Sprawdź kontakt do Fuksiarza!

Fuksiarz kontakt

Idź do Fuksiarza

Fuksiarz

60/100
  • Legalny bukmacher PL
  • Sprawdzone i zweryfikowane 01/06/2023
  • zakład bez ryzyka do 500 zł i bez obrotu
  • mnóstwo promocji i akcji boostowych

Fuksiarz bonus przygotował… nietuzinkowy

W Fuksiarzu bonus to ubezpieczenie zakładu aż do 500 zł jako cashback 50%. Za to bez warunków obrotu!

Fuksiarz kontakt – jak skontaktować się z obsługą klienta

Jeśli pierwszy raz typujesz u bukmachera Fuksiarz kontakt do niego może okazać się niezbędny. Jakie są możliwe formy pomocy od tego bukmachera? Czy na stronie Fuksiarz infolinia jest dostępna? Przeczytaj ten tekst i sprawdź!

Fuksiarz kontakt 

Forma kontaktuGodziny pracyCzas oczekiwania
InfoliniabrakNie dotyczy
Czat8:00 – 23:00Mniej niż minuta*
E-mail8:00 – 23:00Mniej niż dzień*
*Czas oczekiwania uzależniony jest od kilku czynników, takich jak dostępność konsultantów, ilość zgłoszeń, czy pora dnia. Ale z naszych obserwacji wynika, że na stronie Fuksiarz szybko otrzymasz odpowiedź na swoje pytanie. 

Nawet jeśli obstawiasz zakłady już jakiś czas, może zdarzyć się sytuacja, kiedy pogubisz się na tyle, że będziesz potrzebował pomocy. Każdy z legalnych bukmacherów tak naprawdę prześciga się, aby stworzyć najlepszą i najbardziej atrakcyjną na rynku opcję zakładową. W tym celu wprowadzają dodatkowe bonusy takie jak np. darmowy zakład, cashback, czy ekstra kasa za polecenie zakładu znajomym. Zaczynasz grać i nagle pojawiają się problemy: kupon nie wszedł, a powinien, bonusu nie da się wypłacić albo w ogóle nie ma go na koncie bonusowym, cashback nie został zaliczony itp.

Bez obaw, właśnie po to został stworzony na stronie Fuksiarz kontakt. Support od Fuksiarza odpowie Twoje pytania i wyjaśni wszelkie niejasności. Co fajne, możesz uderzać z każdą wątpliwością. Konsultanci są naprawdę spoko i chętnie pomogą, nawet przy najtrudniejszych pytaniach.

Fuksiarz infolinia

Lubisz załatwiać wszystko przez telefon? Niestety możesz czuć się rozczarowany, ponieważ na stronie Fuksiarz infolinia jest niedostępna. Z naszych źródeł wynika, że na chwilę obecną nie zamierzają jej wprowadzać, ale nie obawiaj się. Pozostałe formy kontaktu są szybkie i równie skuteczne!

Fuksiarz czat

Fuksiarz czat to w naszym odczuciu najszybsza forma kontaktu z tych dostępnych u operatora. Na dole strony znajdziesz ikonkę którą należy kliknąć, jeśli chcesz zacząć rozmowę z konsultantem. Zaznacz kategorię, której dotyczy Twój problem – dzięki temu połączysz się z ekspertem w danej dziedzinie i szybciej uzyskasz pomoc. Czat jest tak skonstruowany, że na samym początku przesyła do Ciebie najważniejsze informacje związane z danym zagadnieniem. Np. w przypadku cashoutu, otrzymujesz wyjaśnieniey na jakich zasadach on działa. Możesz zgłębić ten temat, klikając opcję “więcej” lub zdecydować się na czat na żywo. Wpisz swoje imię i adres mailowy, a następnie zadaj pytanie. Całą rozmowę z czatu później możesz przesłać sobie na maila. To świetna opcja, bo bez problemu wrócisz do odpowiedzi w dogodnym dla ciebie czasie. Czat działa codziennie, bez wyjątku w godzinach 8:00 – 23:00, więc naprawdę długo. Jeśli nie otrzymujesz odpowiedzi od razu, uzbrój się w cierpliwość, prawdopodobnie wszyscy konsultanci są zajęci i nie mogą zająć się Twoją sprawą. Fajne jest to, że kiedy ktoś z Fuksiarza Ci odpisze, otrzymujesz powiadomienie dźwiękowe, więc nie musisz wpatrywać się w ekran do czasu, aż ktośCi odpiszę.

Fuksiarz e-mail

Na stronie Fuksiarz e-mail, pod który można napisać zapytanie, niezwykle trudno znaleźć, ale nam się to udało! Jeśli z jakiś względów nie chcesz korzystać z czatu, masz możliwość wysłania maila na adres pomoc@fuksiarz.pl,gdzie opiszesz swój problem. Podobnie jak w przypadku czatu, konsultanci odpisują na maile w godzinach 8:00 – 23:00. Jeśli nie chcesz długo czekać na odpowiedź, polecamy skorzystać z czatu – tam szybciej uda Ci się połączyć z pracownikiem Fuksiarza. 

Obsługa klienta w Fuksiarzu – opinie

Jak wygląda obsługa klienta w Fusiarzu? Naszym zdaniem bardzo dobrze! Fuksiarz postawił na bardzo wygodne formy kontaktu: bogaty FAQ, który podzielony jest na działy, dzięki czemu możesz znaleźć samodzielnie odpowiedź na najczęściej zadawane pytania. Do tego czat z możliwością pogadania na żywo z konsultantem, ale także wcześniejszym wyjaśnieniem głównych zagadnień. Do tego mail, z którego odpowiedzi mogą napływać do Ciebie przez większość doby, a także formularz kontaktowy na stronie, za pomocą którego możesz zgłosić reklamację albo poprosić o wyjaśnienie, dlaczego np. bonus nie wszedł. Widać, że ten bukmacher naprawdę poważnie podchodzi do kwestii pomocy dla graczy. I bardzo dobrze!

Na duże uznanie z pewnością zasługuje obsługa. Jest nie tylko sprawna i szybka, ale także kreuje niezwykle proste, krótkie i zrozumiałe odpowiedzi. Z całą pewnością to największe atuty supportu Fuksiarza. Zdajemy sobie sprawę, że każda pomoc u bukmachera musi wykazać się nie tylko kompetencją i sympatią, ale naszym zdaniem konsultanci Fuksiarza mają wszystko i naprawdę dobrze ( i skutecznie!) udzielają pomocy. 

Jeśli więc masz problem i nie wiesz np. jak wykorzystać kod promocyjny Fuksiarza, polecamy odezwać się na czat – odpowiedź dostaniesz najszybciej w porównaniu nawet z sekcją FAQ.