Jak wpłacić i wypłacić?

Fuksiarz płatności

Fuksiarz

Kod promocyjny Fuksiarz? Sprawdź!
Zwrot 50% do 500 zł bez obrotu Codzienny cashback: brak obrotu! Freebet 20 zł La Liga: bez obrotu!

Jak wykonywać w serwisie Fuksiarz płatności?

Zamierzasz zarejestrować się u nowego bukmachera albo już masz tam konto? Sprawdź dokładnie, jak wyglądają w serwisie Fuksiarz płatności. Zobacz, jak wpłacać i wypłacać środki, a przede wszystkim: jakie są dostępne metody płatności.

Fuksiarz płatności: wpłaty i wypłaty krok po kroku

Nikt nie lubi przydługawych wstępów, zatem oszczędźmy sobie tego i przejdźmy od razu do metod płatności w Fuksiarzu. Poniżej znajdziesz informacje o minimalnym depozycie, minimalnej wypłacie, sposobach płatności oraz instrukcje krok po kroku, jak robić wpłaty i wypłaty.

Depozyt w Fuksiarzu – wpłata

 • Zarejestruj lub zaloguj się na stronie Fuksiarz.pl.
 • Po zalogowaniu, kliknij w górnym prawym narożniku na przycisk “wpłata”.
 • Wybierz metodę płatności.
 • Wprowadź kwotę depozytu (minimalna wpłata do Fuksiarz to 1 zł).
 • Przejdź dalej, klikając u dołu strony “wpłać”.
 • Potwierdź metodę płatności i zrealizuj wpłatę.

Od pierwszego depozytu możesz otrzymać w Fuksiarzu bonus na start. Przed rejestracją konta, warto raz jeszcze sprawdzić czy pojawił się dla Fuksiarza kod promocyjny. Jeśli tak – nie zawahaj się go użyć.

Przelew z Fuksiarza – wypłata

 • Zaloguj się na konto gracza w serwisie Fuksiarz.pl.
 • Po zalogowaniu się w miejscu wpisania loginu i hasła zobaczysz stan Twojego konta.
 • Kliknij na ikonę konta.
 • Teraz kliknij na ikonę “wypłata”.
 • Wprowadź kwotę wypłaty (minimalna wypłata z Fuksiarza to 5 zł).
 • Zatwierdź wypłatę i poczekaj na jej zaakceptowanie.

Wypłacać możesz wyłącznie pieniądze z salda gracza. Saldo bonusowe podlega wymogowi obrotu (który na bieżąco możesz kontrolować w odpowiedniej zakładce). Warto też nadmienić, że na stronie Fuksiarz wypłata minimalna 1 zł dotyczy przelewu zwykłego. Jeśli chcesz skorzystać z przelewu błyskawicznego, kwota minimalnej wypłaty to 10 zł.

Dostępne metody płatności w Fuksiarzu

Fuksiarz płatności

Mamy nadzieję, że w dość przystępnym języku wyjaśniliśmy Ci już, jak wyglądają w serwisie Fuksiarz płatności. Jeśli wciąż masz wątpliwości, jak zrobić u buka Fuksiarz przelew na konto, przewiń stronę nieco do góry. Teraz nadszedł czas na bliższe spotkanie z metodami płatności. Przyjrzyjmy się więc, jakimi sposobami można robić depozyty i wypłaty.

W zakładach bukmacherskich Fuksiarz wypłata, a raczej sposób jej procedowania nie jest niczym zaskakującym. Dostępne są tylko i wyłącznie przelewy bankowe. Kasę, jak u wszystkich legalnych buków, możesz podjąć jedynie na swój osobisty rachunek bankowy. To nie pomysł bukmachera, ale ograniczenia, jakie na wszystkie podmioty bukmacherskie nakłada obowiązująca w Polsce ustawa hazardowa.

Zdecydowanie większe pole do popisu bukmacher miał przy depozytach. I z tego skorzystał. Na Fuksiarz wpłata może być realizowana przelewami bankowym, ale też i bezpośrednio kodem BLIK. I za to, należą się bukmacherowi czapki z głów. Przydałaby się jeszcze opcja płatności kartą.

Jakie są dostępne metody wpłaty w Fuksiarzu?

Fuksiarz wpłata
Fuksiarz depozytMin. kwotaDodatkowa opłata?Czas oczekiwania
Przelewy241 złbrakbłyskawiczna wpłata
Blik1 złbrakbłyskawiczna wpłata
dotpay1 złbrakbłyskawiczna wpłata
tpay1 złbrakbłyskawiczna wpłata

Wszystkie dostępne w serwisie Fuksiarz płatności to metody błyskawicznego doładowania konta. Możesz mieć także pewność, że bukmacher nie będzie chciał niczego “uszczknąć” dla siebie, bowiem depozyty nie podlegają dodatkowym opłatom czy prowizjom. Reasumując, ile wpłacasz, za tyle możesz grać.

Jakie są dostępne metody wypłaty w Fuksiarzu?

Fuksiarz wypłataMin. – max kwotaDodatkowa opłata?Czas oczekiwania
Przelew natychmiastowy (online)10 zł – 4 999 złbrakśrednio około 15 minut
Przelew zwykły (tradycyjny)5 zł – 200 000 złbrakdo 2 dni roboczych

W powyższej tabeli zauważysz, że kwota minimalnej wypłaty ze strony Fuksiarza różni się. Dla przelewu natychmiastowego jest to 10 złotych, a dla tradycyjnego przekazu bankowego 1 złotówka. Warto też nadmienić, że maksymalna kwota transakcji w przypadku przelewu online to 4 999 zł, a dziennie możesz zlecić maksymalnie trzy takie wypłaty.

Co zrobić w przypadku problemów z transakcjami?

Jeżeli na stronie Fuksiarz wpłata nie dotarła albo przedłuża się wypłata wygranych, zapewne zaczniesz panikować. Nic w tym dziwnego, bo w obecnych czasach, każdy z nas jest w gorącej wodzie kąpany. Kiedy zaczynasz się niepokoić, nie zwlekaj: skorzystaj z Obsługi Klienta. W zakładach bukmacherskich Fuksiarz pomoc jest dostępna wyłącznie poprzez e-mail. Całkiem prawdopodobne jest, że zanim uzyskasz odpowiedź na maila, wpłata czy wypłata już zaksięguje się na Twoim koncie. Nic nie szkodzi. Konsultanci są po to, aby pomagać, a Ty masz pełne prawo korzystać z zakresu dostępnej pomocy: i to bez znaczenia czy coś Cię niepokoi czy zmagasz się z problemem technicznym. Śmiało uderzaj też po pomoc, jeśli masz jakieś pytania.

FAQ

Jak wyglądają w serwisie Fuksiarz płatności?

Dostępne metody płatności dla depozytów to: Przelewy24, Blik, tpay oraz dotpay. Wypłacać wygrane możesz przelewami online i zwykłymi.

Jaka jest na stronie Fuksiarz wpłata minimalna?

Minimalny depozyt w serwisie bukmacherskim Fuksiarz to 1 zł.

Od jakiej kwoty można wypłacać z Fuksiarza wygrane?

Minimalna wypłata dla przelewu zwykłego to 1 zł, a dla przelewu natychmiastowego to 10 zł.

Czy wpłaty i wypłaty Fuksiarz są darmowe?

Tak, bukmacher nie pobiera od wpłat, ani też od wypłat prowizji czy innych opłat.