Starcie gigantów

EURO 2020: mecz Francja – Niemcy kursy

Ależ to będzie widowisko! Kibice w całej Europie nie mogą się doczekać starcia dwóch potęg, czyli meczu Francja – Niemcy. Kursy na to spotkanie są dosyć wyrównane, bo wcale nie jest łatwo wytypować faworyta.

Euro 2020: mecz Francja – Niemcy kursy

Jeśli chcesz obstawiać na mecz Francja – Niemcy zakłady, to pewnie zastanawiasz się, jakie zostaną na niego wystawione kursy. Cóż, prawda jest taka, że w tym spotkaniu zmierzą się dwie drużyny ze ścisłego światowego topu. Z tego względu spodziewamy się, że różnica między kursami na Francję i Niemcy będzie raczej niewielka. Duży wpływ na ofertę bukmacherów będą miały prawdopodobnie ewentualne kontuzje, czyli to, na ile drużyny będą dysponować optymalną jedenastką.

Kursy na Francję

Francja to jeden z głównych faworytów do wygrania całego turnieju, ale to nie znaczy, że spotkanie z wschodnimi sąsiadami będzie dla nich kaszką z mleczkiem. W tym meczu może się po prostu wydarzyć wszystko. Ogólnie wystawione na mecz Francja – Niemcy kursy będą jednak prawdopodobnie nieco niższe dla tej pierwszej drużyny, a wyższe dla drugiej.

Kursy na Niemcy

Niemcy zdecydowanie mają swoje miejsce w europejskiej czołówce, ale w ostatnich latach forma tej drużyny była dosyć nierówna. Ich rywale wygrali za to mnóstwo ważnych meczów i do tego oczywiście Mistrzostwa Świata 2018. Z tego względu spodziewamy się, że bukmacherzy wystawią na mecz Francja – Niemcy kursy pozwalające potencjalnie więcej zarobić na wygranej Die Mannschaft.

Francja – Niemcy zakłady bukmacherskie: czy warto obstawiać?

Nie jest łatwo wybrać, na kogo postawić w meczu Francja – Niemcy. Kursy są zachęcające dla obu drużyn! Nie ma także zdecydowanego faworyta. Mimo że Francja wydaje się mieć nieco większe szanse, to bardzo łatwo sobie wyobrazić także zwycięstwo Niemiec albo po prostu remis. 

Przed postawieniem zakładu na ten ekscytujący mecz radzimy Ci przeprowadzić porządną analizę: przyjrzyj się formie poszczególnych zawodników obu drużyn, zastanów się, jaką taktykę obejmą trenerzy i która ekipa wydaje się lepiej przygotowana na rozpracowanie strategii tej drugiej. Zastanów się także, którzy zawodnicy są bardziej zmęczeni zakończonym sezonem. Mamy nadzieję, że uda Ci się wybrać poprawnie!

Euro 2020 kursy: na ile są opłacalne?

Jeśli chodzi o mecze Euro 2020, kursy będą prawdopodobnie dosyć jednorodne u wszystkich polskich buków. Turniej cieszy się ogromnym zainteresowaniem, więc serwisy będą z dużą uwagą projektować ofertę na poszczególne spotkania. Jeżeli bardzo chcesz znaleźć tak zwane rynki “z value”, czyli takie, które są ponadprzeciętnie opłacalne – będziesz musiał ich szukać poza przetartymi ścieżkami!

Zainteresuj się nieco bardziej niszowymi zakładami, na przykład tymi na żółte i czerwone kartki, na liczbę strzałów, na liczbę rzutów rożnych… Tam często można znaleźć bardziej opłacalną ofertę niż pośród najpopularniejszych rynków typu 1X2. Obstawianie meczu Francja – Niemcy może się dla Ciebie okazać bardziej opłacalne, jeżeli znajdziesz rzadziej obstawiany rodzaj zakładu.

Wbrew pozorom typowanie meczowych statystyk może być nawet łatwiejsze czy też bardziej logiczne niż stawianie na to, kto wygra mecz. Na przykład jeżeli chciałbyś obstawić na liczbę żółtych kartek, możesz zastanowić się nad tym, ile kartoników wcześniej oglądali piłkarze obu drużyn, jak bardzo agresywna jest ich taktyka, czy między ekipami panują negatywne emocje, czy wyznaczony do meczu sędzia jest pobłażliwy, czy wręcz przeciwnie…

Gdzie warto poszukać dobrych kursów na mecz Francja – Niemcy?

Już wiesz, jak prezentują się kursy na mecz Francja – Niemcy i czego możesz się spodziewać po tym spotkaniu. Nadszedł czas, abyś wybrał dla siebie odpowiedniego bukmachera! Pod spodem znajdziesz listę rekomendowanych buków, którzy operują w Polsce w pełni legalnie dzięki licencji Ministerstwa Finansów. Załóż konto na jednym z serwisów, odbierz atrakcyjny bonus powitalny i rozpocznij obstawianie.