Czy Brazylii pójdzie gładko?

Mundial 2022: Brazylia - Szwajcaria kursy i typy

W drugiej kolejce turnieju Mundial 2022: Brazylia – Szwajcaria. Faworyt tego spotkania grupy G jest oczywisty, ale przeciwnik też nie daje sobie w kaszę dmuchać, więc mecz może potoczyć się różnie. Sprawdź, jakie mamy na starcie Brazylia – Szwajcaria typy i przemyśl swoje zakłady.

Mecz Brazylia – Szwajcaria kursy i typy

Jeśli chodzi o obstawianie Mundialu 2022, całkiem kusząco zapowiadają się właśnie takie mecze jak Brazylia – Szwajcaria. Kursy są bowiem w oczywisty sposób przechylone w stronę faworyta, ale nie na tyle niezrównoważone, aby puszczenie kuponu nie miało sensu.

W jakiej formie drużyny przystąpią do tego spotkania? Brazylia radzi sobie ostatnio doskonale: poprzednio przegrała mecz w lipcu 2021 i był to finał Copa America przeciwko Argentynie, a przeciwnicy przeważyli zaledwie jednym golem.

Od tego czasu Brazylijczycy regularnie wygrywają z ogromną przewagą bramek, jedynie potknięcia, które im się zdarzyły to remisy z Kolumbią, Argentyną i Ekwadorem. W dziesięciu meczach przed powstaniem tego artykułu Brazylia straciła jedynie 3 bramki, co przekłada się na 0,3 wpuszczonego gola na 90 minut.

Forma Szwajcarii jest dużo bardziej rozchwiana i nieprzewidywalna. W Lidze Narodów drużynie udały się godne podziwu wyczyny takie jak zwycięstwo z Portugalią w domu i z Hiszpanią na wyjeździe – mimo że… przeciwnicy próbowali rozproszyć Szwajcarów, mocząc ich zraszaczami w trakcie rozgrzewki. Z drugiej strony Szwajcaria przegrała też pozostałe mecze Ligi Narodów (0-1 z Hiszpanią w domu i 0-4 z Portugalią na wyjeździe), a do tego przegrała z Anglią oraz Czechami i… zremisowała z Kosowem. Konkluzja jest prosta: Szwajcarzy są zdolni do wszystkiego, zarówno do totalnego blamażu, jak i natchnionego zwycięstwa. To nie są łatwe warunki, żeby obstawiać na Mistrzostwa Świata 2022 zakłady.

Na stan przed mundialem wszyscy zawodnicy są zdrowi i do dyspozycji trenerów w meczu Brazylia – Szwajcaria. Typy powinieneś jednak opracować na podstawie najświeższych możliwych informacji, więc przed postawieniem zakładu zajrzyj do portali newsowych. Możesz też nawet poczekać, aż pojawią się oficjalne składy!

Na turnieju Mistrzostwa Świata 2022 Brazylia – Szwajcaria odbędzie się w drugiej kolejce, po meczach Brazylia – Serbia oraz Szwajcaria – Kamerun. Dobierając na Mundial 2022 typy, które rzeczywiście obstawisz, weź więc pod uwagę, jaka jest sytuacja w grupie i która drużyna bardziej potrzebuje punktów.

Brazylia – Szwajcaria kursy

Jeśli chodzi o mecz Brazylia – Szwajcaria, kursy na pierwszą z drużyn są oczywiście dużo niższe. Szwajcarzy nie zostali jednak totalnie spisani na straty.

Zdaniem buków ekipa z Europy ma na pokonanie swoich południowoamerykańskich przeciwników podobne szanse jak na przykład Walia przeciwko Anglii i Australia przeciwko Danii. Ale już na przykład Polska prędzej pokona według analityków Argentynę aniżeli Szwajcaria Brazylię.

Co wydarzy się w rzeczywistości? Wystawione na Mundial 2022 kursy niekoniecznie się sprawdzą, bo sport potrafi sprawić niespodziankę, ale bukmacherskie analizy na pewno stanowią podstawę do szacowania ryzyka Twojego zakładu.

Mundial 2022 – mecz Grupy G: Brazylia – Szwajcaria typy

Naszym zdaniem ten mecz daje szansę, żeby opracować na Mundial 2022 typy oparte o sporo realnych danych. Na turnieju niektóre drużyny mierzą się po raz pierwszy w historii albo na co dzień grają przeciwko słabym przeciwnikom, więc trudno ocenić ich potencjał.

Ale tego wszystkiego nie można powiedzieć o spotkaniu Brazylia – Szwajcaria. Kursy na nie dają przewagę Brazylijczykom, ale nie wykluczają, że stracą oni punkty. I trudno się dziwić, bo mecz Brazylia – Szwajcaria odbył się też w pierwszej kolejce fazy grupowej MŚ 2018 i wtedy skończyło się podziałem punktów. Do wyniku 1:1 doprowadziły gole Philippe Coutinho i Stevena Zubera.

Nie spodziewamy się jednak, żeby takie zaskoczenie się powtórzyło. Brazylia jest obecnie “w gazie”, co tylko potwierdza jej pierwsze miejsce w rankingu FIFA. Do tego w ostatnich sześciu meczach przed publikacją tego artykułu drużyna strzelała średnio 3,5 gola na mecz. Poważnie rozważamy więc zakład na więcej niż 2.5 bramki w tym spotkaniu, a dla ryzykantów może nawet więcej niż 3.5.

Typy na Brazylię

Bramkostrzelność tej ekipy jest w ostatnich miesiącach niezaprzeczalna, więc oprócz zakładu na liczbę goli w całym meczu rozważylibyśmy też postawienie po prostu na więcej niż 1.5 gola dla Brazylii. Na więcej niż 2.5 gola można dorwać naprawdę smakowity kurs, ale to byłoby już naszym zdaniem dosyć ryzykowne.

Jeśli wierzysz w triumf Brazylii, a nie satysfakcjonuje Cię podstawowy kurs na rynkach 1X2, to zwróć uwagę, że wystawione na Mundial 2022 kursy handicapowe pozwalają dużo więcej ugrać na meczach z przeważającym faworytem. W zależności od tego, jak potoczy się pierwsza kolejka raczej planujemy postawić na Brazylię z handicapem -1.5, co znacząco podnosi kurs na wygraną tej drużyny.

Typy na Szwajcarię 

Szwajcaria to drużyna znana ze stanowczej gry, a do tego jej kapitan, Granit Xhaka, to gracz do którego sędziowe bywają dosyć mocno uprzedzeni. W konfrontacji z techniczną grą Brazylijczyków Szwajcarzy mogą uciekać się do fauli, więc postawimy tu prawdopodobnie na +2.5 żółtej kartki. Bardziej ryzykowna wersja tego zakładu to postawienie na tak na czerwoną kartę. To naszym zdaniem warty rozważenia rynek, ale tylko z niską kwotą na kuponie.

Typy na Brazylia – Szwajcaria okiem innych

Mało Ci pomysłów na zakład na mecz Brazylia – Szwajcaria? Typy internautów znajdziesz poniżej. Możesz się nimi inspirować bez ograniczeń, pamiętaj tylko, że wystawiane na Mistrzostwa Świata 2022 kursy są zmienne w czasie, a od czasu publikacji danej analizy sytuacja, np. przez kontuzje, mogła się już zmienić. Dobrze przemyśl, czy zaproponowane na Mistrzostwa Świata 2022 typy mogą się Twoim zdaniem sprawdzić, bo w końcu obstawiasz za swoją kasę!

W tej chwili nie mamy więcej typów - odśwież albo sprawdź później!

Mieliśmy rację? Sprawdź po meczu! 👇

I jak Twoje kupony na Mundial 2022? Brazylia – Szwajcaria potoczył się po Twojej myśli… czy niekoniecznie? Poniżej znajdziesz podsumowanie wyniku meczu, kiedy będzie już po ostatnim gwizdku. Dzięki temu sprawdzisz, czy zaproponowane przez nas na spotkanie Brazylia – Szwajcaria typy okazały się słuszne. Trzymamy kciuki za wszystkie Twoje postawione na Mundial 2022 zakłady!