LV BET vs Fortuna. Który bukmacher jest najlepszy?

Zawiera treści reklamowe | 18+ | Obowiązuje regulamin

Zastanawiasz się, gdzie lepiej obstawiać? W tym tekście porównujemy dwie opcje. Testujemy stronę LV BET oraz Fortuna. Oba te serwisy są dobrze znane polskim typerom. Porównujemy ich oferty i nie tylko, żeby pomóc Ci w wyborze. Chcemy, aby Twoje doświadczenie online było zawsze jak najlepsze. Znajdziesz tu wszystkie potrzebne informacje.

Starcie gigantów, czyli gdzie lepiej obstawiać – Fortuna czy LV BET

Internet to fantastyczny wynalazek. Dzięki niemu możemy wybierać w ogromnych ilościach przeróżnych bukmacherów. Jak wybrać odpowiedniego dla naszego stylu gry? Oczywiście poprzez porównywanie różnych dostępnych opcji! Tutaj zajmiemy się dwoma gigantami i postaramy się odpowiedzieć na najważniejsze pytanie – LV BET czy Fortuna?

 LV BETFortuna
Bonus powitalnydo 1520 PLNdo 2230 zł
Rynki5/54/5
Kursy5/5 4/5
Aplikacja mobilna5/54/5
Transmisje/zakłady na żywo2/55/5
Ocena całkowita4/54/5
Zarejestruj się i skorzystaj z bonusu powitalnego4/54/5

Bonusy Powitalne: LV BET

LV BET bonus do 1520 PLN

Wydawać by się mogło, że bukmacherzy stawiają sobie bonus powitalny za punkt honoru. W przypadku LV BET pozwala on graczowi na zdobycie aż trzykrotnego mnożnika: x30 (bez depozytu), x100 i x 50 przy wpłacie min. 50 PLN. W związku z tym, bonus wynieść może nawet do 1520 PLN! Oczywiście, nie otrzymamy tych pieniędzy tak „po prostu”. Trzeba jednak postawić jeden kupon AKO, którego kurs przekracza 2.50, i składa się z minimum 3 wydarzeń.

Gwarantuje to ogromne emocje już od samego początku i szansę na sporą wygraną. Niestety, bonus ważny jest tylko na jeden zakład. Jest to przyzwoita oferta, dlatego dajemy jej 4/5.

Fortuna bonus do 2230 PLN

Przyjrzyjmy się konkurencyjnej ofercie. Fortuna daje swoim użytkownikom możliwość zdobycia trzech bonusów na start. Kolejno są to: darmowy zakład, zakład ubezpieczony, a także bonus od pierwszego depozytu.

Darmowy zakład to 20 PLN, które otrzymasz w równowartości punktów lojalnościowych Fortuna Klub Plus. Wystarczy, że zarejestrujesz się z dowolnego linka na tej stronie w Fortunie, a także zweryfikujesz swoją tożsamość (skany dowodu osobistego lub paszportu). Na Twoim koncie pojawi się 2800 FKP, które w Sklepie wymienisz na darmowy zakład 20 PLN. Oczywiście możesz punkty zachować, zbierać je dalej i wymienić później na jeszcze wyższy bonus.

Zakład ubezpieczony do 210 PLN. Dzięki kodowi promocyjnemu Fortuny, Twój pierwszy zakład będzie ubezpieczonym. Wzrośnie też jego wartość – do maksymalnych 210 PLN. Jak wykorzystać zakład ubezpieczony? Po prostu wpłać pierwszy depozyt i wyślij kupon w ciągu 10 dni. Twój pierwszy zakład z automatu będzie zabezpieczony. Jeśli przegrasz, Fortuna odda stawkę kuponu (do max. 210 PLN), potrącając jedynie należny podatek bukmacherski. Wymagany obrót dla cashbacku to jedynie 1x.

Bonus 100% do 2000 PLN możesz otrzymać za swój pierwszy depozyt. Wystarczy, że w ciągu 3 dni od rejestracji zdeponujesz co najmniej 10 PLN w Fortunie i sprostasz wymaganiom bukmachera. Należy obrócić swoją pierwszą wpłatę 4x na zakładach AKO z min. 3 zdarzeniami (kurs na każde co najmniej 1,35) w ciągu 30 dni. Jeśli wykonasz zadanie, Fortuna przypisze do Twojego konta bonus 100% od wpłaty. Jeśli chcesz otrzymać “maxa”, wpłać dwa tysiaki lub więcej. Wpłacając 50 złotych, otrzymasz pięć dyszek i tak dalej. To właśnie dokładnie wysokość Twojej wpłaty determinuje, jaki bonus otrzymasz po spełnieniu warunków bukmachera.

Zwycięzcą w tej kategorii zostaje Fortuna. Oferuje ona dużo wyższy i atrakcyjniejszy, bo aż potrójny bonus powitalny, w którym znajdziesz zarówno freebet, cashback oraz klasyczne 100% od depozytu. Więcej o bonusach LV BET i bonusach na Fortuna przeczytasz na poświęconej im stronie.

Zakres rynków i dostępne sporty: LV BET

Pomówmy o dostępnych rynkach dyscyplin sportowych. Ciężko o bogatszą ofertę niż ta na LV BET. Lista oferowanych przez nich sportów jest pokaźna i znajdują się na niej zarówno najpopularniejsze sporty jak i te mniej rozpoznawalne. Pośród nich znajdują się:

 • piłka nożna
 • żużel
 • boks
 • koszykówka
 • tenis

Oprócz szerokiego wyboru dyscyplin sportowych, znajdziemy też zakłady dodatkowe. Należą do nich handicapy, liczba bramek/punktów, kartki, kary i wiele innych. Zarówno w tym aspekcie zdecydowanie faworytem jest LV BET. Bądźmy zatem szczerzy, 5/5 to jedyna słuszna ocena w ich przypadku.

Konkurent w tej kategorii, jak można było się spodziewać po weteranie polskiego rynku, posiada bardzo bogatą ofertę i sporą ilość zakładów dodatkowych na konkretne zdarzenia.

Znajdziesz tu wszystkie najbardziej rozpoznawalne dyscypliny sportowe, jak i te bardziej niszowe. Będziemy mogli tutaj postawić zakład na:

 • piłkę nożną
 • siatkówkę
 • żużel
 • boks
 • piłkę ręczną
 • floorball
 • baseball
 • futsal
 • krykiet
 • curling

Poza tym w pewnych okresach można trafić na wydarzenia z innych sportów.

Oferowane zakłady dodatkowe są bardzo przyzwoite, ale też nie wyróżniają się niczym szczególnym. Solidna oferta zasługuje według nas na 4/5.

Wybór nie należał do najłatwiejszych, ale zdecydowały szczegóły.Ilość dyscyplin i zdarzeń, w tym ze sportów niszowych, wśród których można znaleźć prawdziwe perełki.

Zatem LV BET czy Fortuna? Tutaj zwycięzca mógł być jeden.

Panie i Panowie, wygrywa LV BET.

Zakres rynków na przykładzie: LV BET

W ramach testu naszym przykładowym wydarzeniem będzie prawdziwy hit piłkarskich boisk – finał Ligi Mistrzów: Juventus Turyn – Real Madryt.

LV BET ma w ofercie sporo rozmaitych rynków, które są podzielone na różne kategorie, a w tym:

 • dokładny wynik,
 • zakłady specjalne,
 • przedziały czasowe,
 • ilość bramek,
 • i 2. połowa,
 • strzelcy bramek,

W sumie możemy postawić 143 zakłady na jeden mecz. Bez wątpienia możemy wystawić im za to 5/5.

Z drugiej strony Fortuna, oprócz standardowych 1×2 daje nam do wyboru jeszcze inne opcje, takie jak:

 • dokładny wynik,
 • ilość bramek,
 • i 2. połowa,

Łącznie 73 dodatkowe zakłady. Jest dobrze, ale nie tak dobrze, jak u konkurencji: 4/5.

Również tutaj, młody wilczek w branży wiedzie prym. Różnica jest ogromna, ponieważ posiada ponad 2 razy więcej możliwych zakładów do postawienia.

Oferta LV BET w tej kategorii jest niewątpliwie wyróżniającą się na tle innych witryn bukmacherskich w Polsce.

Oferowane kursy: LV BET

Również w tym przypadku naszym przykładem będzie mecz finałowy zeszłorocznej Ligi Mistrzów. Zakład 1×2 na stronie bukmachera przedstawia się w następujący sposób:

 • Juventus Turyn – 2.95
 • Remis – 3.20
 • Real Madryt – 2.55

Kursy są bardzo atrakcyjne. Bez zawahania dajemy za to 5/5.

Ponownie zwycięża młodszy bukmacher. Może się wydawać, że chociaż jego kursy są tylko niewiele wyższe, to przy większej ilości typów i wyższych stawkach, tego typu różnice mogą mieć kluczowe znaczenie. Kurs na faworyta był tutaj tylko identyczny. Pozostałe lepsze były u młodszego z konkurentów.

Aplikacja mobilna: Fortuna

Fortuna

Znajdziemy tutaj ciekawą, funkcjonalną i atrakcyjną graficznie aplikację. Jest ona ogromnym ułatwieniem dla każdego użytkownika, ponieważ eliminuje konieczność logowania się za każdym razem za pośrednictwem przeglądarki. Opcje zasługujące na uwagę to:

 • wyniki na żywo,
 • dokładne statystyki,
 • wizualizacja akcji,
 • powtórki pomeczowe,
 • wyskakujące powiadomienia.

Szeroki wybór dostępnych funkcji czyni tę aplikację jedną z najlepszych na rynku. Zdecydowanie godna pobrania i zainstalowania na komórce lub tablecie. Bez zawahania dostaje od nas 5/5.

LV BET

Aplikacja LV BET jest jeszcze świeżym tworem i pozostawia wiele do życzenia. Naszym największym zarzutem jest to, że appka powstała tylko na Androida, zaś wszystkie inne systemy muszą się zadowolić zwykłą wersją mobilną.

W tej kategorii chyba łatwo określić zwycięzcę, prawda? Oczywiście zostaje nim Fortuna.

Transmisje i zakłady na żywo: Fortuna

Na LV BET nie znajdziemy zbyt wielu zakładów na żywo. Znajdziesz tutaj jedynie podstawowe opcje, czyli dokładny wynik meczu, wynik do połowy i 1×2.

Nie uświadczymy też transmisji na żywo, a sama tekstowa relacja jest marnym pocieszeniem. Tak czy inaczej sam wybór dostępnych rynków jest dostateczny.

Sama oferta zakładów to za mało, dlatego z  ciężkim sercem, ale sprawiedliwie, przyznajemy 3/5.

U Fortuny, każdy fan piłki nożnej powinien być zachwycony ilością i jakością zarówno zakładów, jak i transmisji.

Szeroki wachlarz tych opcji robi wrażenie. Ogrom wydarzeń i możliwości stawiania zakładów na żywo to coś, co wyróżnia ich na tle konkurencji.

Będziemy mogli również oglądać transmisje wielu meczów wraz z błyskawicznym dostępem do statystyk czy Live Tracker. Każdy doświadczony gracz znajdzie tu to, czego szuka. Tym samym nie pozostaje nam nic innego, jak wystawić ocenę 5/5.

LV BET czy Fortuna: gdzie lepiej ulokować swoje pieniądze?

Nasz test gigantów na polskim rynku bukmacherów online wygrywa mimo wszystko Fortuna. Ta decyzja jest głównie spowodowana możliwością skorzystania z aplikacji mobilnej oraz wyśmienitymi transmisjami online wraz z gamą zakładów live. Zaczynając swoją przygodę z tym bukmacherem, będziesz mógł otrzymać podwojenie pierwszej wpłaty do 2000 zł, darmowe 20 zł w punktach Fortuna Klub Plus oraz bonus cashback do 210 PLN, który zostanie Ci przyznany po wpłaceniu pierwszych środków.

Więcej na temat obu serwisów przeczytasz na łamach naszej witryny. Jedna zadedykowana jest recenzji LV BET, a drugą recenzji Fortuna.