Emocje gwarantowane!

EURO 2020: Holandia - Ukraina kursy

Jednym z najbardziej interesujących spotkań pierwszej kolejki fazy grupowej Euro 2020 będzie mecz Holandia – Ukraina. Kursy bukmacherskie niekoniecznie idą w parze z tym, co może wydarzyć się na boisku. Przynajmniej według części ekspertów.

Euro 2020: mecz Holandia – Ukraina kursy

Bukmacherzy spodziewają się zwycięstwa gospodarzy – reprezentacji Holandii. Część kibiców szuka jednak sensacji w postaci remisu czy nawet zwycięstwa Ukraińców. Wszyscy już nie możemy doczekać się, co wydarzy się 13 czerwca. Która z reprezentacji lepiej rozpocznie Mistrzostwa Europy, a może właśnie, zostanie zachowany status quo? Póki co, wiemy, jak wyglądają kursy na obie reprezentacje.

Kursy na Holandię

Holedrzy są faworyzowani przez wszystkie zakłady bukmacherskie i to w dość mocnym stylu. Na mecz Holandia – Ukraina kursy bukmacherskie na “Oranje” są dość niskie i zapewne wpływ ma na to większa siła Holendrów na papierze, a także nie najlepsza dyspozycja Ukraińców podczas ostatniej Ligi Narodów.

Kursy na Ukrainę

Ci, którzy szukają sensacji w tym spotkaniu, jaką niewątpliwie byłoby zwycięstwo Ukraińców czy nawet remis, przypominają sobie dobrą grę reprezentacji Ukrainy podczas eliminacji do Euro 2020. Ekipa zza naszej wschodniej granicy wygrała swoją eliminacyjną grupę, nie przegrywając żadnego meczu (remis i zwycięstwo z aktualnymi Mistrzami Europy Portugalczykami). Kursy na wygraną Ukrainy czy nawet remis są wysokie i w przypadku powodzenia takiego typu, mogą zapewnić kilkukrotne pomnożenie stawki zakładu.

Holandia – Ukraina zakłady na ten mecz: wchodzić czy nie?

Wahasz się, czy postawić zakład na mecz Holandia – Ukraina? Kursy mówią jedno, a intuicja podpowiada coś innego, a może myślisz tak jak bukmacherzy, że wygra Holandia, ale chcesz się jeszcze upewnić? Sprawdź kilka statystyk, które przygotowaliśmy.

Zanim zdecydujesz się na obstawianie meczu Holandia – Ukraina warto przejrzeć ostatnią dyspozycję obu reprezentacji, a także sięgnąć do bezpośrednich meczów obu reprezentacji. Ta druga statystyka nie ułatwi jednak zbytnio zadania, bowiem Holendrzy i Ukraińcy zagrali ze sobą w historii tylko dwa razy. Pierwszy mecz w 2008 roku zakończył się zwycięstwem Holendrów 3:0, a drugi rozegrany w 2010 roku remisem 1:1. Czy Holandia polepszy jeszcze te statystyki, a może do trzech razy sztuka i teraz kolej na zwycięstwo Ukraińców, które byłoby niewątpliwą sensacją? Oto jest pytanie.

Z naszej strony wydaje się, że rozsądne jest zagranie “czystej” jedynki na Holendrów, ale nieco odstraszać może niski kurs, dający tak naprawdę niewielki zarobek. Może warto więc dorzucić taki zakład do kuponu akumulowanego, a jeśli nie, to poszukać innego typu, jak chociażby over bramkowy, gdzie kurs będzie nieco wyższy? Zwłaszcza, że wielu podejrzewa, że obie reprezentacje powinny strzelić w tym meczu bramki.

Euro 2020 kursy: o czym musisz pamiętać?

Zakłady na Euro 2020 to tak naprawdę całe spektrum możliwości – od klasycznego typowania zwycięzcy meczu czy remisu, przez liczbę bramek, handicapy czy nawet obstawianie końcowych wyników Euro 2020. To, co może rzucić Ci się w oczy to wysokie kursy bukmacherskie. I rzeczywiście, na Euro 2020 kursy w ofertach bukmacherskich są wyższe, niż na co dzień.

Pamiętaj jednak, aby nie pokusić się na wyjątkowo wysoki kurs, lecz na chłodno przeanalizuj sens grania konkretnego zakładu. Zazwyczaj napompowane do granic wytrzymałości kursy znajdziesz na mocno ryzykowne rynki, jak na przykład obstawianie zwycięzcy Euro 2020 zanim zacznie się turniej, obstawianie króla strzelców czy już w przypadku konkretnych meczów – granie na dokładny wynik czy dokładną liczbę goli.

Piłka nożna to nie tylko piękne widowiska, ale też kontuzje, wahania formy czy wreszcie czerwone kartki. Zwłaszcza w przypadku takiej intensywności, jaką cechuje się Euro 2020. Kursy na przytoczone wyżej zakłady są zapewne niezwykle atrakcyjne, ale pamiętaj, że nawet jeden błąd na boisku może spowodować, że będziesz musiał podrzeć swój kupon. Dlatego też, wybieraj zakłady “wybaczające błędy”. Np. jeśli zagrasz na zwycięstwo Holandii, to jeśli ta straci pierwsza gola, to przecież może strzelić dwa kolejne i wygrać mecz, ale jeśli zagrasz, że Holandia nie straci gola, to pierwsza bramka dla Ukraińców, automatycznie przekreśla Twoje szanse, bez względu na dalsze losy meczu.

Które zakłady bukmacherskie oferują dobre kursy na mecz Holandia – Ukraina?

Przyjrzeliśmy się ofertom bukmacherów i wybraliśmy te zakłady, które naszym zdaniem, oferują najkorzystniejsze kursy bukmacherskie na spotkanie Holandia – Ukraina. Kursy to jednak nie wszystko, dlatego u zaprezentowanych poniżej bukmacherów znajdziesz też szereg promocji i bonusów – specjalnie na Euro 2020.