu wyższych stawek, potencjalna wygrana może ulec znacznej zmianie.

Pewnie domyślasz się, za co typerzy lubią Mundial 2022. Ekwador – Senegal jest meczem z gatunku tych, gdzie kursy są niezwykle atrakcyjne na każde możliwe rozstrzygnięcie. Będziesz zadowolony z potencjalnej wygranej i to bez względu, czy stawiasz na Ekwador, Senegal, a nawet i na remis.

Atrakcyjne kursy mają swoje zalety, ale i wady. Na takie mecze, jak Ekwador – Senegal typy nie są wcale oczywiste, bowiem nie ma tu zdecydowanego faworyta. Obie reprezentacje dysponują podobnym potencjałem i wielu typerów ma sporą zagwozdkę, jaki kupon skreślić. Żeby przygotować jak najlepsze na Mundial 2022 zakłady na ten mecz, przeczytaj dalsze fragmenty naszego tekstu.

Mundial 2022 – Mecz Grupy A: Ekwador – Senegal typy

Dla obu reprezentacji będzie to już trzeci mecz na Mistrzostwach Świata w Katarze. Obie po pierwszym gwizdku będą miały rozeznanie, jaka jest ich sytuacja i o co toczy się walka. To dlatego, na sam początek zalecamy prześledzenie drogi, którą przebyły te reprezentacje w poprzednich meczach.

W powyżej zaprezentowanym okienku sprawdzisz ostatnie wyniki Ekwadorczyków i Senegalczyków. Dokładnie przeanalizuj, z kim mierzyły się obie reprezentacje. Warto też zwrócić uwagę na liczbę strzelonych i straconych bramek. Nie musimy chyba wspominać, że istotna jest także historia bezpośrednich pojedynków. Jest ona pewnego rodzaju wyznacznikiem, jak jedna reprezentacja “leży” drugiej.

Ekwador czy Senegal? Która reprezentacja będzie lepiej wspominać Mundial 2022? Ekwador – Senegal? Kto wygra? Pytań przed nadchodzącym meczem jest więcej, niż odpowiedzi. Postarajmy się jednak na nie odpowiedzieć.

Typy na Ekwador

Ekwador dopiero po raz drugi, licząc od 2010 roku, bierze udział w Mistrzostwach Świata. W 2021 roku Ekwadorczycy pokazali, że potrafią walczyć o wysokie cele, awansując do ćwierćfinału Copa America. W eliminacjach do MŚ w Katarze wywalczyli bezpośredni awans z czwartego miejsca, uprzedzając chociażby Kolumbię, Chile czy Paragwaj. To może robić wrażenie na Senegalczykach. Podobnie zresztą, jak Moisés Caicedo, a więcej najwyżej wyceniany gracz Ekwadoru, który w sezonie ligowym dzielił i rządził w szeregach angielskiego Brighton. To właśnie zdobycie środka pola może być kluczowe dla losów tego spotkania.

Ekwador przed Mistrzostwami Świata pokazał ponadto, że traci mało goli. Nie strzelał ich też za wiele, ale wydaje się, że selekcjoner Gustavo Alfaro i tym razem może postawić na żelazną defensywę.

Koniec, końców, nie wydaje nam się jednak, żeby Ekwador wygrał z Senegalem. Analizując mecze tej reprezentacji i spotkania Senegalu, można przypuszczać, że w nadchodzącym pojedynku zobaczymy poniżej 2.5 bramki. Warto przy tym dodać, że jedyny, rozegrany jak dotąd bezpośredni mecz Ekwadoru z Senegalem zakończył się wynikiem 0:1. Wszystko to skłania się ku temu, że i tym razem, piłkarze obu reprezentacji nie uraczą nas festiwalem strzeleckim.

Choć jasne jest, że swoimi prawami rządzą się Mistrzostwa Świata 2022. Typy potrafią strzelić w łeb, kiedy jedna reprezentacja jest pod toporem i musi zaryzykować. Także ostrożnie podchodzilibyśmy do przewidywań co do liczby goli. Choć naszym zdaniem, jest wielce prawdopodobne, że padnie poniżej 2.5 bramki.

Typy na Senegal

Przed Mistrzostwami Świata obie reprezentacje grały w kratkę. Częściej jednak wygrywali Senegalczycy, a Ekwadorczycy upodobali sobie wyniki remisowe. I w naszym odczuciu, to ekipa z Czarnego Lądu jest faworytem meczu Ekwador – Senegal. Kursy nie odpowiadają jednoznacznie, kto wygra, ale my upieramy się, że na Mundial 2022 typy, które warto zagrać, to wygrana Senegalu.

Senegalczycy triumfowali w wymagającym turnieju Pucharu Narodów Afryki, a w swoich szeregach mają graczy największego światowego kalibru. O umiejętnościach Sadio Mane wie każdy. Nieszablonowy Nicolas Jackson, skuteczny w kadrze Ismaila Sarr czy ostoja defensywy, Kalidou Koulibaly mogą zrobić różnicę.

Senegal, jak już wspomnieliśmy, wygrał jedyny, do tej pory rozegrany bezpośredni mecz z Ekwadorem. Reasumując, gramy na wygraną Senegalu, ale też poniżej 2.5 bramki w całym meczu. Dokładny wynik 1:0 lub 2:0 dla Senegalu? Niewykluczone, że tak właśnie będzie. Zwłaszcza, że w czterech spotkaniach przed mundialem, na przełomie lipca i września, Senegalczycy ani razu nie zdobyli powyżej dwóch goli.

Typy na Ekwador – Senegal okiem innych

Skoro znasz już nasze na Mundial 2022 typy dotyczące meczu Ekwador – Senegal, warto też porównać to z tym, jak obstawiają inni gracze. Poniżej sprawdzisz, jakie na Mistrzostwa Świata 2022 zakłady na wspomniany mecz stawiają inni. Coś charakterystycznego rzuca Ci się w oczy? Pozostali obstawiają jak Ty, a może zupełnie inaczej?

W tej chwili nie mamy więcej typów - odśwież albo sprawdź później!

Mieliśmy rację? Sprawdź po meczu! 👇

W naszym tekście sprawdziłeś na Mundial 2022 kursy i typy na mecz Ekwador – Senegal. Jeżeli zagrałeś, jak my, poniżej znajdziesz wynik meczu. Warto więc zweryfikować po jego zakończeniu, czy zakłady się udały, czy jednak przestrzeliliśmy z naszymi przewidywaniami. Oprócz tego, przeanalizuj statystyki pomeczowe, które mogą być wskazówką, jakie kolejne kupony warto wysłać.