Test BetFan

Jak zostać analitykiem bukmacherskim?

Zastanawiałeś się kiedyś, jakie trzeba spełnić wymagania, aby zostać analitykiem bukmacherskim u profesjonalnego operatora zakładów (a nie między kumplami przed telewizorem)? Zobacz, jak wygląda rekrutacyjny test bukmacherski!

Analityk bukmacherski – czyli kto?

Analityk bukmacherski to jedna z najważniejszych osób w firmie bukmacherskiej. To właśnie ona jest odpowiedzialna za kontrolę i wyliczenia kursów bukmacherskich. Na jakiej podstawie to robi? Liczą się wyśmienite umiejętności matematyczne, ale także ogromna wiedza ze świata sportu i bukmacherki jako takiej. Jak działają poszczególne zakłady, jak ustalić marżę, jak przeliczyć prawdopodobieństwo na kurs i dlaczego, u licha, znowu Polska nie będzie mistrzem świata w piłce nożnej – przed takimi pytaniami staje setki razy dziennie oko w oko analityk bukmacherski.

Bukmacherska matura w BetFan

Bukmacher BetFan postanowił uchylić rąbka tajemnicy i pokazać skrawek zakulisowy z rekrutacji na stanowisko analityka bukmacherskiego. Jednym z istotnych elementów w całym procesie był test bukmacherski, zwany pieszczotliwie matura bukmacherską. Została ona przygotowana przez doświadczonych analityków, którzy utworzyli test składający się z dwóch części: “Wiedza o sporcie” oraz “Wiedza matematyczno-bukmacherska”. Osoby liczące na nową pracę musiały między innymi wyliczyć marżę, wyjaśnić co bardziej skomplikowane pojęcia ze świata zakładów, jak również wskazać, jaką dyscyplinę sportu uprawiają np. Jonna Sundling czy Quentin Maillet. Kandydaci musieli wykazać się bardzo rozległą wiedzą na temat sportu, a pytania padały doprawdy z każdej strony.

Zobacz, czy nadajesz się na analityka!

Poniżej zamieszczamy kilka pytań z matury bukmacherskiej BetFana. Zerknij i zobacz, czy zdasz!

Test na analityka bukmacherskiego BetFan
Test na analityka bukmacherskiego autorstwa BetFan