Rejestracja bez dowodu!

Fortuna MojeID

Zarejestruj się!

O co chodzi w funkcji Fortuna MojeID? Dzięki temu ułatwieniu nie musisz już wypełniać formularza rejestracyjnego i przesyłać skanu dokumentów tożsamości, aby rozpocząć obstawianie. Sprawdź, jak działa u buka Fortuna rejestracja bez dowodu i załóż konto w rekordowym tempie.

Fortuna MojeID – jak rejestrować się przez bank?

U buka Fortuna logowanie przez bank znacząco ułatwia teraz znany proces zakładania konta bukmacherskiego. Aby rozpocząć obstawianie, zazwyczaj trzeba wypełnić swoimi danymi długi, szczegółowy formularz, a później przesłać jeszcze skan dowodu osobistego czy paszportu, żeby zweryfikować tożsamość. Dzięki nowej funkcji wprowadzonej przez najstarszego bukmachera w Polsce nie ma już potrzeby męczenia się z formalnościami.

Dzięki funkcji Fortuna MojeID możesz wykorzystać do rejestracji posiadane już konto w jednym z większych polskich banków. Jako że Twój bank posiada już wszystkie potrzebne dane na Twój temat, nie będziesz musiał ponownie ich wpisywać ani niczego weryfikować. Przekazanie informacji pomiędzy instytucją finansową i bukmacherem dokona się automatycznie, a czas oczekiwania na pełną aktywację konta wyniesie zaledwie kilka minut.

Pewne rzeczy się jednak nie zmieniają – na szczęście kod promocyjny Fortuny nadal działa. Spokojnie możesz założyć konto przy pomocy funkcji MojeID i cieszyć się wysokim bonusem powitalnym oferowanym przez bukmachera dla nowych użytkowników.

Nie ma żadnej różnicy między ofertą dostępną dla osób logujących się przez bank oraz tych, które wybiorą tradycyjny proces rejestracji z formularzem i weryfikacją skanu dowodu tożsamości.

Rejestracja przez Fortuna MojeID krok po kroku

Poniżej możesz zobaczyć instrukcję krok po kroku, która wyjaśni Ci, jak działa u buka Fortuna rejestracja bez dowodu. Gotów na piorunująco szybkie odpalenie konta bukmacherskiego?

  • W prawym górnym rogu wybierz przycisk “Rejestracja”.
fortuna mojeid rejestracja krok 1
  • Kliknij przycisk “Zarejestruj się przez bank”.
fortuna mojeid rejestracja krok 2
  • Wybierz bank, przy pomocy którego chcesz się zarejestrować. Musisz już posiadać w nim konto.
fortuna mojeid rejestracja krok 3
  • Poczekaj na przekierowanie do banku i dokonaj tradycyjnego logowania swoimi danymi.

I tyle! Po wykonaniu całej procedury Fortuna bardzo szybko otrzyma od banku Twoje dane oraz potwierdzenie ich prawdziwości. Już po kilku minutach będziesz mógł cieszyć się zweryfikowanym kontem bukmacherskim o pełnej funkcjonalności.

Czy logowanie przez bank jest szybsze od tradycyjnego zakładania konta?

Owszem! Tutaj możesz przeczytać, jak wygląda pełen proces rejestracji w Fortunie wraz z wypełnianiem szczegółowego formularza rejestracyjnego. Wystarczy porównać sobie tę opcję do tego, jak wygląda u buka Fortuna logowanie przez bank – różnica jest naprawdę spora.

Nowa rejestracja z funkcją MojeID to najszybsza opcja, żeby rozpocząć obstawianie na Fortunie. Wystarczy zaledwie kilka minut, podczas gdy tradycyjna procedura ze względu na manualną weryfikację dowodu tożsamości potrafi trwać dużo dłużej.

Co daje kod promocyjny przy wykorzystaniu opcji MojeID?

Kod promocyjny z opcją MojeID działa tak samo jak przy klasycznej rejestracji. Każdy nowy użytkownik buka Fortuna może odebrać na dobry początek wypisane poniżej atrakcyjne bonusy. Warto z nich skorzystać, bo dlaczego miałbyś pozwolić, żeby kasa przeleciała Ci koło nosa?

  • Kod promocyjny: megabonus
  • Bonus powitalny Fortuna: 630 zł
  • Suma bonusów: 630 zł