Łap LV Punkty w LV BET!

Zawiera treści reklamowe | 18+ | Obowiązuje regulamin

Nie planujesz skorzystać z żadnej ofert LV BET? Bukmacher zadba o to, żebyś nie był stratny. Jak to się dzieje? Po prostu! Grając u tego buka zbierasz tzw. LV Punkty, które potem możesz wymieniać na atrakcyjne nagrody.

Warunki zdobywania LV Punktów

LV Punkty zdobywasz zwyczajnie typując. Za każde zagrane 25 zł dostaniesz 1 LV Punkt. Jeżeli uzbierasz 100 takich punktów, możesz wymienić je na gotówkę albo super nagrody! To banalnie proste. Nie musisz nic robić, a podczas grania punkty gromadzą się na Twoim koncie.

Warunkiem zdobywania LV Punktów jest po prostu gra. Im więcej obstawiasz tym więcej punktów gromadzi się na Twoim koncie. 100 takich punktów to równowartość 5 zł. Środki te nie podlegają obrotowi, ale możesz je za to wymieniać na atrakcyjne nagrody. Jeżeli zdarzy się sytuacja zwrotu środków i anulowania postawionego betu, wtedy punkty, które zostały poprzednio naliczone za taki zakład zostaną oczywiście odjęte z Twojej puli. Pamiętaj, że zgromadzone przez Ciebie punkty nigdy nie wygasną i zawsze możesz je gromadzić dalej.

LV BET promocje

LV BET punkty to świetna opcja, która właściwie nie wymaga od Ciebie za wiele wysiłku. Po prostu grasz a na twoim koncie rośnie pula punktów. Jednak to oczywiście nie wszystko jeżeli chodzi o ofertę tego buka. Koniecznie zapoznaj się z nią w całości, bo zdecydowanie jest warto.

Kod promocyjny LV BET

Każda promocja LV BET jest bardzo dobrze przygotowana, ale mało co może przebić pakiet powitalny tego bukmachera. Przejdź naszym linkiem na stronę bukmachera i załóż u niego konto, a Twój bonus na dzień dobry może wynieść nawet do 1520 zł! Jak to możliwe? Jest to suma darmowego zakładu za 20 zł i bonusów od dwóch pierwszych depozytów: do 1000 zł i do 500 zł. Prosty rachunek! Możesz w rezultacie otrzymać aż 1520 zł! Pamiętaj, że na LV BET kod promocyjny nie jest wymagany.