Albiceleste czy El Tri?

Mundial 2022: Argentyna - Meksyk kursy i typy

Konfrontacja Argentyna – Meksyk awizowana jest jako hitowe starcie Grupy C, które z dużą uwagą śledzić będą także polscy kibice. Sprawdź przygotowane przez nas przed pierwszym gwizdkiem meczu Argentyna – Meksyk typy i porównanie kursów bukmacherskich.

Mecz Argentyna – Meksyk kursy i typy

Spotkanie zaplanowane na 26 listopada zakończy drugą serię spotkań w Grupie C. Co za tym idzie, oba zespoły będą miały podgląd nie tylko na to, jak wypadły w pierwszej kolejce, ale też, jakim wynikiem zakończył się mecz Polska – Arabia Saudyjska. Jesteśmy jednak pewni, że nawet w sprzyjających okolicznościach, w meczu Argentyny z Meksykiem, o żadnych kalkulacjach nie może być mowy. Nie przy tym temperamencie obu reprezentacji.

Obie ekipy są bowiem wiodącymi zespołami na swoich kontynentach. Argentyna to aktualni mistrzowie Copa America, a Meksykanie zdobyli wicemistrzostwo w Złotym Pucharze CONCACAF. Niemniej jednak więcej piłkarskiej jakości i finezji jest po stronie drużyny, pełniącej rolę gospodarza. Stąd też nie może dziwić, że wystawione na starcie Argentyna – Meksyk kursy faworyzują właśnie Albiceleste.

Jeżeli chcesz stawiać zakłady na Mistrzostwa Świata 2022, zapoznaj się z naszym przewodnikiem, w którym nadchodzące starcie rozkładamy na czynniki pierwsze.

Argentyna – Meksyk kursy

Zanim poznasz przed meczem Argentyna – Meksyk typy, spójrz na powyższe porównanie kursów. W tabeli zamieściliśmy na Mundial 2022 kursy rekomendowanych przez nas bukmacherów.

W meczu Argentyna – Meksyk kursy bukmacherskie pokazują, że powinni wygrać Argentyńczycy. Jeżeli uważasz tak samo, to śmiało możesz wysłać nawet kupon pojedynczy. Kurs, mimo faworyzowania Albiceleste, jest dość atrakcyjny. Zdecydowanie większy potencjalny zarobek da remis czy wygrana Meksyku, choć tutaj bukmacherzy określają prawdopodobieństwo takich rozstrzygnięć na bardzo małe.

Obie reprezentacje liczą, że będzie to udany Mundial 2022. Argentyna – Meksyk jest meczem, po którym zadowolona może być tylko jedna ekipa. Która? Czas na analizę i przedmeczowe Argentyna – Meksyk typy bukmacherskie.

Mundial 2022 – Mecz Grupy C: Argentyna – Meksyk typy

Przed meczem Argentyna – Meksyk kursy nie są wystarczające, żeby przygotować jakościowe typy. Warto dołożyć do tego analizę statystyk. W powyższym oknie znajdziesz wszystko, co niezbędne. Zwróć uwagę na ostatnie wyniki reprezentacji Argentyny, jak i Meksyku. Porównaj siłę ich rywali, ile goli zdobywały, a ile traciły. Wreszcie, bardzo dokładnie przyjrzyj się także historii bezpośrednich starć. To wszystko dane, będące kluczem do odpowiedzi, na kogo postawić na Mundial 2022 zakłady.

Typy na Argentynę

Argentyna na Mistrzostwa Świata w Katarze przyjechała z jasnym celem – osiągnąć coś wielkiego. Lionel Messi powoli zmierza do tego, żeby zawiesić buty na kołku, ale chciałby jeszcze zdobyć najważniejsze trofeum w reprezentacyjnej karierze. Do tej pory był wytykany palcem, ale po wygraniu Copa America w 2021 roku, kibice uwierzyli, że Messi jest w stanie poprowadzić reprezentację do największych sukcesów. Kolejnym sprawdzaniem będzie starcie z Meksykiem, w którym Albiceleste są faworytami. Potwierdzają to zarówno na Mistrzostwa Świata 2022 kursy, jak i nasza opinia.

Dlaczego tak uważamy? Otóż, Argentyna ma lepszy potencjał piłkarski, a i historia bezpośrednich spotkań przemawia za tą reprezentacją. Wystarczy spojrzeć na trzy ostatnie bezpośrednie mecze, w którym za każdym razem górą była właśnie Argentyna. Co ciekawe, Albiceleste nie stracili w nich ani jednej bramki. To solidny fundament do tego, by wierzyć w kolejne, przekonywujące zwycięstwo Argentyńczyków.

Jeżeli spojrzymy na wyniki osiągane przez Argentynę przed Mistrzostwami Świata, to widzimy tam kilkadziesiąt(!) meczów bez porażki, z których większość Messi i spółka kończyli zwycięstwem. Argentyna po raz ostatni przegrała w lipcu 2019 roku z Brazylią. Meksykowi jednak daleko do Canarinhos i wydaje nam się, że także daleko, żeby móc zrobić krzywdę swoim najbliższym rywalom.

Stawiamy więc na Mundial 2022 typy na mecz Argentyna – Meksyk na zwycięstwo Argentyńczyków. Uważamy też, że warto rozważyć, że zdobędą przynajmniej 2 gole. Albiceleste strzelali przynajmniej dwie bramki w każdym, z czterech ostatnich bezpośrednich meczów przeciwko Meksykanom.

Mając na boisku Lionela Messiego, ale i młodych, gniewnych ofensywnych graczy przy jego boku, na pewno można spodziewać się, że pod bramką El Tri będzie bardzo, ale to bardzo gorąco.

Typy na Meksyk

Oczywiście, każdy ma swoje zdanie i mogą pojawić się na Mistrzostwa Świata 2022 typy na wygraną Meksyku, ale naszym zdaniem, takie rozstrzygnięcie jest mało prawdopodobne. Przytoczyliśmy już historię bezpośrednich pojedynków. Warto też zwrócić uwagę na to, że Meksykanie przed mundialem nie prezentowali tak wybornej formy, co ich rywale. Porażka z Paragwajem czy remisy z Ekwadorem i Jamajką zostały skwitowane wówczas jękiem zawodu.

Owszem, można mówić o pewnym handicapie, bowiem selekcjonerem Meksyku jest Gerardo Martino. Argentyńczyk dobrze zna Messiego i tamtą reprezentację, ale z drugiej strony, nigdy nie był uważany za wybitnego taktyka. Meksykanie nie mają też takich indywidualności, jak Argentyńczycy. Owszem, Hirving Lozano to gracz, który potrafi w pojedynkę odwracać losy meczów, ale reszta wiodących, ofensywnych piłkarzy jest raczej bliższa końcu kariery, niż błyskowi geniuszu.

Niemniej jednak, zważywszy na fakt, że Meksyk w trzech ostatnich meczach nie potrafił zdobyć gola przeciwko Argentynie, tym razem można pokusić się o typy, że wreszcie sztuka ta się uda. Zwłaszcza, że kiedy spojrzymy na 10 ostatnich bezpośrednich meczy, to w 6, Meksykanie znajdowali sposób na bramkarza Albiceleste.

Nie wydaje nam się jednak, żeby poza golem, Meksykanie byli w stanie jakkolwiek zagrozić Argentynie. I tak skwitujmy nasze na Mundial 2022 typy w kontekście tego pojedynku.

Typy na Argentyna – Meksyk okiem innych

Co inni gracze przygotowali na Mundial 2022? Argentyna – Meksyk? Na kogo stawiają? Czy przewidują niespodziankę, a może są zgodni z tym, co napisaliśmy wyżej? Zobacz poniższej najświeższe typy bukmacherskie. Może dzięki nim upewnisz się, jaki kupon skreślić.

W tej chwili nie mamy więcej typów - odśwież albo sprawdź później!

Mieliśmy rację? Sprawdź po meczu! 👇

Czy mieliśmy rację, obstawiając Mistrzostwa Świata 2022? Argentyna – Meksyk skończył się zgodnie z naszymi przypuszczeniami? Poniżej znajdziesz wynik po zakończeniu tego meczu oraz garść ciekawych statystyk, dzięki którym będziesz gotowy obstawiać kolejne spotkania trwających Mistrzostw Świata w Katarze.