Sprawdź promocje!

Halloweenowy weekend w bukmacherce

Strrrrrraszny długi weekend już nadszedł! O ile dziecięce zabawy i nieco bardziej dorosłe imprezy w klimatach horrorów są śmieszne, tak potworne mecze i przerażająco tragiczne kupony mniej zabawne. Bukmacherzy mają jednak na to sposób. Sprawdź bonusy i promocje na ten weekend i planuj kupony ze spokojną głową!

Monster Odds w Betclic

Dobra oferta i atrakcyjne kursy nie są ci straszne? To dobrze, bo te tutaj zapowiadają się na potwooornie wysokie! Betclic rusza z halloweenową promocją pt. „Monster Odds”, w której codziennie zwiększa kursy na 2 wybrane wydarzenia. Bukmacher planuje podkręcać je specjalnie na mecze topowych lig europejskich, a także NBA i UFC. Monster Odds będą odpalane 2 razy dziennie, zaczynając od piątku (29.11), aż do czwartku (4.11)! Ofertę Monster Odds znajdziesz w zakładce SUPER KURSY.

Tylko się pospiesz! Zakłady będą otwarte dla najszybszych 150 graczy, którzy skorzystają oferty! Kto pierwszy, ten lepszy!

Więcej szczegółów i regulamin promocji znajdziesz na stronie Betclic.

Cashback na start aż do 50 zł!

Aż do 50 zł
 • 18+ | Obowiązuje regulamin
Cashback 50 zł: bez obrotu! Pełen reg
Bierz bonus od bukmachera!

Bonus reload na weekend od LV BET

LV BET już zdążyło nas przyzwyczaić do tej promocji, ale cieszy ona za każdym razem dokładnie tak samo. To oczywiście bonus od kolejnego depozytu, aż do 300 zł! Solidna propozycja dla wytrawnych graczy, którzy wiedzą jak generować zyski. Obowiązuje ona od piątku 29.10 (od godziny 10:00) do niedzieli 31.10 (do godziny 23:59). Bonus 300 zł to tradycyjnie już tak naprawdę 12 zł z mnożnikiem x25.

 • Wpłać depozyt min. 25 zł wybierając opcję ”300 PLN na weekend” widoczną na Twoim koncie. (Uwaga! Bonus dostępny jest dla graczy, którzy dokonali przynajmniej jednego depozytu!). Przy wpłacie 600 zł otrzymujesz bonus o równowartości 300 zł.
 • Odbierz bonus w wysokości 2% swojego depozytu, z mnożnikiem kursu całkowitego ”x25”.
 • Przygotuj kupon kombi (min. 3 zdarzenia, kurs całk. min. 2.50; kurs na poj. zdarzenie min. 1.25) za środki bonusowe.
 • Aktywuj na kuponie mnożnik kursu całkowitego ”x25”.

Nic strrrrasznego, co?

Więcej szczegółów i regulamin promocji znajdziesz na stronie LV BET.

NBA NHL Night Live w LV BET

Myślisz, że tylko noc halloweenowa jest długa? Nic bardziej mylnego. W LV BET, oprócz bonusu reload na ten weekend, przygotowali także nocną promocję, która potrwa całą jesień, całą zimę i tak do wiosny! Chodzi naturalnie o rozgrywki amerykańskich lig NBA i NHL, które są u nas bardzo popularne. Akcja promocyjna właśnie ruszyła, więc masz przed sobą pierwsze Night Live!

Typuj mecze więc NBA oraz NHL i zbieraj punkty do klasyfikacji. Zagrzej miejsce w top 5 graczy, którzy co tydzień otrzymają nagrodę i walcz o nagrodę główną, czyli 10 000 zł!

Jak wziąć udział w turnieju?

 • Kliknij przycisk BIORĘ UDZIAŁ znajdujący się w zakładce promocji na stronie LV BET.
 • Stawiaj kupony tylko na NBA i NHL w godzinach 00:00 – 06:00.
 • Punkty otrzymujesz za wygrane zakłady o stawce min. 10 zł (brutto) i kursie min. 1.50.
 • Punkty do klasyfikacji naliczane są wedle wzoru: kurs x liczba selekcji.

Ranking będzie aktualizowany w każdą środę. Co środę więc dodawane będą bonusy dla pięciu graczy z najwyższą liczbą punktów za ostatni tydzień. Nagrody główne wypłacone zostaną w środę, 28. kwietnia 2022 roku dla TOP10 graczy z głównego rankingu!

Więcej szczegółów, regulamin promocji oraz aktualny ranking znajdziesz na stronie LV BET.

60 zł freebet + depozytowe do 2000 zł + 14%

Aż do 2060 zł + 14%
 • 18+ | Obowiązuje regulamin
Freebet 20 zł z kodem: wygrana x2 po kursie 2.00; Freebet 20 zł w apce: x3 po kursie 1.75; Freebet 20 zł zwykły bez depozytu: wygrana x2 po kursie 2.00; Bonus 100%: depozyt + bonus x4 po kursie 1.75; Bonus 50%: depozyt + bonus x3 po kursie 1.75; Bonus 30%: depozyt + bonus x2 po kursie 1.75 33 dni +14%: brak obrotu! Pełen reg
Bierz bonus od bukmachera!

Podwójna promocja na UFC 267: Błachowicz vs. Teixeira w Superbet

Stawiasz na naszego Mistrza? Więc zrób to po kursie 20.00 i dziabnij do 100 zł w promocji Super Nokaut! Zarejestruj się w Superbet, wpłać depozyt min. 50 zł i postaw swój pierwszy zakład przedmeczowy singiel na zwycięstwo Jana Błachowicza za max 10 zł. Jeśli trafisz, otrzymasz wygraną z kuponu oraz dodatkowy bonus w postaci wygranej z kursem 20.00! Mało tego: wnosząc drugi zakład ze stawką min. 50 zł na wygraną Jana Błachowicza, możesz dostać nawet 100 zł dodatkowego bonusu w promocji Super Nokaut.

Z takim bonusem kupony na Błachowicza nikomu nie sa strrrraszne.

Więcej szczegółów i regulamin promocji znajdziesz na stronie Superbet.

Odbierz aż do 3755 zł

Aż do 3755 zł
 • 18+ | Obowiązuje regulamin
Freebet 35 zł: bez obrotu!; Freebet (mobile): 20 zł: bez obrotu! Freebet 100% do 200 zł i cashback do 3500 zł Pełen reg
Bierz bonus od bukmachera!

Straszny pewniaczek w BetFan

Czy jest coś gorszego, niż kupon, który popsuło to jedno, ostatnie wydarzenie? Kto się na tym nie wyłożył, przed tym w bukmacherce jeszcze sporo do nadrobienia! Ale z okazji Halloween, BetFan ma dla wszytskich dobrą wiadomość – przygotowali tam specjalną ofertę na wypadek, jeśli w weekend przeżyjesz chwile grozy! Akcja “Zwrot za straszny pewniaczek” obowiązuje od dziś, od godz. 10:00 do niedzieli, do godz. 22:00. Każdy gracz, który zapisze się do akcji może liczyć na zwrot 100% stawki (max do 100 zł) w przypadku, gdy jego kupon zaprzepaści tylko jedno zdarzenie, w dodatku to z najniższym kursem. Nieistotne, czy będzie to spotkanie rozpoczynające czy kończące kupon!

By być ubezpieczonym na wypadek strasznego pewniaczka, oprócz zapisania się, należy zrobić kupon zawierający min. 4 zdarzenia – nie wymagany jest przy tym żaden kurs minimalny.

Bonus 200% do 300 zł

Aż do 300 zł
 • 18+ | Obowiązuje regulamin i warunki dla każdej oferty
100% do 300 zł: obrót bonusem x1 na AKO, min. 2 zdarzenia, kurs łączny min. 3.00 Pełen reg
Bierz bonus od bukmachera!