Nowa umowa!

GO+bet oficjalnym sponsorem Wisły Kraków

Krakowski bukmacher łączy siły z krakowskim klubem! GO+bet został oficjalnym sponsorem Wisły Kraków. To już czwarty sponsoring Gobet.

Go+bet Wisła Kraków

GO+bet powiększa swoje grono wspieranych zespołów. Oprócz Wisły Kraków bukmacher wspiera inne kluby, np.: Chrobry Głogów, Koronę Kielce i Puszczę Niepołomice. Ponadto operator jest też sponsorem tytularnym GO+bet Rally Team. W tym wszystkim najważniejsza wiadomość prawdopodobnie dotyczy kibiców Białej Gwiazdy, którzy mają konta w GO+bet, bowiem mogą w przyszłości liczyć na – jak zapowiada bukmacher – interesujące bonusy!

Wisła Kraków to jeden z najbardziej utytułowanych i rozpoznawalnych klubów w Polsce, a długa tradycja Białej Gwiazdy trwa od 1906 roku. Od tamtego czasu klub 13-krotnie wygrywał mistrzostwo Polski oraz szereg innych pucharów. Wisła domowe mecze rozgrywa na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana znajdującego się przy ulicy Reymonta w Krakowie.

Firma Go+bet jest legalnym, polskim bukmacherem. Działa na polskim rynku na podstawie zezwolenia (PA11.6831.11.2021) wydanego przez Ministra Finansów w dniu 29 listopada 2021 r.