Ależ to będzie mecz!

EURO 2020: mecz Hiszpania – Polska kursy

Właśnie na to spotkanie najbardziej czekają polscy kibice, a mowa oczywiście o meczu Hiszpania – Polska. Kursy bukmacherskie nie są niestety łaskawe dla naszych reprezentantów, ale to nie zabrania nikomu wierzyć, że biało-czerwonym uda się wygrać.

Euro 2020: mecz Hiszpania – Polska kursy

Bardzo możliwe, że to będzie dla naszych orzełków mecz o wszystko… albo przynajmniej o bardzo wiele. Jeżeli uda się wygrać ze Słowacją w pierwszej kolejce i wyrwać Hiszpanii chociaż jeden punkt w drugiej, to Polska będzie się mogła poczuć w fazie grupowej całkiem pewnie. Ale czy w ogóle są jakieś szanse, żeby nasi zawodnicy wyszli zwycięsko z meczu Hiszpania – Polska? Kursy naprawdę mocno faworyzują tutaj naszych rywali, czemu dosyć trudno byłoby się dziwić.

Kursy na Hiszpanię

Przeciwnik Polaków to drużyna pierwsza klasa. Jej zwycięstwo nie będzie żadnym zaskoczeniem, szczególnie w meczach fazy grupowej Euro 2020. Kursy to potwierdzają. Kupon postawiony na Hiszpanów raczej nie przyniesie kokosów, nawet jeżeli wygrają. Nie spodziewamy się oferty na tyle niskiej, żeby podatek 12% miał całkowicie wyeliminować zyski, ale na pewno będzie miał on spory wpływ na opłacalność zakładu na Hiszpanię.

Kursy na Polskę

Obstawianie meczu Hiszpania – Polska to dla każdego kibica ogromne wyzwanie. Wybierać sercem czy rozumem? Stawiać na naszych wbrew wszystkiemu czy uznać, że nie mają oni szans i opowiedzieć się pieniędzmi za rywalem? Ten trudny wybór pozostawiamy Tobie! Jeśli chodzi natomiast o wystawione na mecz Hiszpania – Polska kursy, są one na zwycięstwo naszej drużyny całkiem wysokie. Podobnie wygląda zresztą sprawa dla remisu. Jeżeli więc bardzo mocno wierzysz w Lewandowskiego i spółkę, to potencjalnie możesz postawić naprawdę gruby kupon. Tylko czy podjęcie takiego ryzyka jest uzasadnione?

Hiszpania – Polska zakłady bukmacherskie: czy warto obstawiać?

Nie tylko emocje będą robić Ci problemy przy decydowaniu, czy warto postawić na ten mecz. Nie do ocenienia jest oczywiście wpływ puszczonego kuponu na przyjemność z oglądania meczu naszej reprezentacji. Jeżeli chcesz po prostu bardziej się ekscytować, to warto postawić jakąś drobną kwotę. Ale jak wygląda sprawa opłacalności tego meczu dla osób, które obstawiają w bardziej wyrachowany sposób?

Kupon na Polaków albo na remis będzie mieć naprawdę wysoki kurs, więc jeżeli Twoim zdaniem Hiszpanom powinie się noga, to może warto na to postawić. Musisz mieć jednak świadomość, że ryzyko jest całkiem spore. Jeśli chodzi natomiast o zakłady na Hiszpanię, bardzo możliwe, że okażą się one wygrane. Przebitka na kuponie nie będzie jednak wysoka, więc weź to pod uwagę w swoich kalkulacjach. 

Jesteśmy niemal pewni, że bukmacherzy będą oferować na obstawianie meczu Hiszpania – Polska specjalne bonusy, co jest dodatkowym argumentem za postawieniem kuponu. Zanim obstawisz, sprawdź, na którym portalu oferta jest najbardziej opłacalna po doliczeniu wszelkich okazjonalnych promocji i mnożników.

Euro 2020 kursy: na ile są opłacalne?

W większości przypadków wystawiane na mecze Euro 2020 kursy są wyliczane na podstawie dokładnych analiz. Niektórzy gracze lubią wyszukiwać błędy w ofercie bukmachera i dzięki temu obstawiać zakłady z ponadprzeciętnym value. Niestety (lub stety) Euro 2020 to nie jest liga wenezuelska, w przypadku której mogą się zdarzać pomyłki wynikłe z nieuwagi czy braku wystarczających informacji. Jeśli chcesz znaleźć tego rodzaju superzakład na Euro 2020, chociaż nie jest to bardzo prawdopodobne, to powinieneś szukać wśród nietypowych rynków, a nie w najpopularniejszych zakładach typu 1X2.

Ogólnie i tak nie ma jednak na co narzekać. Turniej taki jak Mistrzostwa Europy 2020 to dla bukmacherów ogromnie ważne wydarzenie. Wszyscy dostawcy zakładów będą konkurować i walczyć o względy graczy przy pomocy kursów i promocji. Postaraj się więc wykorzystać tę zażartą walkę i ugrać dla siebie jak najlepsze warunki obstawiania Euro 2020!

Gdzie warto poszukać dobrych kursów na mecz Hiszpania – Polska?

Jakie postawić na mecz Hiszpania – Polska zakłady!? Takie dylematy prawdopodobnie towarzyszą Ci całkiem często. Ale nie zapominaj, że nie wystarczy zdecydować. Trzeba jeszcze postawić kupon, a w tym celu musisz jeszcze wybrać dla siebie bukmachera. Rzuć okiem na rekomendowane serwisy wypisane pod spodem. Wszystkie z nich działają na terenie naszego kraju w pełni legalnie, mają kursy na mecz Hiszpania – Polska i do tego oferują opłacalne bonusy na powitanie! Pozostaje nam jeszcze życzyć Ci powodzenia i oczywiście przypomnieć, byś zawsze obstawiał odpowiedzialnie. Oby nasi wygrali!