LV BET wspiera akcję „Dąbrowskie Moto Mikołajki 2021”

Święta Bożego Narodzenia to czas miłości i prezentów, ale też pomocy tym najbardziej potrzebującym. W tym roku LV BET zaangażował się w akcję Dąbrowskie Moto Mikołajki 2021, by zapewnić dzieciom z placówek opiekuńczo-wychowawczych w Dąbrowie Górniczej spędzenie świąt w wyjątkowy sposób.

– LV BET od lat bierze udział w licznych akcjach charytatywnych – tak było chociażby na początku 2021 roku, kiedy to wspieraliśmy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy organizując w swoich punktach stacjonarnych zbiórki pieniędzy dla WOŚP. Angażowaliśmy się także w akcję krwiodawstwa „Motoserce” i nie inaczej będzie w grudniu – powiedział Rafał Wójtowicz, Prezes Zarządu LV BET Zakłady Bukmacherskie .

Ostatni miesiąc roku to czas magiczny, bo związany ze świętami Bożego Narodzenia. Niestety jednak nie wszyscy mają możliwość spędzić ten okres w rodzinnym gronie i właśnie tym osobom LV BET pragnie pomóc. W grudniu 2021 roku bukmacher weźmie udział w akcji Dąbrowskie Moto Mikołajki 2021, która ma na celu pomoc dzieciom z placówek opiekuńczo-wychowawczych w Dąbrowie Górniczej.

Dzięki wsparciu m.in. LV BET możliwe będzie zorganizowanie dzieciom świątecznego wyjścia do kina Helios i poczęstunku w pizzerii Dominium. Co więcej wyżej wymienionym placówkom ufundowane zostaną najbardziej potrzebne produkty i narzędzia jak chociażby kuchenka gazowa, pościel czy też stół do tenisa stołowego. Pozostała część przekazanej kwoty trafi do Dąbrowskiej Paki – zbiórki miejskiej dla potrzebujących.

Tegoroczna akcja Dąbrowskie Moto Mikołajki 2021 wystartuje już w najbliższy weekend.