Brazylia zacznie z hukiem?

Mundial 2022: Brazylia - Serbia kursy i typy

Jeśli chodzi o Mundial 2022 Brazylia – Serbia to ostatni mecz pierwszej kolejki fazy grupowej. Czy okaże się wisienką na torcie i zobaczymy więcej emocji, niż na pierwszy rzut oka można by się spodziewać? Sprawdź, jakie mamy na spotkanie Brazylia – Serbia typy i przemyśl swoje zakłady.

Mecz Brazylia – Serbia kursy i typy

Jeśli chcesz obstawiać na Mistrzostwa Świata 2022 zakłady, nie zapominaj o ostatnich meczach kolejki. Pod koniec pierwszej tury rozgrywek Twoja głowa może już być przy zbliżającym się spotkaniu Polski z Arabią Saudyjską, ale nie warto przegapić interesujących do puszczenia kuponu starć takich jak Brazylia – Serbia. Kursy wystawione na ten mecz mogą niektórych zachęcić do pogłębionej analizy.

W takim razie jak wygląda sytuacja obu drużyn na moment powstawania tego artykułu, czyli zanim zaczął się Mundial 2022? Brazylia – Serbia nie mają żadnych problemów z kontuzjami, więc selekcjonerzy powinni mieć do wyboru pełen wachlarz zawodników. Wystawione na Mistrzostwa Świata 2022 kursy nie biorą więc pod uwagę absencji.

Pamiętaj jednak, że zawsze mogą się przydarzyć niespodziewane problemy zdrowotne na krótko przed pierwszym gwizdkiem, więc jeśli zamierzasz obstawiać krótkoterminowo, rozważ poczekanie, aż pojawią się oficjalne składy na mecz Brazylia – Serbia. Kursy mogą mieć wtedy mniej value, ale Ty będziesz w stanie podjąć bardziej przemyślaną decyzję – do Ciebie należy decyzja, czy wolisz mniej ryzykować, czy łapać potencjalnie wyższe liczby na kuponie.

Opracowując na mecz Brazylia – Serbia typy, warto zwrócić uwagę na fakt, że Serbia ma zaplanowany mecz towarzyski bezpośrednio przed rozpoczęciem Mundialu, a Brazylia nie, co może przełożyć się na gorszy rytm meczowy ze strony w oczywisty sposób lepszej drużyny. Brazylijczycy mogą jednak być bardziej przyzwyczajeni do ciężkich warunków pogodowych, które czekają na zawodników w Katarze.

Czy te drużyny grały już ze sobą przed turniejem Mistrzostwa Świata 2022? Brazylia – Serbia to mecz, który mieliśmy już szansę obejrzeć na poprzednim Mundialu. Zespoły trafiły wtedy razem do Grupy E i zmierzyły się w trzeciej kolejce. Serbia przegrała 0:2 po golach Paulinho i Thiago Silvy. W meczu towarzyskim w 2014 Brazylia wygrała jedną bramką.

Brazylia – Serbia kursy

Wystawione na mecz Brazylia – Serbia kursy odzwierciedlają fakt, że analitycy widzą dużo większe szanse dla Brazylii niż dla jej europejskich przeciwników. Warto jednak zwrócić uwagę na fakt pewnej dysproporcji w porównaniu do innych meczów z oczywistym faworytem.

W przypadku spotkania Brazylia – Serbia typy na silniejszą ekipę nie są tak narzucające się jak na przykład dla meczu Hiszpania – Kostaryka, Japonia – Hiszpania czy Anglia – Iran. Różnica wynika prawdopodobnie z faktu, że wśród Serbów znajduje się jednak kilku graczy o doświadczeniu z najlepszych europejskich lig.

W szczególności w napadzie Mitrović i Vlahović to zawodnicy, którzy przy odrobinie szczęścia są w stanie samodzielnie przesądzić losy spotkania… Choć trudno powiedzieć, czy również na tym poziomie. Brazylia nie traci ostatnimi czasy wiele bramek, a kiedy już to robi, niejednokrotnie odpowiada istną strzelaniną jak w wygranej 4:1 z Urugwajem czy aż 5:1 z Koreą Południową.

Mundial 2022 – mecz Grupy G: Brazylia – Serbia typy

Jeśli chodzi o mecz Brazylia – Serbia, typy w oczywisty sposób koncentrują się raczej na dokonaniach tej pierwszej drużyny. Kurs na jej zwycięstwo jest niski, ale nie bezsensowny. Niekoniecznie postawilibyśmy go w formie singla, ale już na AKO taka opcja jest do rozważenia. Nieszczególnie spodziewamy się ze strony Serbii niespodzianki i ośmieszenia Brazylii w pierwszej kolejce tak ważnego turnieju, szczególnie że sytuacja kadrowa Brazylijczyków jest obecnie bardziej dynamiczna niż w poprzednich latach i o pierwszą jedenastkę jest spora konkurencja. Sprawdźmy teraz, jakie jeszcze można zaproponować na ten mecz turnieju Mundial 2022 typy poza rynkiem 1X2.

Typy na Brazylię

Brazylia jest ostatnimi czasy bardzo bramkostrzelna, a jednym z najlepszych strzelców okazuje się zmotywowany do gry po transferze do Tottenhamu Richarlison. Jeśli chodzi o Mundial 2022 typy na zdobycie bramki przez określonego gracza są bardzo ryzykowne, podobnie jak w przypadku każdego innego meczu, ale jeśli jesteś skłonny zdecydować się na tego typu zakład, rozważylibyśmy postawienie na bramkę dla Richarlisona.

W ostatnich sześciu meczach Brazylia strzeliła średnio 3,5 bramki. Czy wierzysz, że mogą z przytupem rozpocząć Mistrzostwa Świata 2022? Typy na więcej niż 2.5 bramki dla tej drużyny mają naprawdę apetyczne kursy, podobnie te na jej zwycięstwo z handicapem -1.5. Jeśli Twoim zdaniem Joga Bonito wraca do łask, możesz pomyśleć o postawieniu na jeden z takich rynków.

Typy na Serbię

Spodziewamy się, że w meczu przeciwko takiemu przeciwnikowi Serbom mogą puszczać nerwy. Czy Twoim zdaniem warto stawiać na Mundial 2022 zakłady na żółte kartki? Zawodnicy z pewnością będą się pilnować, ale Serbowie w grupie z Brazylią, Szwajcarią i Kamerunem nie mogą sobie pozwolić na kalkulacje – od początku będą musieli dać z siebie wszystko, żeby mieć jakiekolwiek szanse na awans. Rozważamy więc zakład na powyżej 2.5 kartek dla tej drużyny.

Typy na Brazylia – Serbia okiem innych

Na mecz Brazylia – Serbia typy mamy dla Ciebie nie tylko my – publikują je także internauci. Poniżej możesz się zapoznać z wybranymi propozycjami analiz na ostatnie spotkanie pierwszej kolejki turnieju Mundial 2022. Kursy na ten turniej potrafią być bardzo efektowne, więc uważaj na typerów, którzy proponują obstawianie mało realnych rynków. Oczywiście piłka nożna widziała niejedną niespodziankę i postawienie ryzykownego zakładu może się opłacić, ale pamiętaj, aby samodzielnie przemyśleć każdy typ i podjąć własną decyzję.

W tej chwili nie mamy więcej typów - odśwież albo sprawdź później!

Mieliśmy rację? Sprawdź po meczu! 👇

Zakłady postawione? W takim razie po meczu sprawdź, czy wyliczone przez buka na Mundial 2022 kursy okazały się sensowne. Tutaj znajdziesz wynik spotkania i zweryfikujesz zasadność swoich kuponów. Trzymamy kciuki za udane zakłady i dużo emocji przed telewizorami!