Charytatywna akcja z bukmacherem w tle

LV BET uczestnikiem akcji Motoserce 2021

MOTOSERCE 2021, czyli akcja zbiórki krwi w Dąbrowie Górniczej. Firma LV BET Zakłady Bukmacherskie wsparła tegoroczną edycję!

LV BET uczestnikiem akcji Motoserce 2021

MOTOSERCE to Ogólnopolska Akcja Krwiodawstwa organizowana przez kluby zrzeszone w Kongresie Polskich Klubów Motocyklowych. Pierwsza edycja akcji miała miejsce w 2009 roku, kiedy to udało się zebrać ponad 1300 litrów krwi. Przez pierwszą dekadę dla potrzebujących udało się zgromadzić ponad 30 000 litrów. W 2021 roku wydarzenie odbyło się na parkingu Centrum Handlowego POGORIA 21 sierpnia w godzinach od 10:00 do 18:00. Do akcji przyłączył się także LV BET Zakłady Bukmacherskie.

Bardzo cieszymy się, że w tym roku mogliśmy zostać czynnym uczestnikiem Motoserca 2021 i pomóc tym, którzy tej pomocy potrzebują“, mówi Rafał Wójtowicz, prezes LV BET Zakłady Bukmacherskie.

To nie pierwsza charytatywna akcja, w której bukmacher wziął udział. LV GROUP było także odpowiedzialne za stworzenie oraz częściowe sfinansowanie projektu Matezwa, którego głównym zadaniem było wsparcie mieszkańców afrykańskiej wioski o tej samej nazwie. W ramach projektu zorganizowano m.in. generalny remont tamtejszej szkoły czy budowę studni zapewniającej stały dostęp do wody pitnej. LV BET wspierało również 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w styczniu 2021 roku.

LV BET działa na polskim rynku od kilku lat. W tym czasie marka zaangażowała się w rozwój różnych dyscyplin oraz wielu klubów sportowych. LV BET jest sponsorem głównym Śląska Wrocław, a także oficjalnym bukmacherem Wisły Kraków, Wisły Płock, Stali Mielec, a także wspiera serwis internetowy Łączy Nas Pasja.