Wiki vs Martirenti

Wiktoria Wiki Jaroniewska vs Marta Martirenti Rentel typy na Fame MMA 16

Na tapet podczas Fame MMA 16 bierzemy również pojedynek dwóch pań, czyli Wiktoria Wiki Jaroniewska vs Marta Martirenti Rentel. Typy na tę walkę prezentują się dość ciekawie, ponieważ obie zawodniczki mają szansę wygrać.

Wiktoria Wiki Jaroniewska kurs BetclicMarta Martirenti Rentel kurs Betclic
1.283.15

Wiktoria Wiki Jaroniewska vs Marta Martirenti Rentel typy na Fame MMA 16

Obie zawodniczki nie mają wielkiego doświadczenia we freak fightach, ale ze sportem mają do czynienia regularnie, więc zapowiada się dość wyrównana walka. Przed nami pojedynek Wiktoria Wiki Jaroniewska vs Marta Martirenti Rentel. Typy bukmacherów zostały już udostępnione, a zakłady na Fame MMA możecie obstawiać w Betclic. Kursy przemawiają za zwycięstwem Jaroniewskiej, która ma za sobą udany debiut w Fame’ie. Wiki pokonała Lalunę po decyzji sędziów i w kolejnej gali poszuka swojego drugiego zwycięstwa w mieszanych sztukach walki.

Martirenti ma na koncie o jedną walkę więcej, ale obydwie do tej pory przegrała. Pierwszą na skutek ciosów przeciwniczki, a drugą po decyzji arbitrów. Trzeba jej jednak oddać, że za rywalki miała jedne z najmocniejszych zawodniczek w całej federacji. Rentel konfrontowała się już bowiem z Linkimaster i z Zusje, które należą do stałych bywalczyń gali Fame MMA. Na pewno będzie tutaj co oglądać.

Wiktoria Wiki Jaroniewska vs Marta Martirenti Rentel typy

Obserwując kursy bukmacherskie, to Wiktoria Jaroniewska może być stroną przeważającą w tej walce. Jej pierwszy pojedynek w klatce poszedł po jej myśli, ale w tym przypadku może być już nieco trudniej. Marta Rentel jeszcze nie ma żadnej wygranej na koncie, ale pozostawiła po sobie dobre wrażenie w oktagonie. Tutaj obie zawodniczki spodziewają się wyrównanego starcia i muszą być przygotowane na pełny dystans czasowy.

To najbardziej prawdopodobny przebieg walki i mało kto spodziewa się tutaj nokautu lub poddania na skutek dźwigni. Obydwie panie skupiają się głównie na boksowaniu i wyprowadzaniu kopnięć, więc o dobrym pokazie technik w parterze raczej możemy zapomnieć. W walce Wiktoria Wiki Jaroniewska vs Marta Martirenti Rentel typy wskazują tę pierwszą jako faworytkę. Według nas nie ma wyraźnej kandydatki do końcowego zwycięstwa i każde rozstrzygnięcie jest tu możliwe.

Typy na Wiktorię ‘Wiki’ Jaroniewską na Fame MMA 16

Dla Jaroniewskiej będzie to drugi pojedynek na gali Fame MMA. Typy graczy są jej przychylne i większość spodziewa się, że i tym razem opuści galę jako zwyciężczyni. W swojej pierwszej walce musiała się bić przez pełne trzy rundy i tym razem spodziewamy się, że będzie podobnie. Co można obstawić w związku z Wiki na Fame MMA 16? Jej wygrana przez decyzję po kursie 1,72 wygląda całkiem sensownie.

Wiktoria Wiki Jaroniewska na Fame MMA – statystyki

  • Rekord MMA: 1-0-0
  • Wzrost: 173 cm
  • Waga: 64 kg
  • Zasięg: 168 cm
  • Wiek: 21 lat

Typy na Martę ‘Martirenti’ Rentel na Fame MMA 16

Być może będzie to ostatni raz kiedy zobaczymy Martę Rentel na Fame MMA 16. Typy nie są dla niej korzystne, a poprzednie dwie walki przegrała. Jeśli i tym razem poniesie porażkę, być może nie zdecyduje się już wejść na ring. Dla Martirenti to zatem bitwa o być albo nie być w federacji. Jak można zobaczyć na stronie tapology.com jej rekord nie wygląda zbyt imponująco i w związku z lepszymi warunkami fizycznymi rywalki może mieć problem.

Marta Martirenti Rentel na Fame MMA – statystyki

  • Rekord MMA: 0-2-0
  • Wzrost: 170 cm
  • Waga: 59 kg
  • Zasięg: 165 cm
  • Wiek: 27 lat

Zakłady na Fame MMA 16

Wszystkie zakłady Fame MMA 16 obstawicie u bukmachera Betclic. Znajdziecie tam nie tylko typy na Wiktorię Jaroniewską i Martę Rentel, ale również 9 pozostałych walk tego wieczoru. W poniższej tabeli przedstawiamy kursy, które przygotował Betclic w związku ze zbliżającą się galą freak fightów.

Walka Fame MMA 16Kursy
Marcin Dubiel – Mateusz Tromba Trąbka1.65 – 2.00
Robert Sutonator Pasut – Jacek Muran Murański1.35 – 2.75
Patryk Bandura Bandurski – Alan Braveheart Kwieciński1.55 – 2.20
Mateusz Meknife Lovers Janusz – Krystian Wilczak2.45 – 1.45
Mariusz Hejter Słoński – Amadeusz Ferrari Roślik5.25 – 1.10
Patryk Patrykos Domke – Adrian Polak Polański4.00 – 1.18
Filip Filipek Marcinek – Dariusz Daro Lew Kaźmierczuk1.12 – 4.75
Dawid Dzinold Rzeźnik – Szymon Szymoo Besser1.25 – 3.30
Wiktoria Wiki Jaroniewska – Marta Martirenti Rentel1.28 – 3.15
Radosław Wiejski Koks Paszko – Natan Bóg Estetyki Marcoń1.22 – 3.50
Kursy z dnia 04.11.2022 r. Oferta może ulec zmianie.