Gruby Kupon w LV BET

Zawiera treści reklamowe | 18+ | Obowiązuje regulamin

Na LV BET promocje mnożą się jak grzyby po deszczu! Oprócz rewelacyjnego pakietu powitalnego, bukmacher ma również promocje stałe. Zobaczmy co ciekawego kryje się pod nazwą “Gruby Kupon”.

Warunki skorzystania z promocji

Gruby Kupon to bardzo ciekawa propozycja od bukmachera. Na czym dokładnie polega ta promocja? Otóż ten LV BET bonus, to nic innego jak po prostu gotowy kupon z podwyższonym kursem całkowitym. Jest to tzw. „ruchomy bonus”, tzn. wysokość kursu może się zmieniać, jednak bukmacher się chwali się, że ta „podwyżka” może sięgać nawet 20%!

Jeżeli chodzi o regulamin korzystania z tej promocji, to jest taki sam jak w przypadku obstawiania zdarzeń dostępnych na stronie bukmachera. Czyli w skrócie:

  • liczy się wysokość kursu w momencie zawieraniu zakładu
  • ewentualna Wygrana Kwota (EWK) w zakładach pojedynczych i kombi jest obliczona według wzoru: EWK = (wskaźnik x stawka)x iloczyn kursu
  • maksymalna wysokość kursu nie niczym ograniczona
  • maksymalna wypłata dla jednego kuponu to trzysta tysięcy PLN
  • w razie odwołania spotkania kwota całego kuponu zostanie zwrócona

Jeżeli jesteś dociekliwy i chcesz wiedzieć więcej na ten temat zajrzyj koniecznie na stronę bukmachera. Klikając w zakładkę “Regulamin” zostaniesz przekierowany na stronę, gdzie szczegółowo są objaśnione zasady obstawiania na LV BET.

LV BET promocje

Oprócz tej oferty, bukmacher oferuje naprawdę sporo innych promocji. Znajdziesz tam coś i dla fanów piłki nożnej i dla fanów sportów wirtualnych. Odwiedź stronę LV BET i sprawdź jakie ma dla Ciebie bonusy!

Kod promocyjny LV BET

Na LV BET bonus powitalny niejednego przyprawi o zawrót głowy! Tym razem nawet kod promocyjny LV BET nie będzie Ci potrzebny, aby liczyć na przypływ sporej gotówki. W sumie za freebeta i bonus 100% masz szansę zgarnąć aż do 1520 zł!