Która wygra?

“Linkimaster” vs “Lil Masti” typy na Fame MMA 15

Walką wieczoru na nadchodzącej gali Fame MMA 15 jest rewanżowy pojedynek “Linkimaster” vs “Lil Masti”. Typy na to, rozgrzewające publikę do czerwoności, starcie możesz postawić u polskich bukmacherów.

Aniela “Lil Masti” Bogusz kurs BetclicMarta “Linkimaster” Linkiewicz kurs Betclic
1.302.90

“Linkimaster” vs “Lil Masti” typy na Fame MMA 15

Nie bez powodu włodarze federacji nazwali nadchodzącą, piętnastą już, galę Fame MMA, określeniem “Zemsta”. Dojdzie w jej trakcie do wielu rewanży, a publikę najmocniej interesuje walka wieczoru. Dojdzie w niej do pojedynku Marta “Linkimaster” Linkiewicz vs Aniela “Lil Masti” Bogusz. Typy na to starcie robią prawdziwą furorę, zresztą wszelkie zakłady na Fame MMA stały się w ostatnich latach niezwykle popularne. Czy Bogusz udźwignie presję bycia faworytem? Przekonamy się już 26 sierpnia.

“Linkimaster” vs “Lil Masti” typy na Fame MMA 15

Marta “Linkimaster” Linkiewicz vs Aniela “Lil Masti” Bogusz typy

Wydarzenie wieczoru ma swoją wagę. Dwie, niezwykle popularne damskie postacie, zmierzą się nie o jeden, ale o trzy pasy: “Królowej freak fight wagi OPEN”, “Mistrzyni Fame MMA wagi koguciej kobiet” (należący do “Linkimaster”) oraz “Mistrzyni Fame MMA wagi OPEN kobiet” (posiadany przez “Lil Masti”).

Nic dziwnego, że rewanżowy pojedynek wzbudza zatem tak wielkie zainteresowanie. Obie panie miały już okazję zmierzyć ze sobą rękawice. Na czwartej gali Fame MMA Bogusz nie dała szans mniej doświadczonej koleżance, pokonując ją poprzez TKO już w pierwszej rundzie. Choć warto dodać, że dla Linkiewicz była to zaledwie druga walka w formule mieszanych sztuk walki, po trzech latach faworytem do zwycięstwa w bezpośrednim starciu pozostaje “Lil Masti”. Na jej korzyść przemawia nie tylko doświadczenie, ale i większy zasięg ramion, jak podaje Fame MMA TV.

Typy na Marta “Linkimaster” Linkiewicz na Fame MMA 15

Marta Linkiewicz nosi w sercu wielką zadrę. Jej jedynym przegranym pojedynkiem w klatce było starcie podczas Fame MMA 4. To wtedy zaliczyła techniczny nokaut już w pierwszej rundzie, nie dając rady bardziej doświadczonej “Lil Masti”. Tamta walka była dla “Linkimaster” zaledwie drugą w karierze i miała miejsce trzy lata temu. Od tamtej pory dawna patoinfluenserka przeszła diametralną przemianę. Odstawiła wszelkie używki i skupiła się na sporcie, konkretnie – sportach walki. Znalazło to odzwierciedlenie nie tylko w jej popularności, ale i wynikach. Od Fame MMA 4 wystąpiła na czterech galach tej federacji i wygrała wszystkie pojedynki. Po raz ostatni walczyła w oktagonie na Fame MMA 13. W pojedynku z “Way of Blonde” wywalczyła pas “Mistrzyni Fame MMA kobiet w kategorii koguciej”. Ten tytuł, obok dwóch innych, będzie do zgarnięcia podczas Fame MMA 15. Typy przewidują triumf Anieli Bogusz, ale jej przeciwniczka z pewnością będzie silniejsza, niż podczas ich ostatniego spotkania.

Marta “Linkimaster” Linkiewicz na Fame MMA – statystyki 

  • Wzrost: 170 cm
  • Waga: 64 kg
  • Zasięg: 1,67 m
  • Bilans walk MMA:  5 wygranych, 1 przegrana

Typy na Aniela “Lil Masti” Bogusz na Fame MMA 15

Obstawiając typy na “Linkimaster” vs “Lil Masti” już na pierwszy rzut oka widać, kto jest faworytem tego starcia. Trzy lata temu starsza z kobiet dała rywalce prawdziwą lekcję walki. I chociaż od tego pojedynku minęły trzy lata, układ sił zmienił się nieznacznie. Na korzyść Anieli Bogusz przemawia bardzo bogate doświadczenie. Przez wiele lat trenowała zapasy, zdobywając medale na krajowych i międzynarodowych turniejach, a nawet tytuł wicemistrzyni Polski. Swoją dominację regularnie udowadnia w oktagonach, walcząc w ramach wielu federacji. Po triumfie na Fame MMA 4 trafiła już nie do freakfightowej, ale czysto sportowej federacji FEN. Tam również poradziła sobie z rywalką, czym zwróciła uwagę popularnego rapera, Malika Montany. Z dwóch oddzielnych galach High League również wróciła z tarczą. Czy tak będzie i podczas nadchodzącej gali Fame MMA? Typy jednoznacznie wskazują Anielę Bogusz jako faworytkę. Musi jednak pamiętać, że choć ma nad przeciwniczką przewagę z lat młodzieńczych, ta w ostatnim czasie nie próżnowała w wysiłkach na macie.

Aniela “Lil Masti” Bogusz na Fame MMA – statystyki 

  • Wzrost: 170 cm
  • Waga: 62 kg
  • Zasięg: 1,73 m
  • Bilans walk MMA:  3 wygrane, 0 przegranych, do tego 1 zwycięstwo w boksie birmańskim

Zakłady na Fame MMA 15

Nie możesz doczekać się gali i chcesz już obstawić zakłady? Fame MMA typować możesz u tylko jednego bukmachera – Betclic. Operator ten ma wyłączną umowę z federacją freakfightową, dlatego też oferta na nadchodzącą galę nie jest dostępna nigdzie indziej.Przedstawiamy pełne zestawienie walk wraz z kursami Betclica!

Fame MMA kursyKurs Betclic (1)Kurs Betclic (2)
Marta Linkimaster Linkiewicz – Aniela Lil Masti Bogusz (MMA – Main Event)2.901.30
Marcin Xayoo Majkut – Mikołaj Konopskyy Tylko (K1 – Co-main Event)1.154.15
Mariusz Sarius Golling – Marcin Polish Zombie Wrzosek (Boks)3.651.20
Marcin Dubiel – Kacper Blonsky (Rzymska Klatka – bez limitu czasowego)3.001.28
Mateusz Murański – Arkadiusz Tańcula (MMA, Oktagon 3×3)2.151.55
Jacek Murański – Arkadiusz Tańcula (Klatka rzymska, łokcie, MMA)3.851.18
Franciszek Franio Rusiecki – Jakub Paramaxil Frączek (K1)1.283.00
Rafał Takefun Górniak – Filip Zabielski (K1)1.552.15
Jacek Murański – Tomasz “Szalony Reporter” Matysiak1.552.15
Patryk Woźniak & Radosław Warjat Radek Kapias – Jamil & Jamel Neffati (Neffati Brothers) (2 vs 2)4.151.15
Fame MMA kursy z dnia 26.08.2022 r. Mogą ulec zmianie.