Hype MMA – obstawianie tylko w Betclic!

Hype MMA zakłady

Obstawiaj Hype MMA!

Na Hype MMA zakłady możesz typować wyłącznie na Betclic – ale dlaczego w ogóle warto się zainteresować obstawianiem? Sprawdź, co to za gala i na czym polega. Poznaj jej włodarzy i dowiedz się, kto bierze w niej udział, a także gdzie możesz typować zwycięzców. 

Hype MMA zakłady bukmacherskie

Czym w ogóle jest Hype MMA? Karta walk, formuła, włodarze i kiedy się odbędzie – spieszymy z wyjaśnieniami! Walki Hype MMA możesz obstawiać podobnie jak inne gale tego sportu, tyle że w tym przypadku bukmacher Betclic posiada wyłączność do przyjmowania zakładów. Ale wszystko po kolei…

Hype MMA to gala organizowana przez włodarzy Fame. Odbywa się ona jednak na nieco innych zasadach. Biorący udział w Hype MMA zawodnicy to młodzi twórcy internetowi, którzy za wygranie gali otrzymają kontrakt na 5 walk w Fame. Spośród przegranych wybranych zostanie dwóch lucky loserów. Ich walka zadecyduje o tym, kto w ramach nagrody pocieszenia zdobędzie szansę na jedną walkę w Fame MMA. 

Zainteresowało Cię Hype MMA? Kiedy się odbędzie? Niestety na ten moment nie jesteśmy w stanie podać konkretnej informacji. Sezon pierwszy już ruszył. W ramach jednego sezonu ma odbyć się sześć gal. Pierwotnie informowano, że będą się one odbywać w odstępach około miesiąca-dwóch. Na gali Hype MMA walki to sześć pojedynków plus walka wieczoru, tzw. „Super fight” dwóch wielkich gwiazd Fame. 

Jeśli chciałbyś typować zakłady na Hype MMA – obstawianie możliwe jest tylko w Betclic. Bukmacher posiada wyłączność zarówno na te walki, jak i na gale z serii Fame. Zainteresowany, jaką na Hype MMA bukmacher przygotował ofertę? Szczegóły w dalszej części artykułu. 

W przypadku Hype MMA obstawianie tylko w Betclic!

Cashback na start aż do 267 zł!

Aż do 267 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
Cashback 267 zł: bez obrotu! Pełen reg
Bierz bonus od bukmachera!

Na Fame oraz Hype MMA Betclic to bukmacher, który posiada wyłączność do przyjmowania zakładów. Typowanie tam jest w pełni legalne – buk posiada zezwolenie Ministerstwa Finansów na przyjmowanie zakładów wzajemnych w Polsce. Zakłady na Fame MMA cieszą się sporą popularnością. W porównaniu do tej gali, na Hype MMA typy będą zdecydowanie trudniejsze. Uczestnicy gali najczęściej nie posiadają dużego doświadczenia w sporcie, a już na pewno nie w walkach – bo taka jest idea tego wydarzenia. Oznacza to, że na pojedynki Hype MMA kursy, mimo monopolu jednego bukmachera, będą bardzo korzystne. Głównie dlatego, że nie wiemy za wiele o uczestnikach. Dotychczas występujący na Hype MMA zawodnicy ujawniani byli na ostatnią chwilę. Jako że są to młode osoby znane jedynie w social mediach, nie wiadomo o nich zbyt wiele oprócz tego, czym aktualnie dzielą się ze swoimi followerami.

Hype MMA Betclic: oferta zakładów i bonusów

Na typowanie Hype MMA bukmacher pozwala oczywiście wykorzystać oferowany bonus powitalny. Do dyspozycji masz także inne promocje dostępne w standardowej ofercie dla stałych graczy. Na Hype MMA Betclic udostępnia możliwość typowania wszystkich pojedynków, łącznie z walką wieczoru. Możesz stawiać nie tylko na zwycięzcę, ale także w której rundzie zostanie on wyłoniony lub czy wygra przez knock-out. Niestety nie znamy jeszcze szczegółów dotyczących kolejnej gali Hype MMA – kiedy ani gdzie się ona odbędzie. Gdy tylko poznamy te informacje i będzie taka możliwość, zapewne ruszy też sprzedaż biletów na to wydarzenie. Jedno jest pewne – na Hype MMA walki zapowiadają się równie emocjonująco jak ich obstawianie! 

Bonus w Betclic dla nowych graczy

Betclic

Mega bonusy i oferty zakładów!
Cashback 267 zł: bez obrotu!

Obstawianie tych gal może być bardzo ryzykowne. Na Hype MMA typy nie będą łatwe, ale za to możesz spodziewać się zachęcających kursów. Nie mamy dostępnych żadnych statystyk, gdyż uczestnicy w większości przypadków nigdy wcześniej nie walczyli. A już na pewno nie w takiej formule. Na szczęście masz możliwość nie stracić dużo w przypadku błędnych typów. 

Zarówno na co dzień, jak i z okazji Hype MMA bukmacher wychodzi Ci naprzeciw i pozwala wykorzystać oferowany na start kod promocyjny Betclic. Bonus powitalny, jaki dostaniesz po rejestracji nowego konta to cashback, czyli tzw. zakład ubezpieczony nawet do 200 zł. Ale co to właściwie oznacza? Jeśli Twój pierwszy zakład będzie przegrany, na przykład właśnie na Hype MMA, Betclic zwróci Ci jego stawkę. Otrzymasz do 200 zł w formie freebetu, za który będziesz mógł zagrać kupon z kursem łącznym min. 2.14. Możesz obstawić kolejne Hype MMA zakłady lub dowolną inną dyscyplinę.

Czy jest specjalny bonus na Hype MMA?

Niestety aktualnie na Hype MMA bukmacher nie przygotował żadnego specjalnego bonusu. Pamiętaj, że w celu obstawiania gali możesz skorzystać oczywiście z oferty na start. Spodziewamy się, że na Hype MMA obstawianie niektórych walk będzie dostępne w danym tygodniu w ofercie boost (oznaczone rakietą), czyli z wyższymi kursami na wybrane przez bukmachera wydarzenia.

Hype MMA kursy

Hype MMA kursyKurs Betclic (1)Kurs Betclic (2)
Hejter – Rafonix 2.201.55
Bary – Kalbar1.502.30
Kuba Trenuje – Krissu1.253.30
Zakrzew – Bercik1.105.25
Hype MMA 1, kursy Betclic z dnia 14.04.2021 r.

Powyżej przedstawiamy kursy oferowane z okazji pierwszej gali. Na drugie Hype MMA karta walk nie jest jeszcze znana. Na niektóre pojedynki kursy są bardzo zbliżone. Widać jednak dużą różnicę w przypadku walk pomiędzy uczestnikiem, który ma sporo wspólnego ze sportem lub działa w tej branży a przeciwnikiem, który takiego doświadczenia nie posiada. Jak widać po powyższej tabeli, na Hype MMA typy stanowią twardy orzech do zgryzienia. Dodatkowym problemem jest fakt, że niestety nie znamy wielu szczegółów odnośnie do życia i przeszłości zawodników. 

Hype MMA zakłady na walki… kogutów?

hype mma zakłady

Gala ta organizowana jest w odmienionej względem Fame MMA formule, mimo że organizatorami są te same osoby. Zawodnicy nie są zupełnie przypadkowi. Celem jest odkrycie i wypromowanie nowych, młodych talentów. Dzięki temu na Hype MMA obstawianie jest jeszcze bardziej emocjonujące!

Kto i jak trafia do walk Hype MMA?

Jak głosi oficjalna strona Hype MMA, jest to system rozgrywek stworzony dla młodych twórców. Walki mają na celu wyłonienie nowych talentów. Do wygrania jest kontrakt na 5 występów w Fame MMA. Projekt przeznaczony jest dla prowadzących swoje kanały w social mediach – na Facebooku, Instagramie, YouTube czy TikToku. Zawodnicy nie muszą mieć doświadczenia w walkach, ale dobrze, żeby posiadali już jakąś swoją grupę odbiorców. Warunkiem jest pragnienie prawdziwego fame’u! Zgłoszenia przyjmowane są poprzez oficjalną stronę Hype MMA. Na każdą galę zaplanowana jest także walka wieczoru, czyli emocjonujące starcie między zawodnikami już znanymi z Fame MMA. 

Na co zwrócić uwagę, planując obstawianie Hype MMA?

Typując na Hype MMA zakłady, musisz być bardzo ostrożny. Zawodnicy to osoby, o których możesz znaleźć informacje w internecie, jednak rzadko kiedy są to postaci mocno związane ze sportem. Nie są dostępne żadne informacje ani statystyki co do, na przykład, ich wcześniejszych walk, gdyż takich w przeszłości raczej nie było. Zapoznaj się z tym, co publikują na swoich profilach i kanałach oraz czym się zajmują. Spróbuj odnaleźć informacje o ich ewentualnej sportowej przeszłości. Na pewno zawodnik, który działa w branży sportowej, ma większe szanse, jeśli jego przeciwnik nie miał nigdy ze sportem nic wspólnego. Jak jednak pokazała pierwsza gala – nawet takiego typu nie można nazwać pewniakiem. 

Co można obstawiać w Betclic na Hype MMA?

Na Hype MMA obstawianie możesz realizować wyłącznie w Betclic. Tylko ten bukmacher posiada prawo do urządzania zakładów na te rozgrywki. Jego oferta obejmuje wszystkie walki danej gali, łącznie z super fight, czyli walką wieczoru, której zawodnicy nie biorą udziału w turnieju, ponieważ należą do Fame MMA. Kto wygra to nie jedyna możliwość, jaką możesz typować. W ofercie bukmachera są również takie rynki jak to, w której rundzie zakończy się walka lub czy na przykład zakończy się ona knock-outem. 

Czy w ogóle warto robić w przypadku Hype MMA zakłady?

Naszym zdaniem zakłady Hype MMA powinieneś traktować wyłącznie jako rozrywkę. Oczywiście, możesz wytypować faworytów, jednak trudno mówić tu o jakichś pewniakach. Nie ryzykuj wielkich stawek, gdyż w tych rozgrywkach – jeszcze bardziej niż normalnie w sporcie – wszystko może się zdarzyć. Dobitnie pokazała to pierwsza gala. Skorzystaj z oferowanych przez bukmachera bonusów, aby uniknąć dużych strat i zwiększyć swoją ewentualną wygraną. 

Hype MMA obstawianie: wady i zalety

Zaletą typowania walk Hype MMA niewątpliwie jest poziom rozrywki, jaki może Ci to dostarczyć. Olbrzymie emocje są gwarantowane, szczególnie jeśli planujesz oglądać wydarzenie i kibicować swoim faworytom. Ważnym plusem jest też fakt możliwości wykorzystania bonusu na start i innych oferowanych przez bukmachera w standardowej ofercie promocji. Dzięki nim masz możliwość uzyskania zwrotu w przypadku pierwszego przegranego zakładu, a także zwiększenia swojej ewentualnej wygranej. 

Wadą zdecydowanie jest niewiedza. Trudno o opinie ekspertów odnośnie poszczególnych zawodników czy walk przed galą. Niemal jedyne, co możesz wiedzieć o uczestnikach to to, czym sami się dzielą w swoich mediach społecznościowych. Jeśli ktoś na co dzień nie siedzi w branży sportowej, to prawdopodobnie nie dowiesz się zbyt wiele o jego osiągnięciach w tej dziedzinie. Istnieje też duże prawdopodobieństwo, że w ogóle takich nie ma. 

Głównym wyznacznikiem Twoich typów w przypadku tych rozgrywek niestety musi być intuicja. Typowanie walk Hype MMA wiąże się z dużym ryzykiem. Pamiętaj, by grać odpowiedzialnie. 

FAQ

Gdzie można robić zakłady na Hype MMA?

Na Hype MMA obstawianie możliwe jest jedynie na Betclic.

Gdzie znajdę najwyższe proponowane na Hype MMA kursy?

Na Hype MMA Betclic posiada wyłączność do przyjmowania zakładów. Najkorzystniejsze kursy znajdziesz tam i tylko tam.

Na kogo warto stawiać w Hype MMA?

Typy na Hype MMA to twardy orzech do zgryzienia i trudno mówić o jakichkolwiek pewniakach. Kieruj się intuicją i tym, co publikują w swoich social mediach zawodnicy.

Czy jest w Betclic bonus na Hype MMA?

Specjalnego bonusu w związku z rozgrywkami Hype MMA niestety nie ma, choć być może się pojawi. Aktualnie możesz wykorzystać ofertę na start oraz inne dostępne dla stałych graczy promocje.