Co robić?

Fuksiarz nie działa

Może już działa?

Chciałeś właśnie przejść na stronę bukmachera lub uruchomić aplikację mobilną, ale Fuksiarz nie działa? Co się stało? Co robić w tej sytuacji? Podpowiadamy, w czym może tkwić problem i jak sobie z nim poradzić.

Fuksiarz nie działa | 24/06/2024

Nie ma się co dziwić, bowiem kiedy bukmacher Fuksiarz nie działa, to na twarzy pojawia się złość. Właśnie chciałeś wysłać kupon, przejrzeć ofertę, wypłacić wygrane lub zrobić cokolwiek innego, ale nie możesz? I jak tu się nie denerwować. Warto jednak wiedzieć, co jest powodem problemów u bukmachera. Choć nie zawsze mogą to być… problemy bukmachera.

fuksiarz nie działa

Zacznijmy jednak od początku. Najczęściej takie problemy są wynikiem przerwy technicznej. Może być ona zaplanowana bądź też wynikać z awarii. Może być jednak też tak, że problem występuje wyłącznie u Ciebie, a wówczas warto znaleźć skuteczne rozwiązanie.

Fuksiarz przerwa techniczna | 24/06/2024

W zakładach bukmacherskich Fuksiarz przerwa techniczna, która jest zaplanowana, powinna być zakomunikowana z należytym wyprzedzeniem. Nie tylko na stronie, w aplikacji, ale też w social mediach bukmachera. Tak, żeby gracze mogli się do niej przygotować. W komunikacie powinieneś znaleźć dokładną datę i godziny, kiedy nastąpi przerwa techniczna. Nie jest to jednak możliwe, kiedy bukmacher walczy z awarią na stronie. Wówczas od razu bądź po dłuższej chwili, pojawi się stosowny komunikat z orientacyjną godziną przywrócenia usług bądź ze stwierdzeniem “najszybciej jak to możliwe”.

Planowana przerwa techniczna ma najczęściej związek z pracami konserwacyjnymi na stronie, na serwerze bądź z wdrażaniem nowych usług. Awarie zdarzają się bardzo rzadko. Nie ma jednak co panikować, bowiem Fuksiarz posiada kopie zapasowe wszystkich danych. Twoje środki i kupony są bezpieczne.

Zarówno przerwa techniczna, jak i awaria Fuksiarza może dotyczyć całego serwisu, strony mobilnej, aplikacji na telefon bądź wybranych usług jak np. płatności, zakładów czy promocji.

Tylko u mnie Fuksiarz nie działa, co robić?

Nie możesz znaleźć nigdzie informacji o przerwie technicznej, awarii, a na dodatek, żadnej z graczy nie zgłasza problemów z Fuksiarzem? Jasne jest wówczas, że problem występuje wyłącznie u Ciebie. Powiązany jest z plikami cookies.

 • Wyczyść ciasteczka i pamięć podręczną w swojej przeglądarce.
 • Skorzystaj z innej przeglądarki.
 • Skorzystaj z innego urządzenia.

Zastosuj wówczas jedno z trzech wskazanych powyżej rozwiązań, żeby znów się cieszyć ofertą Fuksiarza.

Gdzie obstawiać mecze, kiedy Fuksiarz nie działa?

Nie chcesz czekać na przywrócenie działania Fuksiarza? Zagraj na poniższych stronach.

 1. Superbet

  Odbierz aż do 3755 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Freebet 35 zł: bez obrotu!; Freebet (mobile): 20 zł: bez obrotu! Freebet 100% do 200 zł i cashback do 3500 zł Pełen reg
  Obstawiaj!
 2. eToto

  Bonus od depozytu do 700 zł + ZBR 100 zł + freebety 77 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Bonus 100% do 200 zł, 100% do 200 zł, 100% do 300 zł: x3 AKO po kursie min. 2.00 (kurs poj. zdarzenia 1.20); ZBR 100% zwrotu do 100 zł; Freebety 77 zł: bez obrotu! Pełen reg
  Obstawiaj!
 3. Fortuna

  Bonus headline: 35 zł za darmo + 3x bez ryzyka po 100 zł
  • 18+ | Obowiązuje regulamin
  Cashback x3 po 100 zł: brak obrotu! 20 zł freebet (FKP): brak obrotu! 10 zł freebet (FKP): brak obrotu! Pełen reg
  Obstawiaj!