Deja vu?

Mundial 2022: Australia - Dania kursy i typy

Mecz Australia – Dania zakończy rywalizację w Grupie D Mistrzostw Świata w Katarze. W poniższym tekście sprawdzisz kursy, przeczytasz analizę i co najważniejsze, poznasz przed starciem Australia – Dania typy bukmacherskie.

Mecz Australia – Dania kursy i typy

Spoglądając na dostępne przed meczem Australia – Dania kursy, widać, że bukmacherzy faworyzują Duńczyków. Dania na ostatnich Mistrzostwach Świata dotarła do 1/8 finału, a na tegoroczny mundial przyjechała z nadziejami na poprawę tego wyniku. Australia odpadła przed czterema laty w fazie grupowej. I co ciekawe, obie reprezentacje na Mundialu w Rosji grały w… jednej grupie.

Wówczas padł remis, ale teraz, to Dania ma więcej jakości na papierze. Zwłaszcza, kiedy spojrzymy na takie nazwiska, jak Erkisen, Skov Olsen oraz Dolberg. Australijczycy nie posiadają gwiazd takiego kalibru, ale jest to reprezentacja dość dobrze ze sobą zgrana. Czy połączenie rutyny z młodością da spodziewany efekt, pod postacią sensacyjnego pokonania Duńczyków? Widoczne na Mundial 2022 kursy pokazują, że jest to wątpliwe.

Oba zespoły doskonale będą wiedzieć, o co toczy się najbliższy mecz. To ostatni pojedynek fazy grupowej i na pewno jeden z zespołów nie będzie miał po nim powodów do radości. Kto zatem naszym zdaniem, wygra starcie Australia – Dania? Polecane zakłady na rozgrywki Mistrzostw Świata i typy na to spotkanie poznasz, kontynuując czytanie tekstu.

Australia – Dania kursy

Zanim wyślesz na Mundial 2022 zakłady, zapoznaj się z widocznym powyżej porównaniem kursów bukmacherskich. Dzięki temu będziesz miał możliwość wysłania kuponu po najwyższym, dostępnym kursie. Dlaczego to takie ważne? Im wyższe przed meczem Australia – Dania kursy na zakład, który zagrasz, tym wyższa będzie też potencjalna wygrana. Wydaje się to oczywiste, ale wielu graczy o tym zapomina.

Wróćmy do analizy meczu. Nie ma co ukrywać, że kursy na wygraną Duńczyków są stosunkowo niskie. Konieczne może być zagranie zakładu za wysoką stawkę lub przygotowanie kuponu akumulowanego, pod warunkiem, że masz jeszcze inne na Mundial 2022 typy. Zdecydowanie lepiej wygląda sytuacja, jeżeli chcesz zagrać na wygraną Australii czy remis. Tutaj kursy są wysokie i nawet puszczenie singla wiąże się z ciekawym profitem. Oczywiście pod warunkiem, że w tym meczu zdarzy się niespodzianka.

Mundial 2022 – mecz Grupy D: Australia – Dania typy

Bez względu na to, czy w Twojej głowie pojawiły się już na mecz Australia – Dania typy czy też nie, zapoznaj się z powyższym oknem. Prezentujemy w nim wyniki ostatnich meczów w wykonaniu obu reprezentacji, historię bezpośrednich spotkań oraz ciekawe statystyki, dotyczące liczby bramek, kartek i nie tylko.

Dzięki temu dokładnie przeanalizujesz, w jakiej formie znajduje się reprezentacji Australii oraz jak radzą sobie Duńczycy. Wierzymy, że poprzez to Twoje na Mistrzostwa Świata 2022 zakłady okażą się skuteczne.

Jeżeli chcesz wiedzieć, jakie są nasze prognozy, to dobrze się składa. Publikujemy je poniżej, dokładnie analizując szanse obu reprezentacji. Skupiliśmy się też na tym, żeby wybrać zakłady, przy których na mecz Australia – Dania kursy wiążą się z dość dobrym profitem w przypadku powodzenia. Uważamy, że nie ma sensu grać zakładów po kursie 1.10 czy 1.20, a w takich przypadkach, warto poszukać alternatywnych rynków bukmacherskich. Co z tego wyszło? Sprawdź poniżej.

Typy na Australię

Kangury nie należą do najsilniejszych drużyn, a swoją grę opierają o zgarny zespół, który potrafi płatać figle najlepszym. Przed Mistrzostwami Świata, Australia kroczyła niemal od zwycięstwa do zwycięstwa, ale siła rywali była nieporównywalnie mniejsza od tego, czym dysponują Duńczycy.

Analizując na Australia – Dania kursy, dostrzegamy ciekawą ofertę na zakłady na poniżej 2.5 gola w meczu. Uważamy, że warto je rozważyć. Zwłaszcza, że 3 z 4 dotychczas rozegranych, bezpośrednich meczy Australia – Dania kończyło się dorobkiem maksymalnie dwóch bramek.

Warto odnotować także, że Kangury nie są bramkostrzelną reprezentacją. Większość ich spotkań kończy się strzeleniem jednej czy dwóch bramek, a zdarza się oczywiście też, że nie znajdują sposobu na pokonanie bramkarza rywali. To kolejny argument przemawiający za tym, że under 2.5 gola, to odpowiednie na Mundial 2022 typy na to spotkanie.

Kwitując, nie sądzimy, żeby Australia była w stanie pokonać reprezentację Danii. Wolimy zatem zagrać zakłady bramkowe, na które na Mistrzostwa Świata 2022 kursy wyglądają atrakcynie.

Typy na Danię

Czy Dania będzie dobrze wspominać Mundial 2022? Australia – Dania będzie meczem, który Gang Olsena wygra? Przeczuwamy, że właśnie tak się stanie. Duńczycy przed Mistrzostwami Świata potrafili dwukrotnie pokonać Francję, a ich gra w Lidze Narodów UEFA rozbudziła oczekiwania kibiców.

Stawiając na Mistrzostwa Świata 2022 typy na wygraną Danii z Australią, nie można przejść obojętnie obok historii bezpośrednich spotkań. Owszem, ostatni mecz Australii z Danią zakończył się remisem 1:1, ale w 2 z 3 poprzednich meczy, górą byli Duńczycy.

Ciekawostką jest fakt, że Dania, Australia i Francja grały ze sobą także w fazie grupowej Mistrzostw Świata w 2018 roku. Wówczas grupę wygrała Francja, Dania zajęła drugie miejsce, a Australia uplasowała się na ostatnim miejscu, ustępując szeregu także Peruwiańczykom. Jak będzie tym razem?

Gramy na wygraną Duńczyków, mając na uwadze fakt, że są silniejszym zespołem oraz posiadają w swoich szeregach więcej indywidualności. Co jeszcze ciekawego mogą przynieść Mistrzostwa Świata 2022? Australia – Dania uważamy, że może rozpoczać się od bramki zdobytej przez Gang Olsena. Dania w większości spotkań, rozegranych przed Mundialem, otwierała wynik. Zespół ten lubi grać futbol na tak, a więc nastawiony na ofensywę.

Typy na Australia – Dania okiem innych

Odkryliśmy karty na Mundial 2022. Australia – Dania uważamy, że zakończy się wygraną Duńczyków, ale w meczu padnie poniżej 2.5 bramki. Rozsądnie wyglądają też zakłady, że Dania strzeli jako pierwsza. Co o tym wszystkim myślą inni gracze? Sprawdź poniżej najnowsze typy innych użytkowników i porównaj je z naszymi, a przede wszystkim, ze swoimi przewidywaniami.

W tej chwili nie mamy więcej typów - odśwież albo sprawdź później!

Mieliśmy rację? Sprawdź po meczu! 👇

Jak wypadły nasze typy? Żeby przekonać się, czy mieliśmy rację, zajrzyj poniżej po zakończeniu meczu. Znajdziesz tutaj zarówno wynik spotkania, jak i garść interesujących statystyk. Może przydadzą się, żeby lepiej lub równie dobrze wejść w kolejne zakłady i przeanalizować na Mundial 2022 kursy?