O pierwsze miejsce?

EURO 2020: mecz Holandia – Austria kursy

Ten mecz może przesądzić, kto zajmie pierwsze miejsce w grupie C – mowa oczywiście o starciu Holandia – Austria. Kursy na to spotkanie sugerują, że to ta pierwsza drużyna ma większe szanse na wygraną. Sprawdźmy, z czego to wynika.

Euro 2020: mecz Holandia – Austria kursy

Chcesz postawić zakład na mecz Holandia – Austria? Kursy wystawione na niego przez bukmacherów dosć mocno faworyzują Holandię. Trudno się temu dziwić, ten zespół ma w końcu za sobą sporo więcej triumfów niż jego rywale. 

Kursy na Holandię

W przypadku tego meczu Euro 2020 kursy jednoznacznie wskazują, kto powinien wygrać zdaniem bukmacharów i jest to właśnie Holandia. Ta drużyna ma w swoich szeregach wielu klasowych zawoników jak van Dijk, Wijnaldum czy De Jong. Chociaż w poprzednich latach zdarzały im się gorsze momenty, to ogólnie prezentują wysoki poziom i rzeczywiście wydaje się dosyć realne, że to właśnie oni wzbogacą się po tym meczu o trzy punkty. Holendrzy na pewno poważnie myślą o tym, aby nie tylko wyjść z grupy, ale również zrobić to z pierwszego miejsca. Aby im się to udało, powinni upewnić się, że uda się pokonać Austriaków!

Kursy na Austrię

Austria to solidny europejski średniak. Raczej nie spodziewamy się, żeby tamtejsi gracze się ośmieszyli, ale… czy mają szanse na zwycięstwo w meczu Holandia – Austria? Kursy nie wydają się dopuszczać takiej możliwości. Zdarzają się oczywiście niespodzianki i w tym przypadku również może się okazać, że Holendrzy zawiodą i zaczną przegrywać już na etapie grupowym Euro 2020. Kursy są jednak na tyle przechylone przeciwko Austriakom, że bukmacherzy wydają się bardzo nisko cenić ich piłkarskie umiejętności.

Holandia – Austria zakłady bukmacherskie: czy warto obstawiać?

Czy obstawianie meczu Holandia – Austria ma sens? Trudno powiedzieć. Kurs na Holandię jest dosyć niski, ale jeżeli wierzysz w zwycięstwo tej drużyny, to może warto postawić. Liczby wystawione przez bukmacherów nie powinny spaść na tyle, aby podatek sprawił, żeby kupony nie miały sensu. Jeśli natomiast uważasz, że Holendrom powinie się noga, to mogą Cię skusić kursy oferowane na remis oraz na zwycięstwo Austriaków. Są one całkiem wysokie i mogą zapewnić wysoki zwrot z zakładu – tylko czy to będzie trafiona prognoza?

Euro 2020 kursy: na ile są opłacalne?

Jeśli spojrzeć szerzej niż tylko na mecz Holandia – Austria, zakłady na Euro 2020 są opłacalne czy nie? Ogólnie bukmacherzy z pewnością będą w trakcie tego turnieju rywalizować o względy użytkowników. Możesz się więc spodziewać, że poszczególne portale opublikują sporo specjalnych promocji, dzięki którym będziesz mógł zwiększyć swoje zarobki na kuponach.

Jeśli chodzi o same kursy, to w przypadku rynków typu 1X2 prawdopodobnie będą one dosyć podobne u większości buków. Możesz jednak szukać okazji na ponadprzeciętne value pośród bardziej nietypowych rodzajów zakładów. Zajrzyj głęboko w statystyki i postaraj się znaleźć dla siebie jakiś ciekawy aspekt konkretnego meczu, na który mógłbyś postawić. Możliwe nawet, że uda Ci się wpaść na szczególnie dobry kurs.

Gdzie warto poszukać dobrych kursów na mecz Holandia – Austria?

To co, planujesz postawić zakład na mecz Holandia – Austria? Kursy na to spotkanie znajdziesz u wszystkich legalnych polskich buków! Pamiętaj tylko, aby obstawiać odpowiedzialnie! Dzięki zakładom bukmacherskim możesz przeżyć w trakcie turnieju dodatkowe emocje, ale nie zapominaj, że każdy kupon wiąże się z ryzykiem i że w razie porażki możesz utracić zainwestowane środki. Wiedz też, że w Polsce wolno stawiać zakłady jedynie u bukmacherów ze specjalną licencją Ministerstwa Finansów. Poniżej możesz wybrać dla siebie jeden ze sprawdzonych przez nas, zaufanych serwisów.