Wygrywaj więcej!

Gruby kupon w LV BET

Postaw kupon!
LV BET
70/100
Podaj w LV BET kod promocyjny i bierz bonusy!

Słyszałeś już o promocji Gruby Kupon? LV BET podwyższa kursy na najciekawsze wydarzenia w swojej ofercie! Jakby tego było mało, oferta dostępna jest codziennie. I to zupełnie prosto, na wyciągnięcie ręki. Musisz pamiętać tylko o kilku zasadach.

Co to jest Gruby Kupon LV BET?

To bardzo ciekawa propozycja od bukmachera. Na czym dokładnie polega Gruby Kupon LV BET? To nic innego jak po prostu gotowy kupon z podwyższonym kursem całkowitym. Jest to tzw. „ruchomy bonus”, tzn. wysokość kursu może się zmieniać, jednak bukmacher chwali się, że ta „podwyżka” może sięgać nawet 20%!

Jeżeli chodzi o regulamin korzystania z tej promocji, to jest taki sam jak w przypadku obstawiania zdarzeń dostępnych na stronie bukmachera. Czyli w skrócie:

 • liczy się wysokość kursu w momencie zawieraniu zakładu
 • ewentualna Wygrana Kwota (EWK) w zakładach pojedynczych i kombi jest obliczona według wzoru: EWK = (wskaźnik x stawka)x iloczyn kursu
 • maksymalna wysokość kursu nie jest niczym ograniczona
 • maksymalna wypłata dla jednego kuponu to 300 000 PLN
 • w razie odwołania spotkania stawka całego kuponu zostanie zwrócona

Jeżeli jesteś dociekliwy i chcesz wiedzieć więcej na ten temat zajrzyj koniecznie na stronę bukmachera. Klikając w zakładkę “Regulamin” zostaniesz przekierowany na stronę, gdzie szczegółowo są objaśnione zasady obstawiania. Dokładnie te same, które dotyczą obstawiania w promocji Gruby Kupon LV BET.

Gdzie znaleźć promocyjny Gruby Kupon w LV BET na dziś?

Gruby Kupon LV BET

Prawda, że promocja wygląda kozacko? W LV BET kupon promocyjny znajduje się na liście dostępnych rozgrywek. Konkretniej rzecz ujmując, na samym jej szczycie pod nagłówkiem “Polecane”. Z łatwością dostrzeżesz tam odnośnik “Gruby Kupon”. Opcjonalnie – jeśli Ci będzie wygodniej, możesz skorzystać też z zakładki “Promocje” na stronie internetowej czy w aplikacji bukmachera LV BET i wyszukać ofertę.

Oczywiście od razu nie ujrzysz proponowanych przez LV BET wydarzeń. Wystarczy jednak, że klikniesz w odnośnik “Gruby Kupon” i już, Twoim oczom ukażą się pomysły LV BET na dzisiaj, a także na następny dzień. Bukmacher każdego dnia przygotowuje jeden kupon z podwyższonym kursem.

Jakie wydarzenia znajdziesz na Grubym Kuponie?

Od razu podpowiadamy, jeżeli jesteś fanem piłki nożnej – będziesz zadowolony. To właśnie wydarzenia piłkarskie najczęściej goszczą w ofercie “Gruby Kupon”. Nie jest to jednak regułą. Dlatego warto bacznie śledzić, co przygotował bukmacher LV BET.

Najczęściej są to wydarzenia łączone, a więc jeden zakład na rozstrzygnięcia dwóch różnych spotkań. Przykładowo: obstawiasz, że zarówno Ukraina, Dania i Francja wygrają swoje mecze, rozgrywane w dniu 19.06.2023. Dzięki temu masz szansę wygrać więcej (nawet o 20%), niż obstawiałbyś te wydarzenia oddzielne jako trzy różne zakłady. Prawda, że nieźle?

Jak postawić w LV BET kupon z akcji Gruby Kupon?

gruby kupon lv bet 19.06.2023
Gruby Kupon w LV BET z 19.06.2023

Jeżeli wydarzenia z “Grubego Kuponu” pokrywają się z Twoimi przewidywaniami, to nie pozostaje nic innego, jak wrzucić je na ruszt, czyli na swój kupon. Jak to zrobić? Nie ma w tym żadnej specjalnej filozofii. Wszystko przebiega jak standardowe obstawianie meczów.

 • Zaloguj lub zarejestruj się w LV BET.
 • Dokonaj pierwszego depozytu.
 • Otwórz zakładkę “Gruby Kupon” (na liście “Polecane” po lewej stronie).
 • Kliknij na dzisiejsze lub jutrzejsze wydarzenie promocyjne.
 • Kliknij na kurs bukmacherski.
 • Sprawdź, czy wszystko się zgadza na Twoim kuponie.
 • Ustal stawkę kuponu.
 • Zatwierdź kupon i zaciśnij kciuki.

Czy promocję “Gruby Kupon” można łączyć z innymi wydarzeniami? Tak, można. Nie musisz zatem ograniczać się tylko do tego konkretnego, zaproponowanego przez bukmachera wydarzenia. Jeśli chcesz podbić kurs na kuponie i ewentualną wygraną, śmiało dobierz coś jeszcze. Wrzuć na swój LV BET kupon jeszcze jedno, dwa czy nawet trzy zdarzenia. Pamiętaj jednak, aby nie przeholować. Czym więcej zdarzeń, tym większe ryzyko. Ale to oczywiste.

Wygrane z “Grubego Kuponu” nie podlegają warunkom obrotu. Wyjątek stanowi fakt, kiedy grasz za środki bonusowe – przyznane dzięki bonusom powitalnym. Wówczas obowiązują Cię ich warunki.

Kod promocyjny LV BET

LV BET

70/100
 • Legalny bukmacher Polska
 • Sprawdzone i zweryfikowane 23/09/2023
 • Solidna dawka bonusów i promocji
 • Potężna oferta na esport

Nietypowy bonus do 2060 zł + 14%!

W LV BET bonus to 2 freebety po 20 zł każdy, 100% do 500 zł, reload 50% do 600 zł, mnożnik do 900 zł, 33 dni bez podatku oraz – za kod promocyjny LV BET – freebet extra na 20 zł!

Jeżeli spodobała Ci się powyższa promocja, śmiało łap także nasz kod promocyjny LV BET i pędź rejestrować się u bukmachera. Z kodem otrzymasz dodatkowe bonusy na start, które wykorzystasz na obstawianie meczy.

Tylko od Ciebie zależy, ile wyciśniesz z bonusu powitalnego. Jeśli mielibyśmy decydować, celowalibyśmy w maxa. No bo przecież po to są bonusy, aby brać wszystko, co dają, co nie?

LV BET promocje

Oprócz oferty powitalnej i akcji Gruby Kupon, LV BET oferuje naprawdę sporo innych promocji. Znajdziesz tam coś i dla fanów piłki nożnej i dla fanów sportów wirtualnych. Odwiedź stronę LV BET. Bonusy zobaczysz w zakładce “Promocje”. Jesteśmy pewni, typowanie meczy stanie się jeszcze przyjemniejsze!