...i za ile?

Gdzie oglądać Mundial 2022

Jeśli zastanawiasz się, gdzie oglądać Mundial, to w tym miejscu wyjaśnimy, na jakich stacjach będą prowadzone transmisje. Mistrzostwa Świata 2022 generują ogromną widownię przed TV, więc warto wiedzieć, gdzie obejrzysz mecze.

Gdzie oglądać Mundial 2022 w Katarze?

To, gdzie oglądać Mistrzostwa Świata uwarunkowane jest od twojego miejsca zamieszkania. Jeśli chodzi o Polskę, to prawa do turnieju w Katarze posiada stacja TVP. Telewizja Polska dysponuje kilkoma programami, na których będą relacjonowane spotkania Mistrzostw Świata. Ba, na Mundial 2022 streaming online również będzie możliwy przy użyciu TVP. 

Obstawianie Mistrzostw Świata 2022 to jedna z rozrywek, z której korzystają kibice oglądający Mundial. W okresie listopadowo-grudniowym na turnieju odbędzie się aż 64 mecze. Telewizja Polska dysponuje transmisjami ze wszystkich tych gier. Co więcej, aby uzyskać dostęp do streamu nie trzeba dokonywać dodatkowej opłaty.

Tutaj obejrzysz Mistrzostwa Świata w piłce nożnej

To, kto transmituje Mundial 2022 jasno pokazuje poniższa tabela. Dzięki niej dowiesz się na jakich stacjach telewizyjnych obejrzysz spotkania rozgrywane w ramach Mistrzostw Świata. Uwzględniliśmy w niej programy TV, a także informacje o możliwych streamach online. Przypomnijmy, że kanały TVP działają nie tylko w ramach telewizji naziemnej i cyfrowej, ale też w internecie. Do tego celu udostępniana jest aplikacja TVP i serwis online tvpsport.pl.

Na Mistrzostwach Świata 2022 streaming będzie dość popularny, bo zmieniają się przyzwyczajenia kibiców. Wielu z nich ogląda transmisje na komputerze, tablecie, a nawet smartfonie.

Gdzie oglądać Mundial?Cena
TVP 1
TVP 2
TVP Sport
Bezpłatnie
tvpsport.plBezpłatnie

Legalne oglądanie Mundialu

Jeśli nie wiesz, gdzie ogląda Mundial, to pamiętaj, że pierwszym kryterium jest legalność transmisji. W Polsce masz o tyle ułatwione zadanie, że turniej Mistrzostw Świata transmitowany jest w darmowej telewizji. To oznacza, że nie musisz płacić za stream w internecie lub telewizji. Na pewno odradzamy korzystanie z nielegalnych platform, które relacjonują mecze bez posiadania odpowiednich praw telewizyjnych. Tego rodzaju usługi zwykle wiążą się z dużym spamem reklam, czego nikt nie lubi, a poza tym to zwyczajne fajfusiarstwo.

Na Mistrzostwa Świata 2022 streaming, jak i transmisja w TV działa za darmo. W tym celu możesz wybrać stronę TVP sport pl lub aplikację TVP. Co więcej, jeśli posiadasz telewizor, to już za pośrednictwem standardowej naziemnej TV obejrzysz wszystkie mecze Mundialu 2022. Transmisje będą prowadzone na TVP 1, TVP 2 i TVP Sport. To legalny nadawca Mistrzostw Świata w Katarze.

Kiedy gra Polska na Mistrzostwach Świata?

Zdajemy sobie sprawę, że jeśli kogoś interesuje, gdzie oglądać Mistrzostwa Świata, to przede wszystkim ze względu na występy Biało-Czerwonych. Polska w fazie grupowej zmierzy się z Meksykiem, Arabią Saudyjską i Argentyną. Transmisje live ze wszystkich tych spotkań przeprowadzi TVP.

Podopieczni Czesława Michniewicza zadebiutują na Mundialu 2022 meczem z Meksykiem. To spotkanie zaplanowane na 22 listopada, które zostanie rozegrane na stadionie w Doha. Kolejna batalia na turnieju odbędzie się Ar-Rajjan – tym razem rywalem Biało-Czerwonych będzie Arabia Saudyjska. Ostatni mecz w grupie C Polska rozegra przeciwko Argentynie 30 listopada. Kto transmituje Mundial 2022 w pierwszej fazie rozgrywek? Te same kanały, co cały turniej, czyli TVP 1, TVP 2 i TVP Sport. To właśnie za ich pośrednictwem obejrzysz spotkania “Biało-Czerwonych”.

Kiedy gra Polska?Z kim gramy?
22.11.2022Meksyk – Polska
26.11.2022Polska – Arabia Saudyjska
30.11.2022Polska – Argentyna

Czy Polska wygra swoje mecze? (Czyli: czy warto oglądać Polskę na Mundialu?)

Z polskiej perspektywy, to gdzie oglądać Mistrzostwa Świata odnosi się przede wszystkim do meczów z udziałem Roberta Lewandowskiego i spółki. Biało-Czerwoni po raz kolejny w XXI. wieku wezmą udział w Mundialu. Ostatni raz na imprezie tej rangi graliśmy cztery lata temu. Jak nam poszło? Trzeba przyznać uczciwie, że nie był to najlepszy turniej w naszym wykonaniu. Ówcześni podopieczni Adama Nawałki nie wyszli z grupy. To oznaczało, że mogliśmy ich oglądać tylko w trzech spotkaniach Mundialu.

Wszyscy liczymy, że tym razem Polska awansuje do fazy pucharowej. To sprawi, że automatycznie na Mundial 2022 streaming będzie częściej wykorzystywany. Wraz z sukcesem rośnie zainteresowanie kibiców. Wszystko to może prowadzić do rekordów oglądalności. Nie mamy wątpliwości, że w dniu meczów Biało-Czerwonych na MŚ 2022 łącznie przed telewizorami zasiądzie minimum kilka milionów osób.

Czy warto oglądać poczynania kadrowiczów Czesława Michniewicza? Dla kibiców przede wszystkim liczyć się będzie efekt końcowy. Cel, jaki zakładają sobie Biało-Czerwoni, to awans do 1/8 finału. To osiągnięcie, które nie przez długi czas nie jest w naszym zasięgu. Przypomnijmy, że ostatni raz w fazie pucharowej Mistrzostw Świata graliśmy w 1986 roku.

Polska – Meksyk

Polska – Arabia Saudyjska

Polska – Argentyna