Dołącz do programu lojalnościowego

Łap punkty w LV BET

Zbieraj punkty
LV BET
70/100
Nietypowy bonus do 2060 zł + 14%!

Szukasz dodatkowych bonusów? Do 31 maja 2023 roku dostępne były LV Punkty w programie lojalnościowym bukmachera. Wraz z końcem miesiąca operator zrezygnował z tego pomysłu i skupił się na innych promocjach dla graczy.

ZOBACZ BIEŻĄCE PROMOCJE

Program lojalnościowy LV BET: punkty za zakłady

Zapewne nieraz spotkałeś się z programami lojalnościowymi. W przypadku bukmachera LV BET mamy do czynienia właśnie z klasyczną ofertą. Najpierw gromadzisz LV punkty, które przyznawane są za stawiane przez Ciebie zakłady, a kiedy już uzbierasz ich wystarczająco, możesz dokonać wymiany na cenne bonusy.

Jak zdobędziesz LV punkty?

LV punkty

Punkty zdobywasz zwyczajnie typując. Za każde wydane 25 zł dostaniesz 1 LV Punkt. Jeżeli uzbierasz 100 takich punktów, możesz wymienić je na gotówkę! To banalnie proste. Aby zbierać punkty, nie musisz nic robić. Podczas grania punkty automatycznie gromadzą się na Twoim koncie u bukmachera.

Warunkiem zdobywania LV Punktów jest po prostu gra. Im więcej zakładów obstawiasz, tym więcej punktów gromadzi się na Twoim koncie. 100 punktów to równowartość 5 zł. Środki te nie podlegają obrotowi.

Warto wiedzieć też, co jeżeli zdarzy się sytuacja zwrotu środków i anulowania postawionego betu. Wtedy punkty, które zostały poprzednio naliczone za taki zakład zostaną oczywiście odjęte z Twojej puli. Nie ma tak dobrze… w każdym razie sytuacja jest fair.

Pamiętaj, że zgromadzone przez Ciebie punkty nigdy nie wygasną i zawsze możesz je gromadzić dalej. Nie ma też górnego limitu zgromadzonych punktów, co jest ważne zwłaszcza dla graczy, stawiających wysokie stawki.

Jak wykorzystasz w LV BET punkty z programu?

LV BET punkty

Spokojnie, to nic skomplikowanego, ale dla pewności, zapoznaj się z fragmentem poniżej.

Sama wymiana punktów jest równie prosta, a nawet jeszcze prostsza, niż ich gromadzenie. Wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto gracza; możesz zrobić to na stronie internetowej lub w aplikacji LV BET. Następnie pozostaje Ci tylko wejść do zakładki “LV punkty”. W każdej chwili możesz podejrzeć tam stan zgromadzonych przez siebie punktów oraz ich równowartość w gotówce. Jeśli zechcesz dokonać wymiany, wystarczy, że klikniesz przycisk “wymiana” i tyle. Pamiętaj jednak, że dokonanie wymiany jest nieodwracalne, ale z drugiej strony, po co kisić punkty, skoro można wziąć gotówkę?

A właśnie… co z tą gotówką? Punkty wymieniasz na prawdziwe pieniądze, a to oznacza, że lądują na saldzie gracza i nie są objęte żadnym wymogiem obrotu. Jesteś ich pełnym dysponentem i możesz zrobić z nimi, co tylko Ci się podoba. Śmiało wypłacaj i ruszaj w miasto lub stawiaj kolejne zakłady. Bukmacher LV BET nie narzuca Ci minimalnego kursu, liczby zdarzeń czy konkretnej oferty zakładów. Pełna swoboda, luz, blues i orzeszki, chciałoby się powiedzieć!

Regulamin LV punktów

Aby upewnić się, że wszystko już wiesz, przeczytaj jeszcze krótki regulamin poniżej. Zawarte są w nim najważniejsze informacje odnośnie LV punktów.

  1. Punkty otrzymuje się za zakłady bukmacherskie postawione za prawdziwe pieniądze.
  2. Każde wydane 25 zł na stronie lub w aplikacji LV BET oznacza przyznanie 1 punktu.
  3. Minimalna liczba punktów, aby dokonać wymiany na gotówkę wynosi 100 i jest równowartością 5 zł.
  4. Gotówka otrzymana dzięki punktom nie podlega żadnym warunkom obrotu – trafia na saldo gracza.
  5. W przypadku anulowania zakładu lub zwrotu, punkty za taki zakład zostaną odjęte od salda gracza.
  6. Punkty lojalnościowe można zbierać na dowolnych zakładach LV BET – zarówno przedmeczowych, jak i na żywo.
  7. Zgromadzone punkty nie posiadają terminu ważności. Nigdy nie wygasają.
  8. Bukmacher LV BET zastrzega sobie, że w każdej chwili, po uprzednim poinformowaniu graczy, może dokonać zmian w powyższym regulaminie. Jeżeli tak się stanie, bądź pewien, że zamieścimy stosowną aktualizację.

Czy w LV BET promocje zdobywane są tylko przez punkty?

Oczywiście, że nie! W zakładach LV BET bonusy to nie tylko punkty. Same LV BET punkty to świetna opcja, która właściwie nie wymaga od Ciebie za wiele wysiłku. Po prostu grasz, a na Twoim koncie rośnie pula punktów. Jednak to oczywiście nie wszystko jeżeli chodzi o ofertę tego buka. Koniecznie zapoznaj się z nią w całości, bo zdecydowanie jest warto.

Kod promocyjny LV BET

Przede wszystkim pamiętaj o szansie, jaką otwiera przed Tobą kod promocyjny LV BET. Jeżeli użyjesz go podczas rejestracji, bukmacher spojrzy na Ciebie przychylnym okiem. Ten mały gest znaczy już sporo, bowiem otrzymasz wyższy bonus na start. Kto by nie chciał rozpocząć przygody bukmacherskiej z lepszej pozycji? 60 zł freebet + depozytowe do 2000 zł + 14%, czyli w sumie aż 2060 zł + 14% to pakiet, który czeka na nowego właściciela!

LV BET ma także w zanadrzu inne promocje. Zwłaszcza regularne oferty przy okazji najciekawszych wydarzeń, a przecież wciąż nie można zapominać o opisywanych przez nas punktach LV BET. Jeżeli zamierzasz być aktywnym graczem i często stawiać swoje zakłady, bądź pewien, że sam zaskoczysz się efektami programu lojalnościowego.