Jak robić wpłaty i wypłaty

LV BET płatności

Obstawiaj w LV BET!

LV BET

Bonusy za kod promocyjny LV BET!
Freebet 20 zł z kodem: wygrana x2 po kursie 2.00; Freebet 20 zł w apce: x3 po kursie 1.75; Freebet 20 zł zwykły bez depozytu: wygrana x2 po kursie 2.00; Bonus 100%: depozyt + bonus x4 po kursie 1.75; Bonus 50%: depozyt + bonus x3 po kursie 1.75; Bonus mnożnik x25: depozyt x3 po kursie 2.50; 33 dni +14%: brak obrotu!

Jak robić w LV BET płatności na stronie oraz w aplikacji mobilnej?

Zapewne zainteresowało Cię, jak wyglądają w LV BET płatności. W tym artykule oprowadzimy Cię po dostępnych metodach płatności. Dowiesz się, jak robić wpłaty i wypłaty oraz, co najważniejsze – jaki jest minimalny depozyt i minimalna wypłata w LV BET.

LV BET płatności: wpłaty i wypłaty w mgnieniu oka

Od razu przyjrzyjmy się, jak wyglądają w LV BET płatności. Jak zrobić pierwszy depozyt oraz zlecić pierwszą wypłatę wygranych? Przy okazji, miej na uwadze, że w LV BET za pierwsze depozyty otrzymasz bonusy powitalne. Sprawdź też działanie kodu promocyjnego, który potrafi nieść za sobą wiele korzyści dla nowych graczy.

Wpłata do LV BET – depozyt krok po kroku

 • Przejdź na stronę LV BET.
 • Zaloguj lub zarejestruj się na stronie.
 • W prawym górnym narożniku kliknij na “wpłata”.
 • Wybierz swój bonus (jeśli jest dostępny).
 • Wybierz jedną z metod płatności.
 • Wprowadź kwotę depozytu (min. 10 zł).
 • Naciśnij “wpłać teraz”.
 • Potwierdź swoją transakcję.

Jak widzisz, nie musisz poświęcać zbyt wiele uwagi ani też czasu, aby w LV BET wpłata wylądowała na Twoim koncie gracza i była dostępna do stawiania zakładów. Pamiętaj o min. kwocie depozytu 10 zł oraz o tym, że bonusy powitalne mogą wymagać wniesienia wyższej wpłaty.

Wypłata z LV BET – jak ją zrobić?

 • Zaloguj się do LV BET.
 • Kliknij w “Moje Konto”.
 • Następnie po lewej stronie w odnośnik “wypłata”.
 • Potwierdź metodę płatności.
 • Kliknij na “wypłać teraz”.
 • Wprowadź kwotę (min. 25 zł).
 • Sprawdź, czy wyświetlony numer rachunku bankowego jest poprawny.
 • Zatwierdź wypłatę, klikając “wypłać teraz”.

W LV BET przelew możesz wykonać jedynie na swój osobisty rachunek bankowy. Wypłaty dostępne są dla posiadaczy stałych kont gracza, a więc takich, po pełnej weryfikacji tożsamości (skanami dowodu osobistego lub paszportu). Pamiętaj także, że w LV BET wypłata może być zrobiona wyłącznie z salda gracza. Nie możesz więc wypłacić środków bonusowych.

Metody płatności w LV BET, z których możesz skorzystać

Wielu graczy poszukuje bukmachera, który ma dla nich wygodne metody płatności. Jak można opisać wygodę? Chciałoby się powiedzieć dwa pstryknięcia palcami i o, kasa ląduje na koncie. Czary jednak nie istnieją, ale faktycznie, w LV BET płatności przebiegają ekspresowo.

Czas potrzebny na złożenie depozytu to góra dwie minuty. Podobnie zresztą, jak wypłata, która pomijając proces księgowania przez dział finansowy, nie powinna zająć Ci więcej, niż kilka mrugnięć okiem.

Dostępne metody wpłaty w LV BET

Deponowanie środków na LV BET odbywa się za pomocą portfeli elektronicznych, kart płatniczych oraz bankowości internetowej. Chcesz dowiedzieć się, jakie opcje są dostępne. Tabela poniżej powinna w tym pomóc.

LV BET depozyt – metodaMin. kwotaOpłaty i prowizjeCzas realizacji
Paymenticon10 złbrakNatychmiast
Przelewy2410 złbrakNatychmiast
BLIK10 złbrakNatychmiast
dotpay10 złbrakNatychmiast
tpay.com10 złbrakNatychmiast
Karta VISA10 złbrakNatychmiast
Karta Mastercard10 złbrakNatychmiast
Paysafecard20 złbrakNatychmiast
Skrill40 złbrakNatychmiast

Jak widzisz, minimalna w LV BET wpłata zaczyna się od 10 złotych. W przypadku niektórych metod, jak Paysafecard i Skrill minimalny depozyt wynosi odpowiednio 20 oraz 40 zł. Za pomocą większości metod, jednorazowo możesz wpłacić maksymalnie 10 000 zł.

Dostępne metody wypłaty w LV BET

LVBET płatności

Wachlarz dostępnych opcji wypłat nie należy już do najbujniejszych. Jest to coś, co strona mogłaby w przyszłości poprawić,ale niestety nie może. Dlaczego? Regulacje prawne w Polsce zezwalają wypłacać wygrane wyłącznie na osobisty rachunek bankowy gracza. Ponadto, musi być to rachunek w polskim banku.

LV BET wypłataMin i max. kwotaOpłaty i prowizjeCzas realizacji
 RapidPay 25 – 300 000 złbraknawet w 10 minut
 Przelew Bankowy 25 – 300 000 złbrakdo 2 dni roboczych

Sprawa wygląda prosto. Bukmacher LV BET płatności na rachunki bankowe, a więc wypłaty realizuje systemem RapidPay lub zwykłymi przelewami. RapidPay to system, który wspiera wypłaty na konta następujących banków: mBank, Inteligo, PKO BP, Volkswagen Bank, Alior Bank, Nest Bank, Idea Bank, Credit Agricole, Getin Bank. W ten oto sposób, już nawet po 10 minutach możesz odebrać przelew ze swoją wygraną.

Jeśli masz inny bank, nic się nie martw. W LV BET wypłata zostanie zrealizowana, ale czas oczekiwania może wydłużyć się nawet do 2 dni roboczych.

Jak wygląda w LV BET wpłata w aplikacji mobilnej?

lvbet wpłata w aplikacji
 • Pobierz aplikację dla Android lub iOS.
 • Zaloguj się lub zarejestruj konto LV BET.
 • Kliknij na “wpłata”.
 • Wybierz metodę depozytu.
 • Wprowadź kwotę, którą chcesz zdeponować.
 • Zatwierdź swój depozyt.

Pamiętaj, że minimalna wpłata w LV BET to 10 złotych – bez względu na to, czy wpłacasz depozyt w aplikacji, czy na stronie internetowej.

Jak przebiega w LV BET wypłata przez aplikację mobilną?

 • Zaloguj się do appki.
 • Upewnij się, że chcesz wypłacić środki z salda gracza.
 • Saldo bonusowe podlega warunkom obrotu.
 • Kliknij na “wypłata”.
 • Wybierz przelew bankowy (jedyna dostępna opcja).
 • Wpisz kwotę wypłaty.
 • Potwierdź wypłatę.

Minimalna kwotą, którą możesz wypłacić z LV BET to 25 złotych.

Płatności w punkcie LV BET

Czy wiesz, że w LV BET płatności dostępne są też w lokalach naziemnych? Może to wydawać się dziwne, ale tak, właśnie tak – konto online doładujesz w punkcie bukmacherskim! Wystarczy, że skorzystasz z automatu Paymenticon.

Jak to zrobić? Najpierw musisz poprosić pracownika lokalu o utworzenie wirtualnego portfela. Otrzymasz swój login i hasło, dzięki którym będziesz mógł wpłacić gotówkę w lokalu, a ta, pojawi się niezwłocznie na Twoim koncie online.

No i byśmy zapomnieli. Aby utworzyć portfel wirtualny, udaj się do lokalu LV BET z dowodem osobistym i nazwą użytkownika. Jeśli będziesz miał wątpliwości, czy dodatkowe pytania, wykwalifikowany pracownik przeprowadzi Cię przez cały proces i wyjaśni, jak wygląda w LV BET wpłata w punkcie.

Co zrobić, kiedy napotkam problem podczas transakcji?

Choć to rzadkość, to niczego wykluczyć nie można. Przedłużająca się wpłata, zbyt długi czas oczekiwania na wypłatę. Jeśli coś takiego Ci się przytrafi, skontaktuj się z Obsługą Klienta LV BET. Zalecamy kontakt poprzez czat online, bo ten po protu odpowiada najszybciej. Konsultanci pracują naokoło zegara, a więc 24 godziny na dobę, przez 7 dni w ciągu tygodnia.

FAQ

Jaka jest minimalna kwota wpłaty do LV BET?

Minimalna u bukmachera LV BET wypłata to 25 zł. Dobrą wiadomością jest to, że serwis nie pobiera żadnych opłat.

Kiedy otrzymam swoją wypłatę?

Każdą wypłatę musi zatwierdzić Dział Finansowy LV BET. Oprócz tego na czas realizacji może wpłynąć wybrana forma płatności. Operator twierdzi, że transakcje księgowane są na bieżąco. Zdarzają się jednak przypadki, gdy ich przetwarzanie może potrwać nawet do 2 dni roboczych.

Czy LV BET pobiera opłaty w przypadku wpłat i wypłat?

W LV BET płatności (wpłaty, wypłaty) nie są objęte żadną prowizją ani też dodatkowymi opłatami.

Czy mogę anulować wypłatę?

Masz taką możliwość. Możesz anulować w LV BET przelew, jeżeli nie został on już zaksięgowany i zrealizowany. Jeżeli chcesz to zrobić, kliknij w Nazwę Użytkownika (na górze strony), a następnie wybierz “Oczekujące Wypłaty” i kliknij w “Anuluj”.

Czy w LV BET jest bonus od pierwszej wpłaty?

Tak. LV BET przygotował bonus nie tylko od pierwszej, ale i od kolejnej wpłaty. Aktualna oferta powitalna to 60 zł freebet + depozytowe do 2000 zł + 14%.