Rewanż po walce trzech

Łukasz „Lukas TV” Wdowiak vs Kamil Kossakowski typy High League 3

Zawiera treści reklamowe | 18+ | Obowiązuje regulamin

Fortuna

80/100
  • Legalny bukmacher Polska
  • Sprawdzone i zweryfikowane 04/07/2022
  • Kod promocyjny daje większy bonus!
  • 2100 zł + 600 zł + 20 zł w pakiecie

Co w Fortunie? Super pakiet powitalny i bogata oferta!

Fortuna to jedna z najstarszych marek na polskim rynku. Tytuł ten zobowiązuje, więc i za partnerski kod promocyjny Fortuna daje więcej, niż w standardowym pakiecie na start!

Jak prezentują się opracowane na walkę Łukasz „Lukas TV” Wdowiak vs Kamil Kossakowski typy? Sprawdź, jak wyglądają przewidywania i przygotuj się, żeby obstawiać na High League 3 zakłady!

Łukasz „Lukas TV” Wdowiak vs Kamil Kossakowski typy High League 3

Łukasz „Lukas TV” Wdowiak vs Kamil Kossakowski typy
High League 3 typyŁukasz „Lukas TV” WdowiakRemisKamil Kossakowski
Zwycięzca3.6850.001.22

Kursy z dnia 23.05.2022 r.; oferta może ulec zmianie

Są na High League 3 zakłady, w których faworyt jest sporo mniej oczywisty. W przypadku walki Łukasz „Lukas TV” Wdowiak vs Kamil Kossakowski typy wydają się dość jednoznacznie wskazywać na dużo większe szanse Kamila Kossakowskiego. Ale sport widuje oczywiście wiele niespodzianek, więc nie można od razu nastawiać się na to, że Łukasz Wdowiak wystawi brzuszek do góry i podda mecz bez walki. Przyjrzyjmy się sylwetkom obu zawodników, żebyś mógł samodzielnie opracować na High League 3 typy i zdecydować, na kogo bardziej opłaca się Twoim zdaniem postawić.

A więc z czego wynika prognozowana przez bukmacherów dominacja Kamila Kossakowskiego? Patrząc po warunkach fizycznych, wydawałoby się, że powinno być wręcz przeciwnie. Kamil jest o 8 cm niższy i 9 kg lżejszy od przeciwnika, co przekłada się na mniejszy zasięg i trudniejszą sytuację w przypadku zostania sprowadzonym do parteru. Do tego w słynnej walce trzech, którą Łukasz, Kamil i Sebastian Szabunio odbyli na jednej z poprzednich gali freak fights to Kamil odpadł jako pierwszy.

Trzeba jednak zarysować trochę kontekstu: w tamtym starciu Łukasz i Sebastian zmówili się i zaatakowali Kamila we dwóch, a fighter mimo tego długo opierał się atakom i dawał nawet radę postraszyć przeciwników. Widać było, że miał umiejętności i kondycję, a przegrał w dużej mierze ze względu na zachowania rywali, które według wielu nie klasyfikowało się jako sportowe fair play. Teraz Kamil naprawdę ma powody, żeby chcieć udowodnić Wdowiakowi, kto wygra uczciwe starcie. Nie można być jednak pewnym ostatecznego rezultatu.

Jeśli wierzysz, że Kamil wygra tę walkę High League 3, zakłady na zwycięzcę mogą się wydawać średnio opłacalne ze względu na niski kurs. Możesz więc rozważyć postawienie na inny rynek albo połączenie kuponu na Kamila z innym wydarzeniem. Jeżeli natomiast sądzisz, że szanse Kamila są przeszacowane i wierzysz w Łukasza, to możesz dostrzec w wystawionym na niego kursie spore value. Decyzja należy do Ciebie, opracuj na High League 3 typy, które wydają Ci się najbardziej realne.

High League 3 typy na Łukasz „Lukas TV” Wdowiak vs Kamil Kossakowski w Fortunie

Zastanawiasz się, jakie postawić na High League 3 zakłady, ale masz wątpliwości co do tego, kto wygra walkę Łukasz „Lukas TV” Wdowiak vs Kamil Kossakowski? Typy możesz opracować na sporo interesujących rynków, które niekoniecznie opierają się na wybieraniu zwycięzcy pojedynku. Sprawdź sam w tabeli poniżej i wybierz dla siebie aspekt walki, który poddasz analizie, żeby stworzyć kupon na High League 3. Typy czekają.

High League 3 zakładyTakNie
Koniec w 1. rundzie2.501.40
Koniec w 2. rundzie3.501.21
Koniec w 3. rundzie5.001.10
Liczba rozpoczętych rund mniej/wiecej niż 1.52.521.40
Liczba rozpoczętych rund mniej/wiecej niż 2.51.552.15
Walka zakończy sie na punkty lub przez techniczną decyzję2.751.34
Walka zakończy się w przeciągu 60 sekund od rozpoczęcia 1.rundy7.00brak kursu
1. zawodnik wygra na punkty lub przez techniczną decyzję6.001.06
2. zawodnik wygra na punkty lub przez techniczną decyzję3.501.21
1. zawodnik wygra przed czasem8.001.01
2. zawodnik wygra przed czasem1.402.52

Kursy z dnia 24.05.2022 r.; oferta może ulec zmianie

High League 3 Fortuna

Z okazji High League 3 Fortuna zaprezentowała zestaw różnorodnych rynków na każdą walkę, nie tylko na pojedynek Łukasz „Lukas TV” Wdowiak vs Kamil Kossakowski. Typy możesz więc opracować na bardzo różne sposoby. Tak naprawdę możesz posadzić niezłą taśmę, zupełnie ignorując aspekt tego, kto wygra dany pojedynek. Możesz również postawić 1X2 w tych walkach, co do których masz mocne przeczucie, a w innych rywalizacjach skoncentrować się na zakładach na przebieg meczu. Do wyboru, do koloru!

Fortuna

Co w Fortunie? Super pakiet powitalny i bogata oferta!
cashback 600 zł: x1 50% do 200 zł (FKP): brak obrotu! 30 zł freebet (FKP): brak obrotu!

Bonus Fortuny na High League

Zgarnij bonus powitalny, żeby mieć dodatkowe środki na obstawianie High League 3. Fortuna oferuje atrakcyjny pakiet 20 zł za darmo + bez ryzyka do 600 zł + bonus 100% od wkładu do 2100 zł. Jeżeli nie masz jeszcze konta u tego buka, to jako nowy użytkownik będziesz mógł odebrać całą tę kasę! Pamiętaj tylko, że musisz spełnić warunki promocji. Zapoznaj się z regulaminem i zdecyduj, czy chcesz obstawiać z bonusem.