Bukmacherzy zdradzają

Kajra zatańczy lepiej, ale to Piotr Mróz wygra Taniec z gwiazdami?

Już w najbliższy poniedziałek poznamy zwycięzcę bądź zwyciężczynię 12. edycji „Tańca z gwiazdami”. W walce o Kryształową Kulę pozostali Magdalena „Kajra” Kajrowicz-Zapała i Piotr Mróz. Analitycy STS, największej firmy bukmacherskiej w Polsce zdradzają, kto ma większe szanse na zdobycie Kryształowej Kuli.

Przed startem trwającej edycji „Tańca z gwiazdami” największe szanse na zwycięstwo dawano Oliwii Bieniuk (kurs 3.50). Tymczasem faworytka bukmacherów i wielu widzów odpadła w półfinale. Za najmniej prawdopodobny z kolei uznawano triumf aktora Piotra Mroza (kurs 15.00 przed startem edycji). W miarę trwania programu sytuacja obróciła się o 180 stopni, ponieważ to Piotrowi bukmacherzy dają przed finałowym odcinkiem największe szanse na zwycięstwo. Kurs na takie wydarzenie wynosi 1.70, co oznacza, że za każde postawione 100 zł można wygrać 149,60 zł (po odliczeniu 12% podatku od gier). Stawiając na Kajrę, możemy liczyć zaś za 180,40 zł (kurs 2.05).

Co ciekawe, bukmacherzy typują, że to Kajra lepiej zatańczy i dostanie wyższe noty od jury. Kurs na taki typ to 1.60, w przypadku Piotra Mroza – 2.25. Gwiazda serialu „Gliniarze” najprawdopodobniej wygra więc głosami widzów.
Finałowy odcinek Tańca z gwiazdami można oglądać w poniedziałek, 25 października o godz. 20:00 w telewizji Polsat.

Więcej informacji oraz aktualne kursy na “Taniec z Gwiazdami” można znaleźć na stronie STS – największego w Polsce operatora zakładów bukmacherskich.

Czy zakłady na “Taniec z Gwiazdami” są legalne?

Na mocy zezwolenia wydanego przez Ministerstwo Finansów RP bukmacherowi STS oraz zawarciu odpowiednich umów, zakłady na program “Taniec z Gwiazdami” są jak najbardziej legalne. Operator prowadzi je zgodnie z zapisami nowelizacji tzw. Ustawy Hazardowej z 2017 roku i prezentuje jedną z najciekawszych ofert zakładów dla polskich graczy.

STS

100/100
  • Legalny bukmacher PL
  • Sprawdzone i zweryfikowane 28/11/2023
  • Mocny bonus powitalny
  • Potężna oferta zakładów prematch i live

Wykorzystaj w STS kod promocyjny i zgarnij więcej!

STS to największy bukmacher w Polsce. Nic więc dziwnego, że i ofertę ma rewelacyjną! A jeśli wykorzystasz w STS kod promocyjny, Twój pakiet powitalny wzrośnie!