Kopciuszek sprawi niespodziankę?

Mundial 2022: Arabia Saudyjska - Meksyk kursy i typy

Spotkanie Arabia Saudyjska – Meksyk zakończy rywalizację w Grupie C Mistrzostw Świata w piłce nożnej. Rzuć okiem na przygotowane przez nas przed meczem Arabia Saudyjska – Meksyk typy oraz sprawdź, który bukmacher ma najlepsze kursy.

Mecz Arabia Saudyjska – Meksyk kursy i typy

30 listopada, równolegle z meczem Polska – Argentyna, rozpocznie się starcie Arabia Saudyjska – Meksyk. Kursy bukmacherskie faworyzują podopiecznych Gerardo Martino i absolutnie nie można powiedzieć, że jest to czymś zaskakującym.

Meksykanie to turniejowa drużyna, która potrafi rozkręcać się z meczu na mecz. Najlepszym tego dowodem są ich występy na ośmiu ostatnich mundialach, kiedy za każdym razem, awansowali do fazy pucharowej. Meksykanie przyjechali na Mistrzostwa Świata w Katarze jako druga reprezentacja zeszłorocznego Złotego Pucharu CONCACAF i z pewnością, będą chcieli efektownie zakończyć rywalizację w fazie grupowej. Potwierdzają to także dostępne na Mundial 2022 kursy na ich zwycięstwo.

Arabia Saudyjska to niewygodny przeciwnik, ale na boisku nie ma zbyt wielu argumentów, żeby zagrozić Meksykowi. Czy jednak na pewno? Zapraszamy do naszej analizy, w której przedstawimy interesujące na mecz Arabia Saudyjska – Meksyk typy. Z pewnością przydadzą się, jeżeli rozważasz zakłady na Mundial 2022 właśnie na to spotkanie.

Arabia Saudyjska – Meksyk kursy

Zacznijmy jednak od tego, że przed pierwszym gwizdkiem spotkania Arabia Saudyjska – Meksyk kursy bukmacherskie wyraźnie faworyzują popularnych El Tri. Powyższa tabela pozwoli Ci porównać na Mistrzostwa Świata 2022 kursy na ten mecz, wystawione przez wybranych legalnych bukmacherów. Dzięki temu sprawdzisz, gdzie warto postawić na wygraną Meksyku, a gdzie na ewentualne zwycięstwo Arabii Saudyjskiej czy remis.

Meksykanie są zdecydowanymi faworytami, ale mimo to, kursy na ich zwycięstwo wyglądają przystępnie. Owszem, granie tego zakładu jako singla nie da zbyt dużego zarobku. Dlatego też, jeżeli wierzysz w zwycięstwo faworytów, być może warto rozważyć dorzucenie jeszcze jednego czy dwóch meczów i wysłanie kuponu akumulowanego.

Co innego w przypadku remisu czy wygranej Arabii Saudyjskiej. Jeśli masz przeczucie, że nadchodzący mecz zakończy się niespodzianką, umieszczenie takiego zakładu nawet na kuponie pojedynczym może dać wymierny zysk.

Mundial 2022 – Mecz Grupy C – Arabia Saudyjska – Meksyk typy

Wciąż zadajesz sobie pytania: jak obstawiać Mistrzostwa Świata 2022? Arabia Saudyjska – Meksyk – kto wygra? Dobrze się składa. Powyżej zapoznasz się z wynikami poprzednich meczy Arabii Saudyjskiej i Meksyku. Zobaczysz, jak grały przed turniejem, a przede wszystkim jak wygląda do tej pory w ich wykonaniu Mundial 2022. Arabia Saudyjska – Meksyk warto obstawiać także w oparciu o wyniki tych reprezentacji w dwóch pierwszych meczach.

Jednak same wyniki to nie wszystko, co zapewniamy. Możesz przeanalizować liczbę bramek strzelonych i straconych przez obie reprezentacje czy inne ciekawe statystyki, jeżeli niekoniecznie chcesz grać na wynik, a poszukujesz innych rynków bukmacherskich.

Przejdźmy do tego, na co pewnie czekałeś, a więc przedstawmy wprost nasze na mecz Arabia Saudyjska – Meksyk typy bukmacherskie. Znajdziesz je poniżej. Nie mogło być inaczej i poparliśmy je wnikliwymi analizami.

Typy na Arabię Saudyjską

Faza grupowa wejdzie w decydującą fazę, ale dla wielu reprezentacji już wcześniej zakończy się Mundial 2022. Arabia Saudyjska – Meksyk to mecz, w którym Arabia Saudyjska stawiana jest w roli tej, której przyjdzie stawić czoła lwu. Meksyk ma, kolokwialnie mówiąc, pożreć rywali. Jednak czy tak będzie? Czy sprawdzą się przed meczem Arabia Saudyjska – Meksyk kursy. Gdzie upatrywać ewentualnych szans Arabii Saudyjskiej?

Z pewnością Arabia Saudyjska gra nietypowy futbol, który być może nie jest wyrafinowanym stylem gry, ale potrafi sprawiać problemy wyżej notowanym drużynom. Przed mundialem Arabia potrafiła zremisować z Ekwadorem czy dzielnie stawiać czoła Kolumbii, ostatecznie przegrywając 0:1.

Meksyk wydaje się rywalem o klasę lepszym, ale Arabia Saudyjska nic w tym meczu nie musi, a jedynie może. To Meksyk musi wygrać, bowiem każdy inny wynik zostanie przyjęty jako olbrzymie rozczarowanie. Komfort piłkarzy Arabii Saudyjskiej, którzy będą godnie chcieli pożegnać się z fazą grupową, może być języczkiem uwagi.

Część ekspertów uważa, że największą bronią Arabii Saudyjskiej przed meczem z Meksykiem mogłaby być pewnego rodzaju anonimowość. Większość piłkarzy tejże reprezentacji jest szerzej nieznanych, a skauci nie zawsze, mimo coraz lepszej technologii, potrafią oddać rzeczywisty obraz sytuacji czy charakterystykę poszczególnych graczy. Zgodzilibyśmy się z tym, gdyby chodziło o pierwszy mecz fazy grupowej. Meksykański sztab będzie miał jednak wyciągnięte solidne wnioski po dwóch pierwszych meczach Arabii Saudyjskiej z Argentyną i Polską, więc nic tutaj już nie da się ukryć.

W związku z tym, nie przewidujemy, że Arabia Saudyjska stworzy większe problemy Meksykowi. Patrząc jednak na to, że defensywa El Tri nie zawsze jest taka szczelna, jakby tego oczekiwał Gerardo Martino, może okazać się tak, że Arabia znajdzie drogę, żeby przynajmniej raz pokonać meksykańskiego bramkarza. I właśnie takie na Mistrzostwa Świata 2022 typy na ten mecz uważamy za najbardziej prawdopodobne, żartobliwie mówiąc, z tych nieprawdopodobnych.

Typy na Meksyk

Według różnych szacunków kadra Meksyku jest warta blisko dziesięć razy tyle, co kadra Arabii Saudyjskiej. Czy różnicę będzie widać na boisku? Naszym zdaniem tak i takie na Mundial 2022 typy na ten mecz mają swoje uzasadnienie.

Wystarczy zerknąć na historię bezpośrednich spotkań Meksyku z Arabią Saudyjską. Do tej pory rozegrano trzy takie mecze i za każdym razem, zdecydowanie wygrywali El Tri. Ostatnia konfrontacja zakończyła się wygraną Meksyku 5:1, a wcześniejsze odpowiednio 5:0 oraz 2:0.

Meksyk zdobył więc w trzech meczach przeciwko Arabii Saudyjskiej aż 12 goli, podczas gdy rywale odpowiedzieli tylko jednym trafieniem. Uważamy, że Meksyk rozpocznie ten mecz usposobiony mocno ofensywnie, co może zaowocować, że piłka kilka razy wpadnie do siatki ich rywali.

Analizując na Mundial 2022 kursy w kontekście tego meczu, sądzimy, że można się pokusić nie tylko o typy na wygraną Meksyku, ale też na fakt, że zdobędą powyżej 2.5 gola przeciwko Arabii Saudyjskiej.

Typy na Arabia Saudyjska – Meksyk okiem innych

Jeżeli chcesz sprawdzić, jakie na Mundial 2022 typy mają inni gracze, zerknij poniżej. Zgadasz się z prognozami przed meczem grupowych rywali Polaków? A może masz inny pomysł na Mundial 2022 zakłady?

W tej chwili nie mamy więcej typów - odśwież albo sprawdź później!

Mieliśmy rację? Sprawdź po meczu! 👇

Chcemy wspierać wszystkich, stawiających na Mistrzostwa Świata 2022 zakłady. W związku z tym starannie przygotowujemy nasze typy. Jeżeli chcesz zweryfikować, czy tym razem się sprawdziły, zajrzyj do nas po meczu. Poniżej znajdziesz wynik i niezbędne statystyki.