Zakłady, kursy i typy

Grand Prix Gorzów 2022

Najlepsi żużlowcy globu po raz drugi w tym roku zawitają do Polski, żeby powalczyć o tytuł Indywidualnego Mistrza Świata. Przed nami Speedway Grand Prix Gorzów. Zakłady bukmacherskie są już gotowe na to wydarzenie, a Ty? Masz swoje typy, sprawdziłeś kursy? Jeśli nie, to zapraszamy do lektury!

Grand Prix Gorzów – zakłady bukmacherskie 25.06.2022

Przed nami kolejna odsłona rywalizacji o tytuł Indywidualnego Mistrza Świata na żużlu. Cykl SGP po rocznej przerwie zawita do Gorzowa Wielkopolskiego. Na popularnym Jancarzu szykuje się fantastyczne ściganie, a chrapkę na zwycięstwo ma wielu. Liderem klasyfikacji generalnej SGP jest Bartosz Zmarzlik, który ma 11 punktów przewagi nad Maciejem Janowskim i 12 “oczek” więcej od Leona Madsena.

Oprócz Zmarzlika i Janowskiego, w Gorzowie zobaczymy także Patryka Dudka oraz Pawła Przedpełskiego. Cała czwórka jest stałymi uczestnikami cyklu SGP. Z dziką kartą pojedzie, reprezentujący miejscowe Moje Bermudy Stal Gorzów Wielkopolski, Szymon Woźniak.

Nie jest żadną tajemnicą, że na Grand Prix Gorzów zakłady bukmacherskie mają swoich faworytów. My także przygotowaliśmy cenne podpowiedzi, które mamy nadzieję, że przydadzą się przy okazji kreślenia kuponów.

Najciekawsze na Grand Prix Gorzów typy bukmacherskie

Nie udało się przed rokiem, ale polscy kibice mają nadzieję, że co się odwlecze, to nie uciecze. Co takiego? Trzeci tytuł Indywidualnego Mistrza Świata na żużlu w wykonaniu Bartosza Zmarzlika. Polak, jak już wspomnieliśmy, jest zdecydowanym liderem klasyfikacji generalnej SGP, a kolejny krok ku trzeciemu tytułowi IMŚ może wykonać na swoim domowym torze w Gorzowie Wielkopolskim. Któż zna popularnego Jancarza tak bardzo, jak Bartosz Zmarzlik? Każdy kąt, każda koleinka. Śmiało można pokusić się nawet o tezę, że mógłby wystartować z zamkniętymi oczami… bo przecież bez haka już kiedyś się ścigał.

Zwycięstwo Bartosza Zmarzlika

Jakie więc stawiamy na Grand Prix Gorzów zakłady? Choć trudno nie zgodzić się z twierdzeniem, że żużel jest bardzo zmiennym sportem, gdzie wystarczą sekundy, a sytuacja pozmienia się, niczym pogoda w wysokich partiach gór. Niemniej jednak na Grand Prix Gorzów typy naszej redakcji to zwycięstwo Bartosza Zmarzlika. I nie wzięły się one z przypadku.

Jak już wspomnieliśmy, Zmarzlik zna tor w Gorzowie, jak mało kto. W tym sezonie w lidze na Jancarzu jest prawie nieomylny. Wpadka, o ile tak można nazwać 9+1 punktów zebrane w pięciu biegach, zdarzyła mu się tylko na inaugurację sezonu ligowego w meczu przeciwko Motorowi Lublin. Później Zmarzlik punktował w Gorzowie następująco… 15 punktów (komplet), 15 punktów (komplet), 12 punktów (komplet) oraz 13 punktów w ostatnim meczu przeciwko Betard Sparcie Wrocław.

Mało tego, Bartosz Zmarzlik ma też spore ambicje, żeby udowodnić swoje w Gorzowie Wielkopolskim. To na tym torze rozpoczynał przygodę z Speedway Grand Prix. W 2015 roku, jadąc z dziką kartą, dojechał aż do wielkiego finału. Przed dwoma laty musiał się jednak obejść smakiem. Odpadł w półfinale, gromadząc 14 punktów. Zaczął od trzech trójek, ale później wpadły dwie jedynki i wielki finał odjechał bez niego. 25 czerwca powinien być więc wyjątkowo zmotywowany, a o tym, co potrafi wyczyniać zmotywowany Zmarzlik każdy fan czarnego sportu wie doskonale.

Fredrik Lindgren co najmniej w półfinale

Stawiamy też na zbliżające się Grand Prix Gorzów zakłady na to, że Fredrik Lindgren dojedzie przynajmniej do półfinału. Przed dwoma laty, Szwed wygrał Grand Prix w Gorzowie Wielkopolskim, a w trwającym cyklu SGP prezentuje bardzo dobrą formę.

Czwarte miejsce w klasyfikacji generalnej Speedway Grand Prix nie wzięło się przecież znikąd. W poprzedniej rundzie w Teterow, Fredrik Lindgren gościł w wielkim finale, w którym zajął trzecie miejsce. Wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują, że w Gorzowie może być jednym z aktorów świetnie zapowiadającego się widowiska.

I nawet, jeśli przed tygodniem w ligowym meczu w Grudziądzu, popularny “Fredka” uciułał tylko cztery punkciki, to doskonale wiemy, że dobre występy Szweda w Speedway Grand Prix nie zawsze idą w parze z dobrymi występami w lidze. Często zresztą pojawiały się pod jego adresem o to zarzuty.

Jak prezentują się przed Grand Prix Gorzów kursy u bukmacherów?

Z naszej strony przeanalizowaliśmy już przed Grand Prix Gorzów zakłady i zaprezentowaliśmy typy. Sprawdź teraz, jak wyglądają na Grand Prix Gorzów kursy i zagraj zgodnie z własnymi przeczucami. Pamiętaj, że możesz, ale nie musisz się z nami zgadzać.

Grand Prix Gorzów zakładyZwycięstwoMiejsce 1-4
Bartosz Zmarzlikwkrótcewkrótce
Maciej Janowskiwkrótcewkrótce
Leon Madsenwkrótcewkrótce
Fredrik Lindgrenwkrótcewkrótce
Szymon Woźniakwkrótcewkrótce
Ostatnie sprawdzenie 20/06/2022