Bałkany vs Klony

Mundial 2022: Chorwacja - Kanada kursy i typy

Przed nami mecz Chorwacja – Kanada. Typy na to spotkanie znajdziecie poniżej, a nasza zapowiedź powinna was nakierować na trop, co tu najlepiej obstawiać. Będzie to bardzo ciekawe spotkanie definiujące mundial 2022. Kursy wskazują tu na Chorwatów.

Mecz Chorwacja – Kanada kursy i typy

Na dobre rozkręcają się Mistrzostwa Świata 2022. Kursy już się zbytnio nie zmienią, więc przygotowaliśmy poradniki na zakłady na Mundial 2022. Typy są przeanalizowane na podstawie składów i formy drużyn, a ta jak wiadomo bywa zmienna, zwłaszcza w warunkach turniejowych. Przed meczem Chorwacja – Kanada typy generalnie nie były niespodzianką i to zespół z Bałkanów ma być tu stroną przeważającą.

Chorwacja – Kanada kursy

Kolejna nasza propozycja na Mistrzostwa Świata 2022. Chorwacja – Kanada zapowiada się interesująco, choć to Chorwaci są wyraźnym faworytem tego spotkania. Może się okazać, że postawienie na nich nie będzie wcale opłacalne i trzeba będzie dorzucić coś jeszcze na swój kupon. Warto jednak prześledzić też inne propozycje bukmacherów oprócz standardowego zakładu na to, kto wygra mecz. Sprawdziliśmy dlatego przed meczem Chorwacja – Kanada kursy także na inne zdarzenia. Poniżej przedstawiamy propozycje, które naszym zdaniem mają największe szanse powodzenia.

Mundial 2022 – mecz Grupy F: Chorwacja – Kanada typy

Trwa na dobre planowanie zakładów na Mundial 2022. Typy przygotowywane przez nas zwykle nieźle się sprawdzają, więc idziemy za ciosem. Tutaj przygotowaliśmy dla Ciebie z meczu Chorwacja – Kanada kursy, które mogą zainteresować niejednego gracza zakładów. Poniżej będą jeszcze analizy każdej z drużyn, a warto też prześledzić inne nasze propozycje na Mistrzostwa Świata 2022. Zakłady staramy się proponować dość zróżnicowane i mamy trzy popularne propozycje dotyczące meczu, a także po trzy odnośnie do każdej reprezentacji z osobna.

Mundial 2022. Chorwacja – Kanada typy:

  • Wygrana Chorwacji,
  • Obie drużyny strzelą bramkę,
  • W meczu padnie więcej niż 2,5 gola

Powyższe propozycje są naszymi głównymi przewidywaniami na nadchodzący mecz Chorwacja – Kanada. Kursy mogą się jeszcze zmienić do startu spotkania, ale na pewno warto przynajmniej je rozważyć i pamiętać, że możesz obstawiać z nami Mundial 2022.

Typy na Chorwację

Zastanawiasz się, czy warto obstawiać Chorwację, jeśli chodzi o mistrzostwa świata 2022? Kursy podobnie jak w ubiegłym turnieju nie są dla nich łaskawe pod względem końcowej lokaty. Wiemy jednak, że ta drużyna jest zdolna osiągać wielkie rzeczy. W Katarze stawią się jako wicemistrzowie świata, a to już z automatu stawia ich w roli faworytów. Minione Euro nie poszło po ich myśli, więc eksperci raczej nie liczą ich w gronie najpoważniejszych kandydatów w walce o czołowe lokaty.

Chorwaci nieźle się prezentowali w tegorocznej Lidze Narodów. W ostatecznym rozrachunku byli nawet lepsi od Francuzów, co pokazuje, że mogą być w niezłej formie i tacy przeciwnicy jak Kanadyjczycy nie powinni stanowić dla nich większego wyzwania. W starciu Chorwacja – Kanada kursy nie będą więc zbyt wysokie na wygraną Chorwatów, ale można się pokusić o postawienie jej w celu podbicia kursu na kuponie. Jakie mamy typy na Chorwację?

  • Chorwacja będzie wygrywać do przerwy i na koniec meczu (1/1)
  • Wygrana Chorwacji z handicapem (-1.5/ Chorwacja)
  • Chorwacja wygra 1. połowę

Typy na Kanadę

Kanada wróciła na mistrzostwa świata po 36 latach nieobecności. Poprzednim razem zajęli ostatnie miejsce w grupie, przegrali wszystkie mecze i nie zdobyli nawet jednego gola, więc poprzeczka dla poprawienia tego rezultatu spoczywa bardzo nisko. Jeśli chodzi o mundial 2022 kursy nie są korzystne dla graczy spod znaku klonowego liścia. Oczywiście mają w swoim składzie kilku zawodników z wysokiego europejskiego poziomu, ale to chyba jednak trochę za mało, żeby liczyć się w walce o wyjście z grupy. Dla całego kraju będą to wyjątkowe mistrzostwa świata 2022. Typy ekspertów jednak nie wróżą im zbyt wiele dobrego.

Przede wszystkim ten zespół ma nabrać doświadczenia przed kolejnymi mistrzostwami, które Kanadyjczycy będą współorganizować. Mając na uwadze jednak powyższe, dla nich priorytetem będzie choćby strzelenie bramki, co oznacza ofensywne podejście. Może to skutkować brakami w defensywie, które zaowocują dużą liczbą goli. W meczu Chorwacja – Kanada typy powinny kręcić się wokół tego, co w sieci. Zwłaszcza, że to atak jest najmocniejszą formacją drużyny prowadzonej przez Johna Herdmana. Jakie proponujemy typy na Kanadę?

  • Kanada strzeli przynajmniej 1 gola
  • Liczba goli Kanady w 1. połowie – powyżej 0,5
  • Jonathan David zdobędzie bramkę

Typy na Chorwacja – Kanada okiem innych

W tej chwili nie mamy więcej typów - odśwież albo sprawdź później!

W meczu Chorwacja – Kanada kursy mogą przemawiać za pierwszą ekipą, ale wcale nie musisz obstawiać tylko zwycięstwa w tym spotkaniu. Jest to jeden z tych meczów, w których możemy spodziewać się niespodziewanego. Kanadyjczycy po pierwszym spotkaniu już będą wiedzieli jak wygląda mundial 2022. Zakłady na to, że unikną tutaj porażki nie muszą być więc zupełnie oderwane od rzeczywistości. Na pewno stać ich na sprawienie sensacji i urwanie punktów Chorwatom, ale będą musieli wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności.

Przy odrobinie szczęścia możemy być tutaj świadkami pierwszych punktów Kanady w historii mundialu, więc to będą wyjątkowe mistrzostwa świata 2022. Zakłady warto jednak poprzedzać własną analizą i nie bazować wyłącznie na propozycjach innych graczy. Niemniej polecamy różne fora bukmacherskie, na których typerzy wymieniają się poglądami dotyczącymi typów na poszczególne mecze mistrzostw, a także podają swoje propozycje dotyczące całej imprezy.

Mieliśmy rację? Sprawdź po meczu! 👇

Możesz z nami obstawiać mistrzostwa świata 2022. Typy które tu podajemy są wyłącznie naszymi propozycjami i nie stanowią żadnej porady, która gwarantuje sukces. Niemniej warto przyjrzeć się powyższym analizom i sprawdzić, jak skuteczne były nasze obstawienia. Staramy się przygotować do każdego spotkania na mundial 2022. Chorwacja – Kanada to tylko kropla w morzu naszych typów. Możesz sprawdzać nas po każdym meczu!