Starcie mundialowych pretendentów

Mundial 2022: Chorwacja - Belgia kursy i typy

Na tapet bierzemy tu bardzo ciekawe spotkanie, czyli mecz Chorwacja – Belgia. Typy przygotowaliśmy w oparciu o analizę obydwu drużyn i ich występów na mistrzostwach świata. W tekście zamieściliśmy najciekawsze propozycje na to starcie.

Mecz Chorwacja – Belgia kursy i typy

Przed nami spotkanie Chorwacja – Belgia. Kursy u bukmacherów utwierdzają nas w przekonaniu, że będzie to wyrównane starcie. Do tego dochodzi też fakt, że wystąpią w nim znakomici piłkarze, co dodaje smaku temu widowisku. Dla kibiców, którzy nawet nie będą za żadną z tych reprezentacji w turnieju to zatem świetna sprawa, a i typerzy postarają się ugrać przy tej okazji również coś dla siebie. My postanowiliśmy wesprzeć nieco tych ostatnich, więc przedstawiamy na mecz Chorwacja – Belgia typy.

Śledź nasze zakłady na Mundial 2022. Typy przygotowane zostały po przeanalizowaniu wielu czynników, takich jak składy obu drużyn ich forma i postawa w poprzednich meczach mistrzostw. Mamy nie tylko propozycje dotyczące wyniku meczu, ale też związane z bramkami i występami pojedynczych zawodników. Liczymy, że z nich skorzystacie i co najważniejsze, żeby były one trafione. Przez cały turniej możecie z nami obstawiać mundial 2022.

Chorwacja – Belgia kursy

W starciu Chorwacja – Belgia kursy nie podpowiedzą nam zbyt wiele na temat faworyta. Bukmacherzy będą pewnie nieco wyżej stawiać szanse Belgów, ale Chorwaci są niewygodnym przeciwnikiem dla każdego i też mają w swoich szeregach piłkarzy mogących zrobić różnicę na boisku. Dlatego właśnie tak ciekawe są mistrzostwa świata 2022. Kursy bukmacherskie często pomagają określić, kto prawdopodobnie będzie przeważał, ale w tym przypadku będzie o to zdecydowanie trudniej. Może w takim razie stawiać remis? Cóż, szczerze przyznamy, że jest on wysoce prawdopodobny, ale wszystko oczywiście zależy od tego jak ułoży się mecz.

Chorwacja – Belgia to zdecydowanie najciekawszy mecz grupy F i jeden ze szlagierów całej fazy grupowej. Dla kibiców, którzy zamierzają śledzić tylko pojedyncze mecze na pewno będzie to najbardziej interesujące spotkanie. Powinien je zobaczyć każdy sympatyk piłki, którego obchodzą choć w niewielkim stopniu mistrzostwa świata 2022. Zakłady na ten pojedynek znajdziecie poniżej wraz z analizą naszych ekspertów, którzy prześledzili poczynania obydwu drużyn i podali swoje propozycje zakładów na mecz Chorwacja – Belgia. Kursy pochodzą wyłącznie od legalnych bukmacherów

Mundial 2022 – mecz Grupy F: Chorwacja – Belgia typy

To już końcówka fazy grupowej i niewątpliwie elektryzujące spotkanie serwuje nam Mundial 2022. Chorwacja – Belgia przyciągnie przed telewizory miliony widzów, więc piłkarze będą musieli stanąć na wysokości zadania, jeśli nie chcą zawieść ich oczekiwań. Na boisku znajdą się w jednym czasie topowi piłkarze i to może być mecz, z którego będziemy wspominać mistrzostwa świata 2022. Zakłady, które proponujemy na to spotkanie znajdziecie poniżej.

Mundial 2022 Chorwacja – Belgia typy:

  • Remis do przerwy,
  • Obie drużyny strzelą gola,
  • Gol w obydwu połowach

Powyższe propozycje wydały nam się najbardziej prawdopodobne, biorąc pod uwagę potencjał obu ekip. Spotkanie z pozoru wygląda na bardzo zacięte i trudno wyobrazić sobie, żeby ktoś przed przerwą zdołał stworzyć sobie wyraźną przewagę. Remis po 1. połowie wygląda więc całkiem sensownie. Chyba każdy potrafi sobie wyobrazić, że obie z tych mocnych drużyn są w stanie zdobyć bramkę, więc to jest nasz typ numer 2. Ostatnią propozycją jest gol w obu połowach, co również jest do spełnienia, wystarczy, że w obu odsłonach padnie choć jedna bramka dla którejkolwiek ekipy. Jeśli podoba Ci się któryś z powyższych typów, możesz z nami obstawiać mundial 2022.

Typy na Chorwację

Jeśli chodzi o reprezentację Chorwacji, pewne pokolenie piłkarzy z Luką Modriciem na czele zostanie zdefiniowane mistrzostwa świata 2022. Chorwacja – Belgia nie musi być przy tym kluczowe, bo wyjście z grupy powinno być już wcześniej zapewnione. Niemniej na tle mocnego rywala będą chcieli się pokazać z dobrej strony. Odnośnie Chorwatów mamy następujące typy.

  • Posiadanie piłki większe niż 41,5%
  • Więcej fauli Chorwatów
  • Reprezentacja Chorwacji strzeli mniej niż 1,5 gola

Być może Chorwacja odda inicjatywę Belgii, ale nie w aż tak znaczącym stopniu, aby mieć bardzo niskie posiadanie piłki. Mogą za to znacznie częściej faulować, zważając na to, że będą rzadziej przy futbolówce. Prawdopodobnie zadowolą się też jednym golem, jeśli zdobędą go pierwsi. Trudno też spodziewać się, żeby byli w stanie zagrozić Belgom w większym stopniu. To są nasze przewidywania dotyczące Chorwatów w tym meczu na mistrzostwa świata 2022.

Typy na Belgię

Przed meczem Chorwacja – Belgia kursy były odrobinę niższe na Belgów, a to ze względu na większą liczbę topowych piłkarzy w każdej formacji. Znając ich styl gry w ofensywie można obstawić, że będą dużo kreować sytuacji podbramkowych. Te z kolei wiążą się z możliwymi spalonymi, więc warto sobie rozważyć taką propozycję. Zamiast stawiać na wygraną Belgii można spróbować typu dotyczącego wygranej przez nią którejkolwiek z połów. Belgowie nie słyną też ze zbyt agresywnej gry w obronie, więc proponujemy też zakład na to, że otrzymają maksymalnie dwie żółte kartki w meczu. Nasze trzy typy na Belgię:

  • Więcej spalonych reprezentacji Belgii
  • Liczba żółtych kartek – mniej niż 2,5
  • Belgia wygra przynajmniej 1 połowę

Można śmiało skorzystać z powyższych propozycji. Będą to interesujące zawody, jak zresztą całe mistrzostwa świata 2022. Kursy są już dostępne u polskich bukmacherów i na pewno warto oglądać mecz Chorwacja – Belgia.

Typy na Chorwacja – Belgia okiem innych

W tej chwili nie mamy więcej typów - odśwież albo sprawdź później!

Jeśli obserwujesz przed meczem Chorwacja – Belgia kursy, to wiesz że różnice według bukmacherów nie są zbyt duże. Szykuje się nam zacięty mecz, ale warto też spojrzeć na niego z szerszej perspektywy. Obie drużyny przodują w tabeli grupy F i są wyraźnymi faworytami do awansu do fazy pucharowej. Jeśli wcześniej zarówno Belgowie i Chorwaci zgarną komplet punktów, ten mecz potraktują jako szansę odpoczynku dla najlepszych graczy. Będzie im bardziej zależeć na tym, żeby jako całokształt potraktować Mundial 2022. Kursy wcale nie muszą więc odwzorowywać realnych sił obu drużyn. Warto więc poczekać ze swoim typem na ogłoszenie wyjściowych jedenastek.

Mieliśmy rację? Sprawdź po meczu! 👇

Oprócz tego meczu obstawiamy cały mundial 2022. Kursy dobieramy zarówno do zakładów pojedynczych, jak i do kuponów AKO. Możesz sprawdzić, jak sobie radzimy, bo do tej pory nasza skuteczność była całkiem niezła. Na wszystkie mecze, w tym Chorwacja – Belgia, typy podajemy z odpowiednim wyprzedzeniem, więc możecie sami ocenić, jak wypadają nasze analizy w ogólnym rozrachunku.