Freak piłka?

MOVE Federation Fortuna - nowe show piłkarskie!

Na MOVE Federation Fortuna oferuje kursy, ponieważ organizacja ta ma charakter typowo sportowo-rozrywkowy. To nowe wydanie piłki nożnej, które będzie można oglądać na organizowanych eventach. Co warto wiedzieć o Move Federation?

MOVE Federation Fortuna co to jest i dlaczego powinno Cię zainteresować

Jak odpowiedzieć na pytanie: MOVE Federation co to jest? Można to porównać do MMA, które coraz częściej uprawiane jest przez celebrytów. Organizacje takie jak FAME MMA czy High League stworzyły miejsce rywalizacji influencerów w oktagonie. MOVE Federation bazować będzie na piłkarskiej rywalizacji. To oznacza, że znane osobistości z Instagrama, Tik Toka i pozostałych serwisów społecznościowych będą grać w piłkę nożną. Tym razem nie będzie dochodziło do ich konfrontacji na ringu, a na boisku piłkarskim.

MOVE Federation kiedy i gdzie

Zakłady na MOVE Federation będą koncentrować się na sportowej rywalizacji. Podczas wydarzenia pod egidą tej organizacji będą odbywać się mecze piłkarskie. Co jednak istotne, zasady będą odbiegać od tradycyjnego spotkania piłki nożnej. Aby widowisko było ciekawsze pomysłodawcy federacji dokonali wielu roszad, jeśli chodzi o sposób prowadzenia rozgrywek. Przykład? W MOVE Federation można zdobyć bramkę liczoną za 3 punkty. W tradycyjnej piłce nożnej nie ma takiej możliwości.

 • Kiedy MOVE Federation? 19.11.2022, g. 20:00
 • Ile osób w zespole? Pięciu zawodników w polu + bramkarz
 • Jaki jest czas gry? 2 x 10 minut
 • Jakie jest boisko? Owalne z wymiarami 45 m (długość) i 20 m (szerokość)
 • Jakie są bramki? 4 m (szerokość) i 2.44 m (wysokość)

MOVE Federation co to za gra?

W MOVE Federation przede wszystkim chodzi o show i o to, aby promować aktywność fizyczną. Stąd zaangażowanie celebrytów do Football SuperShow. Co to za pomysł? Jak na razie zostały utworzone drużyny, gdzie kapitanami są znane twarze m.in. z freak fightów. 

Oto liderzy poszczególnych drużyn:

 • Drużyna czerwona – Wojtek Gola
 • Drużyna biała – Mateusz Trąbka
 • Drużyna fioletowa – Monika Kociołek
 • Drużyna różowa – Natalia Natsu Karczmarczyk
 • Drużyna złota – Michał Boxdel Baron
 • Drużyna jasnoniebieska – Patryk Bandurski

Każdy z kapitanów tworzy swój zespół, który weźmie udział w najbliższym wydarzeniu tj. 19 listopada 2022 roku. Co więcej, w MOVE Federation Fortuna obowiązuje specjalny przycisk, dzięki któremu w trakcie rozgrywki można wezwać profesjonalnego piłkarza. Tego rodzaju bonus można wykorzystać tylko raz. Wówczas przywołany zawodnik wchodzi na boisku na 120 sekund. To jednak nie koniec specjalnych atrakcji.

W MOVE Federation nie obowiązują auty i rzuty rożne. Dlaczego? Dlatego, że boisko ograniczone jest bandami, od których można kopać piłkę. Oto, jak liczone będą punkty w trakcie pojedynku:

 • 1 punkt – gol strzelony nogą lub głową z połowy przeciwnika
 • 2 punkty – bramka z dystansu, a więc strzał z własnej połowy
 • 3 punkty – gol zdobyty po przewrotce, nożycach lub szczupaku

Football SuperShow a MOVE Federation

W MOVE Federation Fortuna chodzi przede wszystkim o dobrą zabawę. To jednak nie oznacza tego, że uczestnicy nie będą zdeterminowani, żeby odnosić wygrane. W dwóch wydarzeniach zostaną wyłonieni finaliści, którzy wezmą udział w potyczce Big Final. Co ciekawe, w Football SuperShow udział biorą drużyny mieszane złożone z mężczyzn i kobiet.

Do niedawna Natsu czy Tromba, jeśli pokazywali się na wydarzeniach sportowych, to były to gale freak fight. Natalia Karczmarczyk rywalizowała m.in. w pierwszej odsłonie High League. Tym razem influencerki, jak i streamerzy staną naprzeciw siebie rywalizując w piłce nożnej. Do promocji tego wydarzenia został zatrudniony Krzysztof Stanowski, który prowadził premierową konferencję odnośnie MOVE Federation Fortuna.

MOVE Federation Fortuna i nie tylko

Bukmacher Fortuna to nie jedyna firma, która zaangażowała się w promocję MOVE Federation. Już teraz z tą organizacją współpracują znane marki takie jak KFC, Predator Energy czy sklep sportowy R-Gol.

Od początku gdy ogłoszono start MOVE Federation Fortuna zaangażowała się w to wydarzenie. Bukmacher zapewnił sobie dostęp do oferty kursowej na wyłączność. To oznacza, że tylko w serwisie efortuna.pl znajdziesz zakłady na najbliższe wydarzenia Football SuperShow.

MOVE Federation Fortuna zakłady

Zakłady na MOVE Federation

Zakłady na MOVE Federation odnoszą się do poszczególnych spotkań, które są zaplanowane na gali. W Fortunie znajdziesz typy na drużynę Boxdela, Wojtka Goli czy Natsu. Możesz w ten sposób przewidywać, który z tych zespołów okaże się lepszy. Co więcej, poza klasycznymi zakładami bukmacher oferuje typy na wynik bez remisu, podwójną szansę i zdarzenie: czy będzie rzut karny?

Jeśli MOVE Federation będzie cieszyć się większą popularnością, to zakłady również powinny być bardziej rozbudowane. To nowe zjawisko, dlatego firmy muszą dostosować oferty do wymagań Football SuperShow. Wydaje się, że kwestią czasu są typy na liczbę goli czy dokładny wynik.