Kto wygra?

Jacek Murański vs Arkadiusz Tańcula

Gala Fame MMA 15 będzie nietypowa, ponieważ niektórzy zawodnicy stoczą po dwie walki jednego wieczoru. W bezpośrednim pojedynku zmierzą się Jacek Murański vs Arkadiusz Tańcula. Typy i zapowiedź tego starcia poniżej.

Jacek Murański kurs BetclicArkadiusz Tańcula kurs Betclic
3.851.18
Jacek Murański vs Arkadiusz Tańcula typy na Fame MMA 15

Jacek Murański vs Arkadiusz Tańcula typy na Fame MMA 15

Każdy z zawodników musi mieć równe szanse, więc nie tylko Arkadiusz Tańcula będzie walczył dwa razy podczas jednej gali. Jacek Murański najpierw zmierzy się z “Szalonym Reporterem”. Dla obu fighterów będzie to druga walka podczas Fame MMA 15, bo Tańcula zawalczy wcześniej z synem Jacka – Mateuszem. Wszystkie zakłady na Fame MMA możesz obstawiać u bukmachera Betclic, który jest oficjalnym partnerem gali.

Nadchodzącej imprezie będą towarzyszyć spore emocje, ale my skupiamy się przede wszystkim na walce Jacek “Muran” Murański vs Arkadiusz “Aroy” Tańcula. Typy graczy jasno wskazują tego drugiego jako wyraźnego faworyta pojedynku. Wydaje się również, że istnieją małe szanse, że walka odbędzie się w pełnym wymiarze czasowym i wcześniej czy później zostanie przerwana. Nie spodziewamy się więc rozstrzygnięcia decyzją sędziów, ale ważne też jak przebiegną poprzednie walki obydwu zawodników.

Jacek “Muran” Murański vs Arkadiusz “Aroy” Tańcula typy

Według ekspertów i graczy obstawiających typy na walkę Murański vs Tańcula to zdecydowanie młodszy z panów jest faworytem tego starcia. Przemawia za nim kondycja, sprawność fizyczna i historia ostatniego bezpośredniego pojedynku. Wtedy zawodnicy zmierzyli się w klatce rzymskiej, a więc na bardzo małej przestrzeni. Celem było jak najwięcej bezpośredniego kontaktu pomiędzy walczącymi, a w tym znacznie lepszy był Tańcula. Murański posuwał się do niedozwolonych ruchów, jak notoryczne łapanie się za siatkę czy nawet ugryzienie przeciwnika. W efekcie został zdyskwalifikowany i takim rozstrzygnięciem poprzednie starcie się zakończyło. Jeżeli chcesz obstawiać Fame MMA typy, raczej nie masz co liczyć na zwycięstwo starszego “Murana”.

Typy na Jacka Murańskiego na Fame MMA 15

Jacek Murański stworzył postać z pozoru strasznego gangstera, który wchodząc do klatki wciąż wczuwał się w swoją rolę. Czysto sportowo nie wyglądało to jednak dobrze, czego dowodem była zakrwawiona twarz po pierwszej walce z Tańculą. Murański nie wyprowadzał zbyt wielu ciosów i ograniczał się do pojedynczych kopnięć. Później usprawiedliwiał to kontuzją ręki, a na nadchodzącej gali ma już być w pełni zdrowy. Pytanie czy tak samo będzie po pierwszym swoim pojedynku w Fame MMA 15 z “Szalonym Reporterem”. Wcześniej stoczył tylko jedną (nieudaną) walkę, a teraz w krótkim odstępie czasu stoczy dwie kolejne. Nie wróży to niczego dobrego przed stanięciem w szranki z Tańculą.

Jacek Murański na Fame MMA – statystyki

  • Wzrost: 177 cm
  • Waga: 94 kg
  • Zasięg: 1,75 m
  • Bilans walk MMA:  0 wygranych, 1 przegrana

Typy na Arkadiusza Tańculę na Fame MMA 15

Po raz kolejny naprzeciw niego stanie Jacek Murański. Arkadiusz Tańcula typy przed walką ma bardzo korzystne. Zdecydowana większość graczy stawia na jego zwycięstwo i trudno się temu dziwić. W poprzednim starciu wręcz zmasakrował twarz Murańskiego i gdyby sędzia nie przerwał walki, mogła się skończyć bardzo źle dla rywala. Tańcula jest szybszy od przeciwnika i dopóki pojedynek będzie trwał w stójce, na pewno będzie przeważał. Wydaje się, że zwycięzca tego starcia jest znany jeszcze przed pierwszym gongiem, ale warto śledzić poczynania obu zawodników w ich pierwszych walkach. Zwłaszcza jeśli obstawiasz Fame MMA 15 typy.

Arkadiusz Tańcula na Fame MMA – statystyki

  • Wzrost: 183 cm
  • Waga: 99 kg
  • Zasięg: 1,97 m
  • Bilans walk MMA:  5 wygranych, 1 przegrana

Według portalu tapology.com Tańcula ma do tej pory 83% swoich walk wygranych. Po gali Fame MMA ten współczynnik może wzrosnąć nawet do 87% co jest imponującym wynikiem.

Zakłady na Fame MMA 15

Obstawiaj zakłady Fame MMA 15 w Betclic po najlepszych kursach! Bukmacher jest oficjalnym partnerem gali i ma wyłączność jeśli chodzi o ofertę zakładów bukmacherskich na walki. Sprawdź kursy najbardziej interesujących pojedynków, a jeśli nie masz jeszcze konta – odbierz bonus Betclic na start!

Fame MMA kursyKurs Betclic (1)Kurs Betclic (2)
Marta Linkimaster Linkiewicz – Aniela Lil Masti Bogusz (MMA – Main Event)2.901.30
Marcin Xayoo Majkut – Mikołaj Konopskyy Tylko (K1 – Co-main Event)1.154.15
Mariusz Sarius Golling – Marcin Polish Zombie Wrzosek (Boks)3.651.20
Marcin Dubiel – Kacper Blonsky (Rzymska Klatka – bez limitu czasowego)3.001.28
Mateusz Murański – Arkadiusz Tańcula (MMA, Oktagon 3×3)2.151.55
Jacek Murański – Arkadiusz Tańcula (Klatka rzymska, łokcie, MMA)3.851.18
Franciszek Franio Rusiecki – Jakub Paramaxil Frączek (K1)1.283.00
Rafał Takefun Górniak – Filip Zabielski (K1)1.552.15
Jacek Murański – Tomasz “Szalony Reporter” Matysiak1.552.15
Patryk Woźniak & Radosław Warjat Radek Kapias – Jamil & Jamel Neffati (Neffati Brothers) (2 vs 2)4.151.15
Fame MMA kursy z dnia 26.08.2022 r. Mogą ulec zmianie.